Hiszpania i Parki Rozrywki

11 dni 12-18 lat

Szukasz wakacji pełnych niezapomnianych wrażeń? Pojedź z nami na obóz po którym będzie co wspominać. Przybijesz piątkę z bohaterami z dzieciństwa w Disneylandzie lub parku Astérix, pospacerujesz wąskimi uliczkami starego miasta w Barcelonie, rzucisz się w wir zabawy na kolejkach górskich w parku rozrywki Gardaland. Dla zmęczonych znajdzie się chwila na relaks na malowniczej plaży.

rezerwuj

Zakwaterowanie

Hotel SAMBA*** w Lloret de Mar. Hotel położony ok. 500 m od popularnej plaży Fenals i ok. 1 km od centrum miasta. Przy hotelu znajduje się teren rekreacyjny oraz basen do dyspozycji gości. Hotel oferuje możliwość grania w bilard lub tenis stołowy (dodatkowo płatne), W hotelu organizowane są animacje, muzyka na żywo, karaoke.

Pokoje: 3 i 4-osobowe z klimatyzacją, TV w cenie. Każdy pokój z balkonem (widok na basen, ulicę lub wzgórza).

Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja podawane są w formie stołu szwedzkiego. Woda do obiadu i kolacji.

Hotel tranzytowy: hotele 2*/3*, pokoje głównie 3-osobowe z łazienkami. W miejscu zakwaterowania wydawane są śniadania kontynentalne.

Ważne informacje

 • dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty
 • zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ
 • należy zabrać ważną legitymację szkolną
 • radzimy zabrać suchy prowiant oraz ok. 50 PLN na posiłki
 • prosimy o zabranie jednego, średniej wielkości bagażu głównego (zalecany rozmiar 65 x 40 x 25 cm) oraz jednej sztuki bagażu podręcznego

UWAGA!
Impreza odbędzie się pod warunkiem, gdy zgłosi się na nią minimum 35 osób. W przypadku braku minimalnej liczby osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

PAMIĘTAJ ABY ZABRAĆ ZE SOBĄ:

 • dokumenty: ważny paszport lub dowód osobisty oraz legitymację szkolną
 • zapas lekarstw, szczególnie jeśli bierzesz je stale,
 • kieszonkowe – sugerowane min. 10 EUR na dzień,
 • mały podręczny plecak,
 • ręczniki i kosmetyki,
 • nakrycie głowy,
 • napoje i kanapki na drogę (plus ok. 50 PLN na obiad przed granicą oraz na śniadanie w drodze powrotnej),
 • wygodne buty i strój sportowy,
 • sweter i kurtkę przeciwdeszczową – w lecie mogą również zdarzyć się chłodniejsze dni,
 • małą poduszkę na podróż autokarem,
 • krem przeciwsłoneczny z filtrem.

Ważny komunikat – TESTY na Covid-19

Według aktualnych wymogów, osoby przyjeżdżające do Hiszpanii zobowiązane są do przedstawienia negatywnego wyniku testu antygenowego.Jednakże, zaświadczenie o przyjęciu pełnej dawki szczepienia (min 2 tyg. przed planowaną podróżą) zwalnia z obowiązku jego wykonania.

Zgodnie z wytycznymi Hiszpanii, test antygenowy wykonany w Polsce traci ważność po 48 godzinach od jego wykonania. W związku z powyższym dla klientów (niezaszczepionych pełną dawką) zostanie zorganizowane pobieranie wymazów podczas zbiórki przed odjazdem na obóz. Dzięki czemu zostanie zachowana jego ważność jeszcze przed wjazdem do Hiszpanii. Udało nam się wynegocjować niższe ceny testów, których koszt dla klientów wyniesie 100 zł. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo pod adresem mailowym: obozy@atas.pl.

1 DZIEŃ
Zbiórka w wyznaczonych miastach. Na miejscu zbiórki zostaną przeprowadzone testy antygenowe. (Dla osób korzystających z dowózek testy zostaną przeprowadzone w miejscu przesiadki do autokaru głównego) Szczegóły dotyczące godzin zbiórki oraz przeprowadzenia testów zostaną podane
w komunikacie wyjazdowym na stronie www.atas.pl na 7 dni przed wyjazdem. Wyjazd z Polski, przejazd przez Niemcy w kierunku Francji zgodnie z rozkładem jazdy.

2 DZIEŃ
Całodzienna zabawa w Disneyland Park oraz Walt Disney Studios (w turnusach sierpniowych (od OH2-6 do OH2-8) - Parc Astérix). Możliwość skorzystania z posiłku w parku rozrywki (koszt 10-15 EUR). Po wyjeździe z parku postój na obiadokolację. Nocny przejazd w kierunku Hiszpanii.

3 DZIEŃ
Podczas przejazdu do Blanes postój na zwiedzanie GIRONY: Spacer po jednej z najlepiej zachowanych starówek w Hiszpanii. Podziwianie słynnych pastelowych domów nad rzeką Onyar oraz murów miejskich sięgających I wieku p.n.e. Czas wolny na śniadanie we własnym zakresie.
Przyjazd do hotelu we wczesnych godzinach popołudniowych, obiad, rozkwaterowanie.

3-8 DZIEŃ
Pobyt na Costa Brava. W czasie pobytu program rekreacyjny, animacje w hotelu, gry i zabawy na plaży, kąpiele w morzu pod opieką miejscowego ratownika. Wycieczka do BARCELONY: spacer po Barri Gòtic i La Rambla, największe dzieła Gaudiego oglądane z zewnątrz: Sagrada Família, Casa Milà oraz Casa Batlló, zwiedzanie Parku Güell. Spacer po BLANES – zwiedzanie Ogrodów Mar i Murtra.

9 DZIEŃ
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd. Całodzienny przejazd do hotelu we Włoszech. Po drodze krótki spacer po promenadzie w CANNES oraz postój na obiadokolację.

10 DZIEŃ
Przejazd do Parku Rozrywki Gardaland – całodzienna zabawa. Wyjazd w kierunku Polski.

11 DZIEŃ
Powrót do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Uwaga - obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.
Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.

Terminy

Brak dostępnych terminów.

Skontaktuj się z wybranym biurem ATAS ».

Cena nie zawiera

 • 0-180 PLN dopłata za wyjazd z poszczególnych miast Polski, patrz rozkład jazdy
 • 100 PLN – koszt wykonania testu antygenowego na miejscu zbiórki; płatne gotówką lub kartą płatniczą, bezpośrednio do podmiotu realizującego testy

Płatne w autokarze

 • 155 EUR (140 EUR – turnusy 6, 8 z Parc Asterix) - koszt realizacji programu (m.in. bilety wstępu, komunikacja miejska, parkingi, woda do posiłków, 2 obiadokolacje podczas przejazdów tranzytowych, wykonanie testu antygenowego w Hiszpanii - niezbędnego do wjazdu do Włoch)
 • 10 EUR kaucja zwrotna za hotel

Alternatywnie:

 • 70 PLN ubezpieczenie Uniqa KR (koszty rezygnacji). Możliwość zakupu najpóźniej do 3 dni od daty wpłaty zaliczki
 • 285 PLN ubezpieczenie Uniqa KL (koszty leczenia) dla osób przewlekle chorych.
 • 80 PLN Pakiet kwarantanna. Zabezpieczenie na wypadek kwarantanny uczestnika, uniemożliwiającej wyjazd na obóz. Możliwość zakupu najpóźniej do 3 dni od daty wpłaty zaliczki

Cena zawiera

 • przejazd autokarem
 • 6 noclegów na Costa Brava z wyżywieniem 3 razy dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • 1 nocleg tranzytowy ze śniadaniami
 • wyżywienie: świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją drugiego dnia imprezy, a kończą śniadaniem dziesiątego dnia imprezy
 • opiekę kierownika-pilota i wychowawców
 • ubezpieczenie Uniqa (NNW, KL, bagaż)
 • składka na TFG

 • składka TFP
rezerwuj

Jeździmy komfortowymi autokarami wyposażonymi w uchylne fotele, WC, klimatyzację oraz DVD. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na
posiłek. Miejsca w autokarach są nienumerowane. Podane godziny odjazdu mogą ulec zmianie. Przed odjazdem odbędzie się zbiórka podczas której zostaną przeprowadzone testy antygenowe. Czas trwania zbiórki będzie uzależniony od liczby osób wsiadających w danym miejscu oraz czasu oczekiwania na uzyskanie wyniku testu na COVID-19. Wszystkie szczegóły dotyczące zbiórki zostaną zamieszczone w komunikacie wyjazdowym na stronie internetowej www.atas.pl na 7 dni przed wyjazdem.

Autokar docelowy jedzie na trasie Wrocław-Hiszpania-Wrocław.

Miejscowość

Miejsce zbiórki

Godzina odjazdu

Orientacyjna godzina powrotu

Dopłata

Warszawa

Dw. Zachodni PKS st. 11

11:15

16:45

50 PLN

Łódź

Dworzec Łódź Widzew

13:30

14:30

50 PLN

Wrocław

Parking wzdłuż ul. Ślężnej (róg ul. Kamiennej przy Wzgórzu Andersa)

17:00

11:00

0 PLN

Gdańsk*

*Zorganizowany transport do autokaru docelowego (realizowane przy zgłoszeniu się min. 5 osób, różnymi środkami transportu – PKS, PKP, bus – zawsze pod opieką konwojenta)

Miejsce zbiórki, godzina odjazdu i środek transportu podane zostaną na tydzień przed wyjazdem na stronie internetowej

Uwaga: należy zabrać ważną legitymację szkolną

180 PLN

Bydgoszcz*

100 PLN

Lublin*

100 PLN

Poznań*

100 PLN

Kraków*

50 PLN

Katowice*

50 PLN