Obozy językowe w Polsce - doskonały sposób na naukę angielskiego!

Znaleziono (3):

SORTUJ WEDŁUG

Obozy językowe dla młodzieży w Polsce – bezpieczeństwo i nauka

W ATAS od wielu lat organizujemy obozy językowe dla młodzieży w Polsce, które cieszą się coraz większą popularnością. Nasza oferta na letnie obozy językowe na terenie kraju obejmuje takie lokalizacje, jak: Jastrzębia Góra, Tatry i Darłówek. Dbamy o wygodne i bezpieczne zakwaterowanie przez cały czas trwania językowego obozu młodzieżowego organizowanego przez naszą kadrę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na obóz językowy 2024. Gwarantujemy pełnię zadowolenia i zapewniamy młodzieży realną szansę na połączenie aktywnego i miłego spędzania czasu z efektywną nauką języka obcego.

Jastrzębia Góra z native speakerami (JPJ)

Polska

Last Minute! Zniżka na wybrane turnusy (do wyczerpania miejsc)

✓ angielski "all the time" - 58 zajęć językowych
✓ zwiedzanie Gdańska z anglojęzycznym przewodnikiem
✓ charyzmatyczni native speakerzy

Zakwaterowanie: ośrodek blisko morza z terenem rekreacyjnym

od 2490 pln
od 2790 pln

Tatry - angielski z Harrym Potterem NOWOŚĆ! (OPT-15)

Polska

Last Minute! Zniżka na ostatnie miejsca

✓ ciekawe zajęcia m.in. wróżbiarstwo, historia magii, eliksiry
✓ szkoła magii po angielsku
✓ kreatywna kadra i wykwalifikowani lektorzy

Zakwaterowanie: komfortowy ośrodek, duża przestrzeń zielona, pyszna kuchnia

od 2490 pln
od 2890 pln

Tatry - English Movie Makers (OPT-14)

Polska

Last Minute! Zniżka na ostatnie miejsca

✓ angielski poza szkolną ławką (projekt filmowy)
✓ reżyseria, aktorstwo, scenografia, praca z kamerą
✓ prezentacja filmu na zakończenie obozu

Zakwaterowanie: komfortowy ośrodek, duża przestrzeń zielona, pyszna kuchnia

od 2490 pln
od 2890 pln

Obozy językowe w Polsce, czyli sposób na naukę poprzez zabawę

Na kolonie językowe wcale nie trzeba wyjeżdżać poza granice Polski - obozy połączone z nauką angielskiego są także dostępne na terenie naszego kraju. Jest to doskonała alternatywa wakacyjna dla wszystkich tych, którzy chcą podszlifować swój język oraz szukają w obozach młodzieżowych czegoś więcej.

  • Gdzie: Polska
  • Dla kogo: dzieci i młodzież
  • Wiek: 11 – 17 lat
  • Czas wyjazdu: 11 dni

Bez wątpienia znajomość języka angielskiego jest kluczowa w dzisiejszych czasach i warto już od najmłodszych lat w nią inwestować. Wierzymy, że nauka poprzez zabawę daje znacznie lepsze efekty i jest bardziej atrakcyjna dla dzieci, dlatego na naszych obozach językowych dla młodzieży w Polsce stawiamy na połączenie przyjemności z pożytecznością. 

Bezpieczny obóz językowy w Polsce z ATAS!

Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojej pociechy – nie tylko w zakresie efektywnej edukacji, ale także aktywnego spędzania czasu w dniach wolnych od szkoły. Proponujemy obozy językowe dla młodzieży w Polsce, które są przede wszystkim: bezpieczne, kompleksowo zorganizowane oraz przystępne cenowo. U nas praktycznie każdy może zapisać swoją pociechę na obóz językowy – przyjmujemy na obóz językowy dzieci w wieku od 11 do 17 lat.
Zapisz swoje dziecko na kolonie językowe w Polsce u nas, a na pewno nie pożałujesz. Młodzież w czasie trwania obozu letniego 2024 może skorzystać z takich atrakcji, jak: rozmowy i zajęcia z native speakerami, zwiedzanie z anglojęzycznym przewodnikiem, a także zajęć z reżyserii, aktorstwa i pracy z kamerą.

Gdzie organizujemy letnie obozy językowe w Polsce?

Dla naszych młodych podróżników, którzy chcą bliżej poznać różne zakątki Polski, przygotowaliśmy atrakcyjne obozy językowe nad morzem i w górach. W letniej szkole języka angielskiego w Jastrzębiej Górze towarzyszyć nam będą native speakerzy, dzięki którym młodzież może osłuchać się z językiem oraz wypracować nawyki poprawnej wymowy. W ośrodku, poza lekcjami, znajdzie się oczywiście czas na plaże, gry sportowe, zajęcia tematyczne i wycieczki krajoznawcze do ciekawych nadmorskich miejsc. 

Letnie obozy językowe dla młodzieży w Tatrach zapewniają szansę na górskie wędrówki, kreatywne konkurencje przygotowane przez naszą zgraną kadrę, oraz podszlifowanie języka angielskiego podczas zajęć tematycznych. Z pewnością nie zabraknie tutaj czasu ani na naukę, ani na wspólną integrację.

Wybierz młodzieżowe obozy językowe w ATAS – gwarantujemy miło spędzony czas

Kolonie językowe dla dzieci w Polsce poza nauką angielskiego, zapewniają zabawę, relaks, zawieranie nowych znajomości i przeżywanie niezapomnianych przygód - czyli wszystko to co w wakacjach najlepsze!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na obozy językowe dla młodzieży w Polsce. Mamy kompleksową ofertę, dzięki której uczymy efektywnie języka angielskiego, pracy zespołowej, a także umożliwiamy poznawanie różnych regionów Polski w ramach wyjazdu na językowe obozy młodzieżowe – głównie do Jastrzębiej Góry i w Tatry.