30 lat doświadczenia na rynku turystycznym!

O ATAS

ATAS specjalizuje się w turystyce młodzieżowej i językowej. Firma działa na polskim rynku nieprzerwanie już od 1989 roku. Naszą misją jest zapewnienie młodzieży wyjazdów, które będą nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim wartościowe. Z powodzeniem współpracujemy z nauczycielami z całej Polski, którzy rekomendują wyjazdy z ATAS jako uzupełnienie programu nauczania w szkole.

Podczas roku szkolnego organizujemy wycieczki szkolne krajowe i zagraniczne oraz bardzo popularne wyjazdy na warsztaty językowe w Londynie i innych miastach Anglii. Warsztaty realizowane są według autorskiego programu Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego, który stawia na aktywną naukę języków obcych w naturalnych codziennych sytuacjach. Materiały do nauki przygotowane są przez metodyków posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

W okresie wakacji ATAS organizuje wyjazdy na obozy językowe oraz zagraniczne obozy turystyczno-wypoczynkowe z bogatym programem. Najpopularniejsze kierunki wyjazdów to Anglia, Malta, Włochy, Hiszpania oraz Grecja.

ATAS jest także przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą. Wieloletnie kontakty ze szkołami z różnych krajów pozwoliły nam wyselekcjonować najlepsze, sprawdzone oferty oraz służyć pomocą i doradztwem przy wyborze odpowiedniego kursu. Organizacją wyjazdów na kursy językowe za granicą zajmujemy się kompleksowo - zapewniamy transport, opiekę rezydenta na miejscu, a także telefon alarmowy działajacy przez całą dobę.

ATAS posiada biura sprzedaży w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu. Ponadto współpracujemy z biurami agencyjnymi na terenie całej Polski.

certyfikat członkostwa PITM 2019


dyplom_atas