Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces. H. Ford

Szanowni Agenci,

jesteśmy czołowym organizatorem turystyki językowej i młodzieżowej, posiadającym ponad 25-letnie doświadczenie na rynku turystycznym. Nasze produkty są tworzone na najwyższym poziomie, a ich głównym celem jest połączenie wiedzy teoretycznej z zajęciami praktycznymi.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy internetowy system sprzedaży
ATAS on-line, całkowicie bezpłatny i prosty w obsłudze. Ponadto, dokładamy wszelkiej troski o owocną współpracę, organizując między innymi zagraniczne study tour. W tym roku, dwunastu wybranych Agentów ATAS zostało wyróżnionych atrakcyjnym wyjazdem do Londynu i miast Anglii.

Biurom już współpracującym z ATAS dziękujemy za zaufanie. Wasze sugestie oraz uwagi są bardzo cenne zarówno przy rozwoju naszej firmy, jak i systemu współpracy.

Na naszej stronie znajdziecie ciekawe oferty, bogate programy turystyczne oraz informacje, które sprawią, że klient otrzyma konkurencyjną oraz sprawdzoną ofertę.

Jeśli jesteś nowym biurem podróży, chcesz rozwinąć skrzydła na rynku turystycznym i szukasz Partnera biznesowego, który umożliwi dynamiczny rozwój Twojemu przedsiębiorstwu - zapraszamy do współpracy z ATAS!


Nawiązanie współpracy >>
Kontakt dla agentów >>

KONTAKT:

Biuro Obsługi Agencyjnej
Noakowskiego 4
lok 20
00-666 Warszawa

tel. 660 508 387
e-mail: agenci@atas.pl


LOGOWANIE: