Obozy zagraniczne


Wakacje to najwspanialszy czas na poznawanie świata, szczególnie tego dalszego. Zagraniczne obozy młodzieżowe ATAS to wspaniała przygoda, odpoczynek po całym roku szkolnym, a do tego możliwość poznania wielu bardzo ciekawych miejsc - zabytków, historii i kultury innych krajów.
Zapraszamy Was do wyboru obozów letnich, które mogą być niezapomnianymi na całe życie wakacjami i pozostawić wspaniałe przyjaźni na wiele lat :) Jadąc na zagraniczny obóz młodzieżowy odnajdziecie to, co najlepsze podczas wakacji: zwiedzanie niezwykłych miejsc, do tej pory znanych tylko z filmów i książek, wypoczynek nad morzem, zabawę w największych parkach rozrywki w Europie. ATAS oferuje najlepsze obozy młodzieżowe w takich krajach jak Grecja, Hiszpania i Włochy.

Na naszych obozach korzystamy ze sprawdzonych programów, które udoskonalamy z roku na rok bazując na opiniach uczestników. Doświadczona i profesjonalna kadra to w większości nauczyciele, którzy mają doskonały kontakt z młodzieżą. Zwiedzanie oraz naukę angielskiego na wyjazdach językowych realizujemy zawsze w atrakcyjnej formie. Na obozach pojawiają się takie elementy jak konkursy, gry miejskie, inne zadania do zrealizowania indywidualnie lub w grupach. Przywiązujemy uwagę do tego, aby pobyt na obozie nie był tylko odpoczynkiem i zabawą, ale również okazją do uzupełnienia swojej wiedzy i rozwijania zainteresowań. Sataramy się, aby ten krótki czas wykorzystać do maksimum i pokazać młodzieży jak najwięcej. Na obozie do Włoch młodziezoż zwiedza między innymi Wencję, Florencję, Rzym, Pompeje, Monte Cassino i Pompeje. Grupy jadące na obóz w Hiszpanii odwiedzają także Wenecję, Mediolan i piękne Carcassonne. W programie jest też miejsce na plażowanie, żeby wykorzystać uroki śródziemnomorskiego klimatu.

Wyjazdy na obozy młodzieżowe realizujemy z powodzeniem już ponad 20 lat. Propozycje wyjazdów turystyczno-wypoczynkowych kierujemy do ambitnej młodzieży, która jest ciekawa świata i ma w sobie pasję podróżnika. Grupy wracają z wakacji pełne pozytywnej energii i często już myślą o wyjeździe na kolejny rok.

12 znalezionych obozów młodzieżowych:

SORTUJ WEDŁUG

Północ - Południe, od Wenecji do Capri (OW2)

Włochy

Nasza propozycja to niezapomniana podróż do najciekawszych włoskich miast. Oprócz wizualnych doznań proponujemy relaks u stóp Wezuwiusza i niezapomniane chwile szaleństwa w legendarnym Parku Rozrywki Gardaland. Dużą atrakcją jest rejs i pobyt na wyspie Caprii na którą przypływają najsłynniejsi celebryci z Europy.

Obóz turystyczno-wypoczynkowy w Hiszpanii (OH1)

Hiszpania

Odwiedź 3 kraje w 11 dni i ciesz się słońcem na Costa Brava!
od 2090

Smaki Grecji (OG1)

Grecja

Wypoczynek, dobra zabawa i zwiedzanie - czemu nie na mitycznym PELOPONEZIE ?

Obóz wypoczynkowy Chorwacja-Włochy (POK-C)

Chorwacja

Dwa wspaniałe kraje Chorwacja i Włochy - urzekające nie tylko wspaniałą przyrodą i piękną wodą,ale również bogactwem zabytków. Urokliwe portowe miasta Rijeka i Opatija, Wyspa Krk wraz ze starożytnym miastem Omišalj, Jeziora Plitwickie, Wenecja oraz tętniące życiem Rimini to pakiet, który urzeknie każdego.

od 1999

Obóz wypoczynkowy PROMOCJA VI TURNUS (POW-OK)

Włochy

Rimini – najbardziej zabawowy włoski kurort z pięknymi plażami. Dyskoteki we włoskiej atmosferze spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów.
od 1195

Obóz wypoczynkowy (POG-CT)

Grecja

Obóz młodzieżowy w przepięknej Leptokarii w Grecji wraz z zwiedzaniem Budapesztu i Wiednia w czasie przejazdu.

od 1779

Obóz wypoczynkowy PROMOCJA VII TURNUS (POB)

Bułgaria

Wyjedź do najbardziej młodzieżowego kurortu w Europie do którego od lat zjeżdżają tysiące młodych ludzi. Wypoczynek na piaszczystej plaży lub przy  basenie, a wieczorem szlaństwo w klubach!
od 1605

Obóz wypoczynkowy Bułgaria Złote Piaski (POB-W)

Bułgaria

Wybierz się z nami do popularnego wakacyjnego kurortu, do którego od lat zjeżdżają tysiące młodych ludzi. Wypoczynek na piaszczystej plaży lub przy basenie, a wieczorem szlaństwo w klubach!

od 2495

Obóz wypoczynkowy (POB-JB)

Bułgaria

Wypoczynek na jednej z najatrakcyjniejszych plaż Europy w Złotych Piaskach. Super zabawa, dyskoteki i gwarantowane słońce!

od 1760

Studencki obóz wypoczynkowy (POB-SP)

Bułgaria

Szukasz wyjazdu za granicę? Chcesz mieć niezapomniane wakacje, świetnie się bawić i poznać nowe osoby? Skąpana w gorącym słońcu piaszczysta plaża położona nad przepięknym morzem, śródziemnomorski klimat, liczne kawiarnie i restauracje oraz tętniące życiem kluby, dyskoteki i wiele więcej. Razem z nami odkryj Bułgarię!
od 1599

Obóz wypoczynkowy (POB-JBN)

Bułgaria

Wypoczynek w jednym z najsłynniejszych miast byłgarskiego wybrzeża w Hotelu****. Słońce, morze, zabawa, czego można chcieć więcej?


od 1815

Obóz wypoczynkowy (POK-PD)

Chorwacja

Zapraszamy do spędzenia czasu w Drveniku - miasteczka połozonego w południowej części Riwiery Makarskiej. Otoczone dwoma zatokami i szczytami masywu Biokovo gwarantuje niezapomniany urlop.


od 1799