Obóz językowy Jastrzębia Góra

4,25/5
12 dni 11-17 lat

LETNIA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z NATIVE SPEAKERAMI

Wakacje nad Bałtykiem z ATAS to gwarancja najlepszej zabawy! W obozowym planie dnia słowo nuda nie istnieje, a każdy dzień daje mnóstwo powodów do uśmiechu. Zajęcia sportowe, gry, warsztaty i inne atrakcje uzupełnia obecność native speakerów. Pod ich czujnym i troskliwym okiem wspólne zadania językowe i konwersacje stają się czystą przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

POLSKI BON TURYSTYCZNY
Rezerwując obóz letni w kraju, możesz opłacić część kosztów wyjazdu za pomocą Polskiego Bonu Turystycznego (do 500 zł na uczestnika). Więcej informacji jak skorzystać z bonu na stronie: https://www.atas.pl/pl/bon-turystyczny-atasPROGRAM JĘZYKOWY
Program językowy na obozie JPJ składa się z dwóch elementów:
 • lekcji teoretycznych, każda lekcja trwa 45 minut
 • zajęć w terenie
ZAJĘCIA JĘZYKOWE
Lekcje w klasach 20
Zajęcia w terenie 30
*UWAGA! Mniejsza liczba zajęć w turnusie JPJ-0: lekcje w klasach - 18, zajęcia w terenie - 27.

Wymagania językowe wobec uczestników: znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym.
rezerwuj

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy Diuna położony jest 300 m od morza na bezpiecznym i ogrodzonym terenie w zachodniej części Jastrzębiej Góry. Śródmiejska promenada ze swymi restauracjami, kawiarniami i sklepikami oddalona jest o kilka minut spacerem.

Pokoje: maks. 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym
Dodatkowo w obiekcie znajdują się: świetlica, stoły do ping-ponga, piłkarzyki oraz pracownie do prowadzenia zajęć dydaktycznych, a także boisko wielofunkcyjne (do piłki nożnej, siatkowej, koszykowej i do tenisa) oraz siłownia zewnętrzna.

Wyżywienie: 3 x dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.

Ważne informacje

 • Osoby korzystające z transportu zorganizowanego muszą posiadać ze sobą legitymację szkolną.
 • Uczestników z dojazdem własnym prosimy o przybycie do ośrodka około godziny 15:00

Adres ośrodka: OW „Diuna”, ul. Polna 1, 84-104 Jastrzębia Góra.

Odbiór uczestników z dojazdem własnym NAJPÓŹNIEJ do godziny 10.00.
Uwaga: obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby pisemnie upoważnione.

ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA:
Naszym priorytetem jest Państwa bezpieczeństwo! Zarówno warunki zakwaterowania jak i organizacja zajęć dla dzieci będzie zgodna z zaleceniami organów nadzorujących.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE KLASOWE

W czasie obozu native speakerzy i lektorzy języka angielskiego poprowadzą lekcje w klasach z naciskiem na konwersacje, ale nie zabraknie także doskonalenia gramatyki, słownictwa i pisowni. Podział na grupy nastąpi na podstawie testu kwalifikacyjnego. Zajęcia językowe odbywają się w dwóch blokach - rano i po południu (2 x 1,5 h).

Zajęcia językowe dla najmłodszych uczestników mogą być prowadzone naprzemiennie przez lektora polskiego i native speakera (w zależności od poziomu zaawansowania dzieci).

ZAJĘCIA JĘZYKOWE W TERENIE

Praktyczne ćwiczenia prowadzone są przez native speakerów i lektorów języka angielskiego. Proponujemy quizy i zabawy, ale też angażujemy młodych ludzi w przygotowanie i realizowanie gimnastyki, gier miejskich i innych aktywności przy wykorzystaniu ich indywidualnych zdolności. Możliwość zaprezentowania swoich umiejętności po angielsku jest dla nastolatków wielkim przeżyciem. Dzięki warsztatom językowym w terenie młodzież zyska większą płynność mówienia i rozumienia angielskiego w zakresie różnej tematyki.


STAWIAMY NA AKTYWNY WYPOCZYNEK:

W części pozalekcyjnej uczestnicy będą mogli korzystać z uroków pobytu nad Morzem Bałtyckim. Planujemy plażowanie, kąpiele w morzu, rozgrywki siatkówki i inne zajęcia sportowe. Dla chętnych nasi wychowawcy przeprowadzą warsztaty modowe, przyrodnicze, podstaw fotografii, promowania zdrowego stylu życia, zajęcia dotyczące bezpiecznego korzystania z portali społecznościowych, a także wiele innych. Będzie również LASEROWY PAINTBALL oraz zajęcia survivalowe

Terminy

Brak dostępnych terminów.

Skontaktuj się z wybranym biurem ATAS ».

Cena nie zawiera

DODATKOWE OPŁATY
 • 220 PLN - dieta bezglutenowa
 • 55 PLN - ubezpieczenie Uniqa KR (koszty rezygnacji). Możliwość zakupu najpóźniej do 3 dni od daty wpłaty zaliczki
 • 150-250 PLN - transport z wybranych miast
 • 80 PLN Pakiet kwarantanna. Zabezpieczenie na wypadek kwarantanny uczestnika, uniemożliwiającej wyjazd na obóz. Możliwość zakupu najpóźniej do 3 dni od daty wpłaty zaliczki


FAKULTATYWNIE

 • 320 PLN - warsztaty tenisa ziemnego z elementami języka angielskiego: 9 pełnych godzin zajęć z instruktorem obejmujących: doskonalenie gry w tenisa ziemnego na korcie (kort na terenie ośrodka), zajęcia ogólnorozwojowe oraz zajęcia teoretyczne. Uczestnicy powinni posiadać własne rakiety (istnieje możliwość wypożyczenia rakiety na miejscu: 20 PLN/turnus).
  Zajęcia są realizowane w ciągu 3 do 7 dni pobytu, w zależności od warunków pogodowych. Warsztaty realizowane przy minimum 5 osobach.

 • 100 PLN - warsztaty taneczne z elementami języka angielskiego - 8 godzin zajęć tanecznych z instruktorem (każda po 60 minut), doskonalenie technik tańca. Warsztaty realizowane przy minimum 8 osobach.

 • 75 PLN - wycieczka do Aquaparku: 2 godzinny pobyt w Aquaparku w Redzie (wycieczka realizowana przy zgłoszeniu się minimum 20 osób).

UWAGA: Zajęcia fakultatywne nie są realizowane kosztem zajęć językowych.

Cena zawiera

 • 11 noclegów w Ośrodku Wypoczynkowym Diuna (10 noclegów w przypadku turnusu JPJ-0)
 • wyżywienie 3 x dziennie plus suchy prowiant na drogę powrotną, świadczenia rozpoczynają się obiadem w dniu przyjazdu, kończą się śniadaniem i suchym prowiantem na drogę powrotną
 • laserowy paintball i zajęcia survivalowe
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • opieka ratownika, kadry pedagogicznej oraz opieka medyczna - pielęgniarka w ośrodku i lekarz dochodzący
 • ubezpieczenie Uniqa - NNW
 • lekcje nauki języka angielskiego prowadzone przez native speakerów oraz lektorów języka angielskiego w formie zajęć w salach i zajęcia w terenie – dokładny opis patrz tabelka „program językowy”
 • materiały dydaktyczne do nauki języka angielskiego
 • koszulka obozowa
 • dyplom potwierdzający udział w Letniej Szkole Języka Angielskiego ATAS
rezerwuj

AUTOKAR

Przejazd autokarem na trasie Warszawa - Łódź – Toruń - Bydgoszcz – Jastrzębia Góra.
Pozostałe trasy (południowa i zachodnia) realizowane są busem przy minimum 5 osobach.

Wyjazd z miast z trasy południowej i zachodniej do potwierdzenia 7 dni przed wyjazdem.

Transport realizujemy pod opieką wychowawcy lub konwojenta. Na zbiórkę zapraszamy na 30 minut przed planowaną godziną odjazdu.

Miejscowość

Miejsce zbiórki

Uwaga: Zbiórka 30 min. przed planowaną godziną odjazdu

Godzina odjazdu

Godzina powrotu*

Dopłata do wyjazdu z danego miasta

Trasa południowa – dotyczy turnusów JPJ-0 od 27.06, JPJ-1 od 07.07, JPJ-3 od 31.07
Wyjazd realizowany przy minimum 5 osobach – miasto i godzina wyjazdu oraz środek transportu do potwierdzenia na 7 dni przed wyjazdem. Uwaga: Należy zabrać legitymację szkolną.

Kraków

Zorganizowany transport do autokaru docelowego busem osobowym, realizowany przy zgłoszeniu się min. 5 osób. Miejsce zbiórki, godzina odjazdu, środek transportu podane zostaną na 7 dni przed wyjazdem na stronie internetowej oraz w komunikacie wyjazdowym na stronie www.atas.pl)

250 PLN

Katowice

250 PLN

Częstochowa

220 PLN

Trasa centralna – wyjazd potwierdzony - przejazd autokarowy

Warszawa

Dw. Zachodni PKS, st. 11

06:00

19:45

200 PLN

Łódź

Dw. PKP Łódź Widzew, ul. Służbowa 8 (parking przed budynkiem dworca)

08:00

17:45

200 PLN

Toruń

Dw. PKP Toruń Miasto, Plac 18 Stycznia 4

11:00

14:45

180 PLN

Bydgoszcz

Parking pod Halą Łuczniczka, ul. Toruńska 59

12:00

13:45

150 PLN

Trasa zachodnia – dotyczy turnusów JPJ-2 od 19.07 i JPJ-4 od 12.08
Wyjazd realizowany przy minimum 5 osobach – miasto i godzina wyjazdu oraz środek transportu do potwierdzenia na 7 dni przed wyjazdem. Uwaga: Należy zabrać legitymację szkolną.

Wrocław

Zorganizowany transport do autokaru docelowego busem osobowym, realizowany przy zgłoszeniu się min. 5 osób. Miejsce zbiórki, godzina odjazdu, środek transportu podane zostaną na 7 dni przed wyjazdem na stronie internetowej oraz w komunikacie wyjazdowym na stronie www.atas.pl)

250 PLN

Poznań**

250 PLN

Gniezno

220 PLN

* Podana w rozkładzie jazdy godzina powrotu jest godziną ORIENTACYJNĄ

** Dojazd z Poznania dostępny również w turnusie JPJ-1 od 07.07