Organizowanie wartościowych wyjazdów edukacyjnych dla młodzieży to nasza pasja i mamy w tym ogromne doświadczenie. Chcemy, abyście mieli możliwość jeżdżenia z nami praktycznie przez cały rok. Dlatego też, oprócz obozów młodzieżowych w okresie wakacji, organizujemy także krajowe i zagraniczne wycieczki szkolne dla zorganizowanych grup. Dla indywidualnych klientów rozwijamy ofertę wyjazdów zimowych. Już teraz mamy dla Was propozycje ciekawych imprez w okresie ferii.

 

Dlaczego wyjazd na ferie z ATAS?

Nie organizujemy standardowych wyjazdów narciarskich i snowboardowych. Miłośnicy białego szaleństwa mogą znaleźć różne fajne propozycje gdzie inadziej. W czasie ferii podobnie jak przez cały rok proponujemy aktywną turystykę – zwiedzanie największych zabytków Wielkiej Brytanii, odkrywanie jej atrakcji i naukę angielskiego w naturalnych codziennych sytuacjach.

 

Gdzie zapraszamy Was w tym roku? Zobacz obozy zimowe

Zimowy Londyn obóz językowy – to 7 dniowy wyjazd przypominający nasze obozy językowe i warsztaty. Obóz zimowy w Londynie ma jednak program bardziej dostosowany do nieprzyjemnej aury i co za tym idzie większą niż standardowo liczbą elementów językowych. Tradycyjnie stawiamy na przejazd autokarem i sprawdzone zakwaterowanie u brytyjskich rodzin goszczących. Oprócz zadań do wykonania w zwiedzanych obiektach przygotowaliśmy dla Was spacery z anglojęzycznymi przewodnikami oraz lekcje muzealne.

W programie znajduje się między innymi: Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's, Oxford Street z Primarkiem, Hyde Park, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Morskie, a także będziemy mieć okazję wyjść do teatru na musical, czyli wszystko to co najciekawsze w Londynie. A oprócz tego spędzimy także cały dzień w uniwersyteckim Oxfordzie.

Wyjazd dostępny jest w 4 terminach, aby wszyscy mogli pojechać niezależnie od terminu ferii w swoim województwie.

 

Kurs językowy w Cambridge – to propozycja dla tych, którym zależy na intensywnym kursie angielskiego za granicą. Nauka odbywa się w szkole językowej Studio Cambridge która jest najstarszą i największą szkołą języka angielskiego w Cambridge. Jej renoma sprawia, że od ponad 60 lat przyjeżdżają tu studenci z różnych stron świata.

W programie wyjazdu jest 28 godzin lekcji, a także zajęcia popołudniowe i program zwiedzania. Nie zabraknie zatem takich atrakcji jak wizyta w sławnym King’s College należący do uniwersytetu Cambridge.

Turnusy występują w dwóch wariantach - kurs 8 i 15 dniowych. Wylot z Warszawy planowany jest na 30 stycznia 2022.

 

 

 

 

obozy językowe, Londyn, obozy zimowe, kolonie zimowe, ferie zimowe, ferie 2022