35 lat doświadczenia na rynku turystycznym!

ATAS Obozy młodzieżowe - informacje o firmie

ATAS specjalizuje się w turystyce młodzieżowej i językowej. Wspieramy młodych ludzi w ich rozwoju przez wartościowe wyjazdy edukacyjne. Z powodzeniem współpracujemy z nauczycielami z całej Polski, którzy rekomendują wyjazdy z ATAS jako uzupełnienie programu nauczania w szkole.

Podczas roku szkolnego organizujemy wycieczki szkolne krajowe i zagraniczne oraz bardzo popularne wyjazdy na warsztaty językowe w Londynie i innych miastach Anglii. Warsztaty realizowane są według autorskiego programu Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego, który stawia na aktywną naukę języków obcych w naturalnych codziennych sytuacjach. Materiały do nauki przygotowane są przez metodyków posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
 
W okresie wakacji ATAS organizuje wyjazdy na obozy językowe oraz zagraniczne obozy turystyczno-wypoczynkowe z bogatym programem. Najpopularniejsze kierunki wyjazdów to Anglia, Malta, Włochy, Hiszpania oraz Grecja.

ATAS jest także przedstawicielem renomowanych szkół językowych za granicą. Wieloletnie kontakty ze szkołami z różnych krajów pozwoliły nam wyselekcjonować najlepsze, sprawdzone oferty oraz służyć pomocą i doradztwem przy wyborze odpowiedniego kursu. Organizacją wyjazdów na kursy językowe za granicą zajmujemy się kompleksowo - zapewniamy transport, opiekę rezydenta na miejscu, a także telefon alarmowy działający przez całą dobę.

ATAS współpracujemy z biurami agencyjnymi na terenie całej Polski.
 
Poniżej udostępniamy dokumenty związane z działalnością ATAS
  • Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki ZOBACZ
  • Centralna Ewidencja Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców oraz Gwarancja Ubezpieczeniowa 2024 ZOBACZ
Ponadto, ATAS posiada gwarancję ubezpieczeniową wystawioną przez Wiener TU S.A. Vienna lnsurance Group oraz opłaca składki na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

certyfikat członka Polskiej Izby Turystyki 2023Certyfikat członkowski WIT 2023
Certyfikat PITM 2023
 
Zostaliśmy wyróżnieni tytułem Touroperator Roku 2019 w kategorii Turystyka Młodzieżowa. Nagroda została przyznana w wyniku głosowania w biur podróży zrzeszonych w Izbie Turystyki RP. Ponadto, zostaliśmy nagrodzeni tytułem Orły Turystyki 2022 oraz certyfikatem Dobrych Praktyk.

Tytuł Orły Turystyki 2022 Certyfikat dobrych praktyk dla ATAS 2022

Transport autokarowy na nasze imprezy planujemy w systemie PlanBus.pl
logo PlanBus
 
dofinansowanie z PFR