Tym razem ruszamy z ofertą letnią bardzo wcześnie bo już 15 października! Jeśli lato 2020 było inne niż to sobie wyobrażaliście, czas nadrobić to z nawiązką w wakacje 2021! Przygotowaliśmy dla Was propozycje obozów i kolonii oraz atrakcyjne zniżki przy rezerwacji. Zobaczcie szczegóły!

 

 

LATO 2021 – obozy młodzieżowe w Polsce

W tym roku stawiamy znów na sprawdzony obóz językowy w Jastrzębiej Górze. Od 2020 jesteśmy w nowym ośrodku Diuna, który jest komfortowy, bezpieczny i ma świetne zaplecze sportowe. Angielskiego uczyć się będziecie w towarzystwie native speakerów w formie aktywnych gier i zabaw. Ponadto zapewniamy między innymi zajęcia survivalowe, ognisko, paintball i wiele zajęć i warsztatów tematycznych związanych z modą, zdrowym odżywianiem, ekologią. Dla chętnych mamy też wycieczkę do Aquaparku, warsztaty taneczne oraz możliwość nauki gry w tenisa.

Poza znanymi już imprezami, w tym roku przygotowaliśmy także całkiem nowe krajowe propozycje. Aż 8 obozów tematycznych w Tatrach, zapewnią możliwość rozwijania swoich zainteresowań po okiem ekspertów z różnym dziedzin. Uczestnicy realizują zajęcia zgodnie z wybraną specjalizacją. Jakie tematy przygotowaliśmy na wakacje 2021?

Będą też elementy wspólne dla wszystkich – wycieczka w góry, wyjście na basen, obozowa olimpiada, wieczór filmowy, dyskoteka i karaoke.

Pamiętajcie o tym, że za wszystkie kolonie w Polsce można zapłacić korzystając z Polskiego Bonu Turystycznego 500+.

Obozy językowe 2021 – Anglia i Malta

Nie ma to jak nauka języka w kraju, gdzie na co dzień mówi się po angielsku. Zagraniczne obozy językowe to nasza specjalność, więc musiały się znaleźć w ofercie na najbliższe wakacje. Tych, którzy uwielbiają słońce i kąpiele w ciepłym morzu zapraszamy oczywiście na Maltę. Na obóz językowy Malta polecimy bezpośrednio z Warszawy albo z Katowic. Znów do wyboru będą dwa programy różniące się programem zwiedzania. W ramach nauki czeka Was kurs w postaci 16 lekcji angielskiego w szkole językowej. Mieszkamy u niezwykłe gościnnych i serdecznych rodzin maltańskich.

Nie zapomnieliśmy też o wyjazdach do Wielkiej Brytanii. W Londynie odbędzie się kilka obozów, różniących się atrakcjami. Zobaczycie na własne oczy najbardziej kultowe miejsca jak London Eye, Muzeum Figur Woskowych, Buckingham Palace, Muzeum Brytyjskie, Oxford Street. Zaprosimy Was także do miast uniwersyteckich – Oxfordu, Cambridge, Brighton i Portsmouth. Będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie w budce telefonicznej, przepłynąć się po Tamizie, przekroczyć słynny południk „0”. Wielką Brytanię zwiedzamy podążając śladami Sherlocka Holmesa, Harrego Pottera, Henryka VIII czy Williama Szekspira.

W trakcie obozu znajdzie się wiele okazji do użycia angielskiego w codziennych naturalnych sytuacjach i podczas wykonywania zadań w ramach warsztatów językowych. Jak widać możliwości jest wiele. Zobacz wszystkie obozy językowe w Londynie i wybierz najciekawszą opcję.

Na miejsce można się dostać zarówno naszym komfortowym autokarem jak również bezpośrednim samolotem z Warszawy.

A może chcesz spędzić w Londynie i okolicach aż 2 tygodnie?

Dla tych, którzy szukają intensywnej nauki proponujemy kurs językowy Londyn JAL łączący naukę podczas zwiedzania z lekcjami w szkole językowej.

Zagraniczne obozy młodzieżowe 2021

Wyjazd do innego kraju to często spełnienie marzeń. Zwłaszcza, że za granicą czeka wiele niezwykłych miejsc, które znamy z filmów czy z książek – piękne plaże, niezwykłe budowle, muzea, przyroda, parki rozrywki.

Podczas wakacji 2021 stawiamy tradycyjnie na południe Europy. Warto zwrócić uwagę na hit ostatnich lat - Włochy Północ - Południe, od Wenecji do Capri a także obóz młodzieżowy Hiszpania i parki rozrywki. Obozy dzielą się na część objazdową oraz odpoczynek nad morzem. Wracając zatrzymamy się na cały dzień w niesamowitym parku rozrywki Gardaland. Jadąc do Hiszpanii odwiedzimy także (w zależności od turnusu) Disneyland w Paryżu albo Park Asterixa.

Miłośników śródziemnomorskich klimatów zachęcamy także do odwiedzenia Peloponezu. Obóz młodzieżowy Smaki Grecji oferuje wiele atrakcji. Między innymi:

  • postój w TERMOPILACH, miejscu słynnej bitwy Leonidasa z Persami,

  • spacer i zwiedzanie antycznego teatru w Epidauros,

  • wycieczka do Aten,

  • rejs statkiem po Kanale Korynckim,

  • wieczór grecki i warsztaty kulinarne

W tym roku nie wysyłamy do Was drukowanego katalogu z ofertami, więc wszystko co warto wiedzieć na temat obozów znajdziecie na stronie.

Możecie dołączyć też do jednej z grup tematycznych na fejsie – każdy kraj ma swoje miejsce!

Angliaobozy językowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatasanglia

Grecja – obozy młodzieżowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatasgrecja

Hiszpania – obozy młodzieżowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatashiszpania

Malta – obozy językowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatasmalta

Włochy – obozy młodzieżowe
https://www.facebook.com/groups/obozyataswlochy

Polska – obozy i kolonie
https://www.facebook.com/groups/obozyataspolskaCiekawostki na temat obozów ATAS znajdziecie także na na Instagramie