Zagraniczne kursy językowe Comfort

Kursy językowe za granicą dla młodzieży - COMFORT

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów firmy ATAS, osobistym wizytom w międzynarodowych szkołach językowych, jak i opiniom naszych uczestników, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i wybraliśmy optymalne wyjazdy językowe dla młodzieży, które nazwaliśmy kursami COMFORT.

Kursy COMFORT przygotowaliśmy, aby ułatwić Państwu dokonanie jak najlepszego wyboru, spośród ogromnej liczby programów.

 

Czym wyróżniają się kursy COMFORT:

  1. DOBRA OPINIA: są to szczególnie rekomendowane kursy językowe, które zostały wytypowane przez specjalistów firmy ATAS, oraz które uzyskały najwyższe oceny klientów z poprzednich lat.

  2. CENA: adekwatna do wysokiej jakości świadczonych usług. Dokonując takiej selekcji chcieliśmy pomóc Państwu w wyborze dobrego kursu w przystępnej cenie.

  3. NAUKA JĘZYKA: Kursy COMFORT ocenione zostały przez uczestników pod kątem sposobu przeprowadzania ich zajęć jako dużo ciekawsze niż standardowe lekcje w polskiej szkole. Prowadzone są na wysokim poziomie w grupach międzynarodowych.

  4. OPIEKUN ATAS: Kursy COMFORT to komfort dla rodzica. Wyjazdy zorganizowane są z polskojęzycznym wychowawcą ATAS, którego zadaniem jest opieka nad kursantami, udział w wycieczkach i zajęciach dodatkowych, wspólny przejazd oraz dbanie o prawidłowy przebieg kursu i odpowiednie warunki zakwaterowania.

    Opiekun będzie towarzyszył młodzieży od momentu zbiórki wyjazdowej w Polsce aby Rodzice odprowadzający pociechę mogli poznać go osobiście.

  5. CIEKAWE WAKACJE: Wszystkie szkoły oferują interesujący program pozalekcyjny, ale wybierając kursy COMFORT zwróciliśmy szczególną uwagę na różnorodność lokalizacji oraz bogaty program wycieczek i zajęć dodatkowych.

    Najważniejszym jest, aby dziecko wróciło szczęśliwe i pełne fantastycznych wrażeń z pobytu na zagranicznym wyjeździe językowym!Znajdź kurs językowy dla siebie