Odkryj Świat Języków na Forum Wyjazdów Językowych 2024!
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie poświęcone nauce języków obcych za granicą. Forum odbędzie się 7 kwietnia w Warszawie oraz będzie transmitowane online. Udział w wydarzeniu jest absolutnie bezpłatny.

Nadchodzące wydarzenie to prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników edukacyjnych podróży!
Po krótkiej przerwie przywróciliśmy naszą tradycyjną formułę spotkań z prestiżowymi szkołami, pod nazwą Forum Wyjazdów Językowych. Forum to nie tylko targi szkół językowych, ale również wyjątkową szansą na rozmowy z kursantami oraz ekspertami w dziedzinie organizacji wyjazdów językowych dla dzieci i młodzieży. Aby wziąć udział w spotkaniu należy zapisać się przez formularz na stronie wydarzenia >>>

Forum Wyjazdów Językowych to:

 • Rozmowy z przedstawicielami zagranicznych szkół językowych
  Podczas wydarzenia będziesz miał niepowtarzalną szansę aby porozmawiać z przedstawicielami różnych szkół językowych. To świetna okazja do zapoznania się z charakterem danej szkoły i jej lokalizacji, szczegółowego omówienia programu pobytu na kursie, porównania dostępnych wariantów oraz oferty między szkołami. Swój udział w Forum zadeklarowało aż 10 przedstawicieli z różnych krajów (m.in. z Anglii, Cypru, Irlandii, Malty, Niemiec, czy USA). Pełną listę gości znajdziesz na stronie wydarzenia: https://www.atas.pl/pl/forum
 • Spotkanie z kursantami (m.in. z Hanią i Amelką z Zabawkowicz)
  Na Forum będziemy również gościć kursantów, którzy uczestniczyli już w zagranicznym kurs z ATAS. Poznasz ich osobiste doświadczenia oraz wrażenia z wyjazdów. Spotkasz także Hanię i Amelkę z kanału Zabawkowicz. Obie dziewczynki także wyjeżdżały do zagranicznych szkół językowych i z chęcią opowiedzą o swojej przygodzie z ATAS.
 • Warsztaty językowe z HighSchool Exam
  Dla naszych gości przygotowaliśmy także wyjątkowe warsztaty pt. “Jak efektywnie uczyć się języka angielskiego - tips & tricks”. Prelekcję poprowadzą założycielki platformy HighSchool Exam, która wspiera naukę języka angielskiego, szczególnie wśród uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego. Nie zabraknie zatem cennych wskazówek oraz porad jak uczyć się języka prosto i przyjemnie.
 • Rozmowy z ekspertami ATAS
  Przez całe wydarzenie jesteśmy dostępni dla wszystkich uczestników Forum - zarówno tych w Warszawie, jak również online. Możesz podejść do stoiska ATAS albo zadać nam pytanie na czacie podczas transmisji online. Dodatkowo nasze Forum rozpoczniemy od prezentacji prezesa firmy Pawła Sławińskiego, który przybliża aspekty organizacyjne wyjazdu, opieki nad kursantami oraz zadbania o ich bezpieczeństwo. Odpowiemy także na pytanie co jest istotne przy wyborze kursu oraz jak się do niego przygotować.
 • Szansa na specjalną zniżkę!
  Dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy także niespodziankę. Osoby, które wezmą udział w Forum otrzyma specjalną zniżkę na dowolny kurs z oferty obecnych na Forum wystawców. Goście w Warszawie otrzymają kupon rabatowy, z kolei osoby online będą miały podany kod zniżkowy na czacie. Promocja będzie dotyczyć tylko nowych rezerwacji.

Dodajmy także, że Partnerem Honorowym wydarzenia została Maltańska Organizacja Turystyczna Visit Malta (Malta Tourism Authority), która promuje turystykę kulturową wyspy. Malta, choć jest niewielkim państwem słynie z licznych szkół językowych oraz całorocznych kursów językowych dla obcokrajowców. Podczas Forum będzie także okazja bliżej poznać walory turystyczne i językowe Malty.

Co warto wiedzieć o FORUM?

 • Wstęp na Forum jest bezpłatny, ale konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: https://www.atas.pl/pl/forum
  (po zapisie otrzymasz zaproszenie na swojego maila)
 • Forum odbędzie się 7 kwietnia 2024 r. (niedziela) i potrwa od 10:00 do 15:00.
 • Na FWJ zapraszamy do Centrum Biznesowego HOP w Warszawie (Chmielna 132/134)
 • Nie jesteś z Warszawy? Nic nie szkodzi, dzięki dostępnej transmisji online możesz być z nami bez względu na lokalizację :)

Forum Wyjazdów Językowych jest także wspierane przez patronów medialnych: Andalucía TRADE, Cogito oraz wydawnictwo Colorful Media.

Masz dodatkowe pytania odnośnie organizowanego Forum? Zapraszam do kontaktu >>>>


https://www.facebook.com/events/764407435609821