Zimowy Londyn - obóz językowy (JA6)

Wielka Brytania

Poznaj Londyn w trakcie ferii zimowych! Wyjazd na obóz językowy pozwoli przełamać barierę mówienia po angielsku i zobaczyć największe atrakcje w stolicy Wielkiej Brytanii. W programie warsztaty językowe w terenie i lekcje muzealne.

od 2190 pln

Malta - Enjoy English (JM1)

Malta

Zniżka - 200 PLN od ceny katalogowej do 10.01.2023 r.
OBÓZ JĘZYKOWY
Odwiedź z nami słoneczną Maltę! Połącz naukę języka angielskiego w renomowanej szkole i w międzynarodowym towarzystwie ze zwiedzaniem i relaksem na plaży. Dzięki naszej doświadczonej kadrze i zakwaterowaniu u rodzin poznasz różne oblicza tego wyspiarskiego państwa: kulturę, historię, język i codzienne życie.
#lovevalletta #englishinmalta #kinnierules
od 3690 pln
4,5/5

Londyn - Must see (JA1-A)

Wielka Brytania

Zniżka - 200 PLN od ceny katalogowej do 10.01.2023r.
OBÓZ JĘZYKOWY
Obóz językowy w Londynie jest dla osób, które chcą rozwinąć umiejętności językowe i poznać główne atrakcje #Mustsee Londynu. Klasyka w najlepszym wydaniu! Zobacz miejsca znane z filmów i teledysków, światowej klasy muzea, królewskie parki i dzielnice. Transport autokarem.
#thebestof #londoncity #art #architecture
od 2990 pln
4,5/5

Anglia śladami Harry'ego Pottera (JA2-A)

Wielka Brytania

Zniżka - 200 PLN od ceny katalogowej do 10.01.2023r.

OBÓZ JĘZYKOWY
Przenieś się do świata Czarodziei i Mugoli! Odwiedź Warner Bros. Studio będące scenerią filmów o przygodach Harry'ego Pottera, zobacz zaczarowane zakamarki Londynu i Oxfordu, wybierz się na ciekawe spacery śladami ulubionych bohaterów, zajrzyj do sklepu z różdżkami w Brighton i przekonaj się jakie tajemnice skrywają londyńskie muzea. Daj się zaczarować! Transport autokarem.

#HarryPotter #magic #oxford #brighton

od 3250 pln
4,6/5

Londyn i miasta Anglii (JA3)

Wielka Brytania

Zniżka - 200 PLN od ceny katalogowej do 10.01.2023r.
OBÓZ JĘZYKOWY
Obóz daje możliwość poznania nie tylko wspaniałej stolicy Wielkiej Brytanii – Londynu, ale też Cambridge, Brighton, Oxfordu i Windsoru. W programie spacery po wspaniałych miastach, zabytki i takie atrakcje jak rejs łódką, wjazd na wieżę British Airways i360 w Brighton czy zakupy na Oxford Street.

#Brighton #punting #history #college
od 3290 pln
4,7/5

Magia Londynu. Samolot (JA8)

Wielka Brytania

Zniżka - 200 PLN od ceny katalogowej do 10.01.2023r.

Obóz dla osób, które chcą rozwinąć umiejętności językowe i poznać główne atrakcje Londynu. Klasyka w najlepszym wydaniu! Zobacz miejsca znane z filmów i teledysków, światowej klasy muzea, królewskie parki i dzielnice. Transport samolotem.

#thebestof #londoncity #art #architecture

od 3690 pln

Londyn z kursem językowym. Autokar (JAL-A)

Wielka Brytania

Zniżka - 200 PLN od ceny katalogowej do 10.01.2023r.

OBÓZ JĘZYKOWY Z ZAJĘCIAMI W KLASACH
Marzysz o poznaniu Londynu, chwili rozrywki, a dodatkowo chciałbyś podszkolić swoje umiejętności językowe na zajęciach z native speakerami? Zdecyduj się na kurs w Londynie! Ciekawe zajęcia językowe, bogaty program zwiedzania i wspólne aktywności w gronie znajomych – to idealne połączenie gwarantujące niezapomniane wakacje! Transport autokarem.

# native speakers # shopping # sightseeing #Longleat

od 5990 pln
4,8/5

Londyn z kursem językowym. Samolot (JAL-S)

Wielka Brytania

Zniżka - 200 PLN od ceny katalogowej do 10.01.2023r.

OBÓZ JĘZYKOWY Z ZAJĘCIAMI W KLASACH
Marzysz o poznaniu Londynu, chwili rozrywki, a dodatkowo chciałbyś podszkolić swoje umiejętności językowe na zajęciach z native speakerami? Zdecyduj się na kurs w Londynie! Ciekawe zajęcia językowe, bogaty program zwiedzania i wspólne aktywności w gronie znajomych – to idealne połączenie gwarantujące niezapomniane wakacje! Transport samolotem.

# native speakers # shopping # sightseeing #Longleat

od 6990 pln
4,5/5

Zagraniczne obozy językowe. Łączymy przyjemne z pożytecznym

Obecnie znajomość języka angielskiego jest niemal wszędzie wymagana, przynajmniej na poziomie komunikacyjnym. Rynek otwarty jest na firmy międzynarodowe, w codziennym życiu coraz częściej spotykamy osoby z innych krajów, oraz sami podróżujemy za granicę, gdzie musimy przecież jakoś się dogadać. W zderzeniu z rzeczywistością bardzo szybko zdajemy sobie sprawę, że nauka angielskiego w szkole nie wystarczy. W tej kwestii pozostajemy zgodni - nie ma lepszej metody rozwijania języka niż zagraniczny wyjazd.
Udział w obozie za granicą to ogromna atrakcja dla dzieci i młodzieży oraz szansa na przełamanie bariery językowej w kontakcie z inną kulturą. Popchnięci do aktywnej komunikacji, poznajemy nowe osoby i miejsca, a wszystko to w formie niezapomnianej, wakacyjnej przygody.

ATAS jako ekspert w wyjazdach językowych, oferuje kilka propozycji obozów młodzieżowych, podczas których realizujemy autorski program Niestandardową Nauką Języka Angielskiego. Podstawą naszego programu językowego jest specjalnie przygotowany zeszyt ćwiczeń, który otrzymuje uczestnik już na początku wyjazdu. Ćwiczenia zostały opracowane przez wykwalifikowanych nauczycieli angielskiego, oraz dostosowane do punktów zwiedzania, tak aby młodzież wyciągnęła z nich jak najwięcej. W programie znajdzie się czas na zwiedzanie i spacery z lokalnym przewodnikiem, podczas których uczestnicy będą mieli okazję nie tylko osłuchać się z brytyjską wymową, ale także zaczerpnąć wiedzę z pierwszej ręki. Przewodnicy poprowadzą także dla grupy lekcje muzealne, które stanowią równie ciekawy sposób na poznanie historii kraju. Ponadto, ważnym elementem obozów językowych jest zakwaterowanie u rodzin goszczących. Jest to niebywała okazja na bliższe poznanie codziennego życia lokalnych mieszkańców, szansa na rozmowy w ich języku ojczystym oraz lekcja samodzielności i sprawdzenie siebie w nowej sytuacji. Pragniemy podkreślić, że współpracujemy ze stałymi kontrahentami, a rodziny goszczące są starannie sprawdzane i na bieżąco weryfikowane.

Obozy językowe w Anglii i na Malcie

ATAS oferuje zagraniczne obozy językowe w Anglii oraz na Malcie.
Wielka Brytania to naturalny wybór do nauki angielskiego, gdzie można obcować z językiem na co dzień i poznać jego mowę użytkową, jak idiomy czy lokalny slogan. W zależności od indywidualnych preferencji, mamy kilka wariantów programowych do wyboru. “Londyn  - Must see” to popularny obóz młodzieżowy, podczas którego zwiedzimy główne atrakcje stolicy. Wyjazd tematyczny “Anglia śladami Harrego Pottera” to propozycja dla miłośników słynnego czarodzieja, a do Brighton, Cambridge, Oxfordu i Windsoru udamy się w trakcie obozu “Londyn i miasta Anglii”. Z kolei, osoby szukające oferty z maksymalnie dużą ilością nauki angielskiego, zapraszamy na 2-tygodniowy wyjazd “Londyn z kursem językowym”, gdzie dodatkowo weźmiemy udział w zajęciach w szkole językowej z native speakerami. Większość z naszych imprez występuje w wariancie autokarowym, jak i samolotowym. 

Obóz językowy na Malta to zdecydowanie opcja dla ciepłolubnych, którzy poza piękną pogodą, chcą podszlifować swój język. Malta jako dawna kolonia brytyjska, zachowała wiele wpływów kulturowych, w tym urzędowy język angielski. Malta słynie także z licznych szkół językowych, a w jednej z nich - Link School of English - odbywają się zajęcia dla naszych obozowiczów. Poza nauką w klasach, młodzież ma zajęcia w formie gier i zabaw w terenie, uczestniczy w wycieczkach z anglojęzycznym przewodnikiem oraz rozwija swoje umiejętności komunikacyjne pod okiem doświadczonej kadry. Obóz “Malta - Enjoy English” to wyjątkowa przygoda, która łączy naukę, relaks i możliwość poznania nowego kraju i jego kultury.