Obozy tematyczne w Polsce - rozwiń pasję swojego dziecka!

Znaleziono (0):

SORTUJ WEDŁUG

Atrakcyjne obozy tematyczne w Polsce

Na koloniach organizowanych przez firmę ATAS można znaleźć upragnione wytchnienie po całym roku szkolnym oraz rozwijać kreatywność. Szczególnie oferta obozów tematycznych w Polsce jest różnorodna i bogata, co pozwala na znalezienie idealnego wyjazdu dla dziecka.

Młodzież, która interesuje się tańce, filmem lub robótkami ręcznymi, będzie zachwycona koloniami, które pozwolą rozwijać ich zainteresowania. Tak więc, na koloniach tematycznych Dance Camp uczestnicy poznają różne gatunki tańca od hip-hopu po taniec nowoczesny. Alternatywę dla sztuki ulicznej odnajdą podczas zajęć z graffiti, gdzie poza poznaniem różnych technik, będą malować sprayem na specjalnie przygotowanych ściankach i stworzą własne projekty. Jeśli dziecko kocha kamerę, to młodzieżowy obóz filmowy będzie idealnym wyborem dla przyszłych aktorów czy reżyserów. Ciekawym i dość niestandardowym tematem kolonii jest też modeling, na którym świetnie odnajdą się osoby uwielbiające świat mody i śledzące najnowsze trendy. Kreatywnością i umiejętnościami artystycznymi będziemy dzielić się na obozie Art Camp - malując, klejąc czy wycinając stworzymy prawdziwe działa sztuki, zgodnie z zasadą “zrób to sam”. Z kolei na zajęciach z samoobrony, pod czujnym okiem trenera, popracujemy na odpowiednią postawą w sytuacji zagrożenia i poprawimy naszą spostrzegawczość. Obozowicze nie tylko staną się silniejsi fizycznie, ale też mentalnie.

Możliwość przebywania  w gronie rówieśników o podobnych zainteresowaniach, sprawia, że dziecko staje się odważniejsze, chętniej dzieli się swoimi pasjami oraz próbuje nowych rzeczy. Te nowe i wartościowe doświadczenia, pozytywnie wpływają na ich osobowość i rzutują na wybory w przyszłości, nie wspominając już o wielu wspaniałych wspomnieniach, które zostają z nami na długi czas.

Program obozów tematycznych w Polsce pozwala świetnie się bawić i rozwijać swoje pasje pod czujnym okiem doświadczonej i zgranej kadry. Opiekunowie obozu to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie, którzy z wyjątkową troską podchodzą do kwestii bezpieczeństwa dzieci. To właśnie w pięknym otoczeniu tatrzańskich gór, młodzież wraz z kadrą będzie mogła ćwiczyć swoje umiejętności i rozwijać nowe hobby.

Sam ośrodek kolonijny w górach, zachwyca bardzo dobrymi warunkami zakwaterowania oraz pysznym i różnorodnym jedzenie. Z kolei jego położenie między Zakopanem a Poroninem, stwarza wiele okazji do górskich wędrówek i podziwiania wyjątkowych krajobrazów. Wakacje w scenerii natury to najlepszy sposób na wypoczynek, zarówno dla ciała, jak i ducha.