Młodzieżowe obozy językowe za granicą

Znaleziono (1):

SORTUJ WEDŁUG

Zimowy Londyn - obóz językowy (JA6)

Wielka Brytania

✓ ćwiczenia językowe podczas zwiedzania
✓ lekcje muzealne i zwiedzanie z przewodnikiem
✓ Oxford, London Eye, Muzeum Madame Tussaud's

Zakwaterowanie: rodziny goszczące

od 2590 pln

Zagraniczne obozy językowe. Łączymy przyjemne z pożytecznym

Obecnie znajomość języka angielskiego jest niemal wszędzie wymagana, przynajmniej na poziomie komunikacyjnym. Rynek otwarty jest na firmy międzynarodowe, w codziennym życiu coraz częściej spotykamy osoby z innych krajów, oraz sami podróżujemy za granicę, gdzie musimy przecież jakoś się dogadać. W zderzeniu z rzeczywistością bardzo szybko zdajemy sobie sprawę, że nauka angielskiego w szkole nie wystarczy. W tej kwestii pozostajemy zgodni - nie ma lepszej metody rozwijania języka niż zagraniczny wyjazd.
Udział w obozie za granicą to ogromna atrakcja dla dzieci i młodzieży oraz szansa na przełamanie bariery językowej w kontakcie z inną kulturą. Popchnięci do aktywnej komunikacji, poznajemy nowe osoby i miejsca, a wszystko to w formie niezapomnianej, wakacyjnej przygody.

ATAS jako ekspert w wyjazdach językowych dla młodzieży, oferuje kilka propozycji obozów językowych za granicą, podczas których realizujemy autorski program Niestandardową Nauką Języka Angielskiego. Podstawą naszego programu językowego jest specjalnie przygotowany zeszyt ćwiczeń, który otrzymuje uczestnik już na początku wyjazdu. Ćwiczenia zostały opracowane przez wykwalifikowanych nauczycieli angielskiego, oraz dostosowane do punktów zwiedzania, tak aby młodzież wyciągnęła z nich jak najwięcej. W programie znajdzie się czas na zwiedzanie i spacery z lokalnym przewodnikiem, podczas których uczestnicy będą mieli okazję nie tylko osłuchać się z brytyjską wymową, ale także zaczerpnąć wiedzę z pierwszej ręki. Przewodnicy poprowadzą także dla grupy lekcje muzealne, które stanowią równie ciekawy sposób na poznanie historii kraju. Ponadto, ważnym elementem obozów językowych jest zakwaterowanie u rodzin goszczących. Jest to niebywała okazja na bliższe poznanie codziennego życia lokalnych mieszkańców, szansa na rozmowy w ich języku ojczystym oraz lekcja samodzielności i sprawdzenie siebie w nowej sytuacji. Pragniemy podkreślić, że współpracujemy ze stałymi kontrahentami, a rodziny goszczące są starannie sprawdzane i na bieżąco weryfikowane.

Obozy językowe w Anglii i na Malcie

ATAS oferuje zagraniczne obozy językowe w Anglii oraz na Malcie.
Wielka Brytania to naturalny wybór do nauki angielskiego, gdzie można obcować z językiem na co dzień i poznać jego mowę użytkową, jak idiomy czy lokalny slogan. W zależności od indywidualnych preferencji, mamy kilka wariantów programowych do wyboru. “Londyn  - Must see” to popularny obóz młodzieżowy, podczas którego zwiedzimy główne atrakcje stolicy. Wyjazd tematyczny “Anglia śladami Harrego Pottera” to propozycja dla miłośników słynnego czarodzieja, a do Brighton, Cambridge, Oxfordu i Windsoru udamy się w trakcie obozu “Londyn i miasta Anglii”. Z kolei, osoby szukające oferty z maksymalnie dużą ilością nauki angielskiego, zapraszamy na 2-tygodniowy wyjazd “Londyn z kursem językowym”, gdzie dodatkowo weźmiemy udział w zajęciach w szkole językowej z native speakerami. Większość z naszych imprez występuje w wariancie autokarowym, jak i samolotowym. 

Obóz językowy na Malta to zdecydowanie opcja dla ciepłolubnych, którzy poza piękną pogodą, chcą podszlifować swój język. Malta jako dawna kolonia brytyjska, zachowała wiele wpływów kulturowych, w tym urzędowy język angielski. Malta słynie także z licznych szkół językowych, a w jednej z nich - Link School of English - odbywają się zajęcia dla naszych obozowiczów. Poza nauką w klasach, młodzież ma zajęcia w formie gier i zabaw w terenie, uczestniczy w wycieczkach z anglojęzycznym przewodnikiem oraz rozwija swoje umiejętności komunikacyjne pod okiem doświadczonej kadry. Obóz “Malta - Enjoy English” to wyjątkowa przygoda, która łączy naukę, relaks i możliwość poznania nowego kraju i jego kultury.