Organizowanie wartościowych wyjazdów edukacyjnych dla młodzieży to nasza pasja i mamy w tym ogromne doświadczenie. Chcemy, abyście mieli możliwość jeżdżenia z nami praktycznie przez cały rok. Oprócz obozów młodzieżowych a okresie wakacji organizujemy także zagraniczne wycieczki szkolne dla zorganizowanych grup. Dla indywidualnych klientów rozwijamy ofertę wyjazdów zimowych. Już teraz mamy dla Was propozycje ciekawych imprez w okresie ferii.

 

Dlaczego wyjazd na ferie z ATAS?

Nie organizujemy standardowych wyjazdów narciarskich i snowboardowych. Miłośnicy białego szaleństwa mogą znaleźć różne fajne propozycje gdzie inadziej. W czasie ferii podobnie jak przez cały rok proponujemy aktywną turystykę – zwiedzanie wielkich europejskich stolic, zabawę w parkach rozrywki i naukę angielskiego w naturalnych codziennych sytuacjach.

 

Gdzie zapraszamy Was w tym roku? Zobacz obozy zimowe

 

Zimowy Londyn obóz językowy – to 7 dniowy wyjazd przypominający nasze obozy językowe i warsztaty. Obóz zimowy w Londynie ma jednak program bardziej dostosowany do nieprzyjemnej aury i co za tym idzie większą niż standardowo liczbą elementów językowych. Tradycyjnie stawiamy na przejazd autokarem i sprawdzone zakwaterowanie u brytyjskich rodzin goszczących. Oprócz zadań do wykonania w zwiedzanych obiektach przygotowaliśmy dla Was spacery z anglojęzycznymi przewodnikami oraz lekcje muzealne.

 

W programie znajduje się między innymi: Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's, Oxford Street z Primarkiem, Hyde Park, Muzeum Historii Naturalnej, a także Muzeum Morskie, czyli wszystko to co najciekawsze w Londynie. A oprócz tego spędzimy także cały dzień w uniwersyteckim Oxfordzie.

Wyjazd dostępny jest w 4 terminach, aby wszyscy mogli pojechać niezależnie od terminu ferii w swoim województwie.

 

 

Zimowy Paryż to następny 7-dniowy wyjazd z bardzo bogatym programem. Jeśli marzyliście o zaobaczeniu stolicy Francji lub byliście w Paryżu tylko przez kilka godzin i chcecie więcej ta impreza jest dla Was! W Paryżu wspólnie zobaczymy Muzeum perfum Fragonard, wyspę La Cité na której znajduje się Katedra Notre-Dame, a także Luwr i Pola Elizejskie. Niesamoowitym przeżyciem będzie wieczorny rejs statkiem po Sekwanie i możliwość podziwiania oświetlonej Wieży Eiffla.

 

Oprócz stolicy Francji zapraszamy także do zwiedzania zamków nad Loarą oraz wspaniałej zabawy w Disneylandzie. W najlepszym parku rozrywki na świecie będziecie mogli spędzić aż 9 godzin.

Wyjazd: od 8 lutego.

 

 

Kurs językowy w Cambridge – to propozycja dla tych, którym zależy na intensywnym kursie angielskiego za granicą. Nauka odbywa się w szkole językowej Studio Cambridgem która jest najstarszą i największą szkołą języka angielskiego w Cambridge. Jej renoma sprawia,, że od ponad 60 lat przyjeżdżają tu studenci z różnych stron świata.

 

W programie wyjazdu jest 28 godzin lekcji, a także zajęcia popołudniowe i program zwiedzania.

 

Wylot z Warszawy 9 lutego 2020.

 

 

 

Zobacz nasze wszystkie obozy zimowe

 

Maciej Partyka

obozy językowe, obozy turystyczne, Londyn, obozy zimowe, ferie2020, kolonie zimowe, Paryż