Obozy zagraniczne


Wakacje to najwspanialszy czas na poznawanie świata, szczególnie tego dalszego. Zagraniczne obozy młodzieżowe ATAS to wspaniała przygoda, odpoczynek po całym roku szkolnym, a do tego możliwość poznania wielu bardzo ciekawych miejsc - zabytków, historii i kultury innych krajów.
Zapraszamy Was do wyboru obozów letnich, które mogą być niezapomnianymi na całe życie wakacjami i pozostawić wspaniałe przyjaźni na wiele lat :) Jadąc na zagraniczny obóz młodzieżowy odnajdziecie to, co najlepsze podczas wakacji: zwiedzanie niezwykłych miejsc, do tej pory znanych tylko z filmów i książek, wypoczynek nad morzem, zabawę w największych parkach rozrywki w Europie. ATAS oferuje najlepsze obozy młodzieżowe w takich krajach jak Grecja, Hiszpania i Włochy.

Na naszych obozach korzystamy ze sprawdzonych programów, które udoskonalamy z roku na rok bazując na opiniach uczestników. Doświadczona i profesjonalna kadra to w większości nauczyciele, którzy mają doskonały kontakt z młodzieżą. Zwiedzanie oraz naukę angielskiego na wyjazdach językowych realizujemy zawsze w atrakcyjnej formie. Na obozach pojawiają się takie elementy jak konkursy, gry miejskie, inne zadania do zrealizowania indywidualnie lub w grupach. Przywiązujemy uwagę do tego, aby pobyt na obozie nie był tylko odpoczynkiem i zabawą, ale również okazją do uzupełnienia swojej wiedzy i rozwijania zainteresowań. Sataramy się, aby ten krótki czas wykorzystać do maksimum i pokazać młodzieży jak najwięcej. Na obozie do Włoch młodziezoż zwiedza między innymi Wencję, Florencję, Rzym, Pompeje, Monte Cassino i Pompeje. Grupy jadące na obóz w Hiszpanii odwiedzają także Wenecję, Mediolan i piękne Carcassonne. W programie jest też miejsce na plażowanie, żeby wykorzystać uroki śródziemnomorskiego klimatu.

Wyjazdy na obozy młodzieżowe realizujemy z powodzeniem już ponad 20 lat. Propozycje wyjazdów turystyczno-wypoczynkowych kierujemy do ambitnej młodzieży, która jest ciekawa świata i ma w sobie pasję podróżnika. Grupy wracają z wakacji pełne pozytywnej energii i często już myślą o wyjeździe na kolejny rok.

16 znalezionych obozów młodzieżowych:

SORTUJ WEDŁUG

Obóz wypoczynkowy Włochy - Rimini (POW-OK)

Włochy

Rimini – najbardziej zabawowy włoski kurort z pięknymi plażami. Dyskoteki we włoskiej atmosferze spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów.


od 1005

Obóz wypoczynkowy Chorwacja - Zadar (POK-OKZ)

Chorwacja

Słoneczna Dalmacja oferuje nie tylko dobrą zabawę ale także krystaliczną wodę, przepiękne widoki i wiele innych atrakcji. Będziecie chcieli tu powrócić...
od 1305

Obóz wypoczynkowy Bułgaria Złote Piaski (POB-JBZ)

Bułgaria

Wypoczynek na jednej z najatrakcyjniejszych plaż Europy w Złotych Piaskach. Super zabawa, dyskoteki i gwarantowane słońce!
od 1640

Obóz wypoczynkowy Sycylia (POS-C)

Włochy

Sycylia z największym czynnym wulkanem Europy. Piękne, piaszczyste plaże, ciepła woda zachęcają do morskich kąpieli.
2099

Obóz wypoczynkowy Bułgaria - samolot (POB-W)

Bułgaria

Wybierz się z nami do popularnego wakacyjnego kurortu, do którego od lat zjeżdżają tysiące młodych ludzi. Wypoczynek na piaszczystej plaży lub przy basenie, a wieczorem szlaństwo w klubach!

od 2010

Obóz wypoczynkowy Chorwacja-Włochy (POK-C)

Chorwacja

Dwa wspaniałe kraje Chorwacja i Włochy - urzekające nie tylko wspaniałą przyrodą i piękną wodą,ale również bogactwem zabytków. Urokliwe portowe miasta Rijeka i Opatija, Wyspa Krk wraz ze starożytnym miastem Omišalj, Jeziora Plitwickie, Wenecja oraz tętniące życiem Rimini to pakiet, który urzeknie każdego.

2099

Obóz wypoczynkowy Hiszpania - Costa Brava (OH2)

Hiszpania

Plaża, lazur morza, słońce, relax, zabawa, zabytki to tylko zajawka tego co ma dla Was do zaoferowania słoneczna Hiszpania :-)
od 2140

Obóz wypoczynkowy Hiszpania samolot (POH-OKS)

Hiszpania

Piękna plaża na Costa Brava otoczona klifami z cudownymi widokami na wzgórza Lloret de Mar.
od 2905

Obóz Smaki Grecji (OG1)

Grecja

Wypoczynek, dobra zabawa i zwiedzanie - czemu nie na mitycznym PELOPONEZIE ?

Obóz wypoczynkowy Bułgaria Złote Piaski (POB-JB)

Bułgaria

Wypoczynek na jednej z najatrakcyjniejszych plaż Europy w Złotych Piaskach. Super zabawa, dyskoteki i gwarantowane słońce!

od 1640

Obóz wypoczynkowy Chorwacja - Drvenik (POK-PD)

Chorwacja

Zapraszamy do spędzenia czasu w Drveniku - miasteczka połozonego w południowej części Riwiery Makarskiej. Otoczone dwoma zatokami i szczytami masywu Biokovo gwarantuje niezapomniany urlop.


od 1850

Włochy Północ - Południe, od Wenecji do Capri (OW2)

Włochy

Nasza propozycja to niezapomniana podróż do najciekawszych włoskich miast. Oprócz wizualnych doznań proponujemy relaks u stóp Wezuwiusza i niezapomniane chwile szaleństwa w legendarnym Parku Rozrywki Gardaland. Dużą atrakcją jest rejs i pobyt na wyspie Caprii na którą przypływają najsłynniejsi celebryci z Europy.

Hiszpania i perły Europy (OH1)

Hiszpania

Odwiedź 3 kraje w 11 dni i ciesz się słońcem na Costa Brava!
od 2090

Obóz wypoczynkowy Grecja samolot (POG-S)

Grecja

Szukasz wakacji nad Morzem Śródziemnym, gdzie dnie spędza się leżąc na piaszczystej plaży nad ciepłym morzem z przyjemnym słońcem nad głową? Zapraszamy na obóz wypoczynkowy w Grecji na pięknym Peloponezie. Transport samolotowy.
od 2799

Obóz wypoczynkowy Bułgaria (POB)

Bułgaria

Wyjedź do najbardziej młodzieżowego kurortu w Europie do którego od lat zjeżdżają tysiące młodych ludzi. Wypoczynek na piaszczystej plaży lub przy basenie, a wieczorem szlaństwo w klubach!
od 1405

Obóz wypoczynkowy Albania (POA-A)

Albania

Zapraszamy do jeszcze nieodkrytej Albanii z krystalicznie czystym morzem oraz latem pełnym słońca.
od 1409