Czy słyszeliście o naszym pikniku poobozowym?
Już 14 września będziemy mieli okazję ponownie się spotkać na imprezie integracyjnej zorganizowanej przez ATAS w Zimnych Dołach.

Spotkanie przy ognisku to idealna okazja aby powspominać minione wakacje i spędzić wspólnie czas na licznych zabawach i grach w terenie. To przede wszystkim szansa aby ponownie zobaczyć znajomych oraz ulubionych wychowawców z obozu.

ognisko ATAS

Na ten dzień przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, gdzie 2 głównymi będą: nauka gry w Cricketa oraz gra terenowa.
Zabawa w terenie bazować będzie na pracy z mapą oraz ogólnej orientacji w przestrzeni. Samo już miejsce Zimnych Dołów dostarczy nam wiele informacji, wskazówek i drogowskazów, które zostaną wykorzystane w naszej rozgrywce.
Nauka gry w Cricketa z kolei przeniesie nas na angielskie boisko, gdzie poznamy nie tylko zasady tej nietypowej dyscypliny sportu, ale też zobaczy jak wygląda sam jego sprzęt. Zabawę poprowadzi Krzysztof Owczarek znamy naszym obozowiczom jako kierownik obozów w Londynie. Kto wie, może gra tak przypadnie do gustu uczestnikom, że będą chcieli rozegrać sami krótką partię meczu ;)

gra w cricketa

Ponadto, przez całą imprezę do dyspozycji uczestników będzie dostępna strefa chill & fun składająca się z piłek, rakiet, frisbee, badminton i lin do różnych aktywności.

Nie zapominamy także o rodzicach, którzy będą mogli się cieszyć wydzieloną strefą z kawą i ciastkiem oraz o najmłodszych uczestnikach dla których znajdzie się miejsce na kolorowanki i zabawy.

Co więcej wspólnie powspominamy minione wakacje, gdzie nasza kadra opowie o obozach w Polsce, Hiszpanii, na Malcie i Anglii na tle pamiątkowych zdjęć. Nie zabraknie także mini konkursów jak Flying Dictation. Zwieńczeniem całości będzie oczywiście ognisko z kiełbaskami :)

Aby ułatwić wszystkim obozowiczom udział w tym wydarzeniu ATAS przygotował transport autokarowy aż z 10 miast -> Warszawy, Krakowa, Katowic, Częstochowy, Gdańska, Bydgoszczy, Torunia, Poznania, Łodzi wraz z dodatkowym przystankiem w Koninie.
Szczegóły dojazdu i programu imprezy na stronie: https://www.atas.pl/pl/piknik

transport ATAS

Jeśli chcielibyście spotkać znajomych z wyjazdu albo po prostu lubicie aktywnie spędzać czas to po prostu nie może Was zabraknąć na tym spotkaniu!

 

obozy młodzieżowe, wakacje, piknik, integracja, ognisko