Wydarzenie dla rodziców i młodzieży

FORUM WYJAZDÓW JĘZYKOWYCH

7 kwietnia 2024 r. Warszawa + ONLINE
Centrum biznesowe HOP, Chmielna 132/134, 00-805 Warszawa

 Dziękujemy za udział w Forum!

 

Forum Wyjazdów Językowych to wydarzenie dla dzieci i młodzieży, ich rodziców, a także wszystkich osób zainteresowanych nauką języka obcego za granicą. Forum to szansa na spotkanie z zagranicznymi szkołami językowymi oraz na indywidualne rozmowy z ich przedstawicielami. W końcu Forum to warsztaty ze specjalistami językowymi, konsultacje z pracownikami ATAS oraz wymiana doświadczeń z kursantami, którzy już uczestniczyli w zagranicznym kursie.

Dlaczego warto być z nami?

  • Otrzymasz praktyczne informacje na temat organizacji bezpiecznego wyjazdu językowego
  • Poznasz szeroką ofertą aż 10 szkół językowych (program kursu, dostępne usługi, walory danego ośrodka i jego lokalizacji)
  • Znajdziesz cenne wskazówki, które pomogą Ci w podjęciu decyzji przy wyborze odpowiedniego wyjazdu dla dziecka
  • Dowiesz się jak przygotować dziecko na pierwszy zagraniczny wyjazd językowy
  • Uzyskasz cenne rady, jak efektywnie uczyć się języka angielskiego

Ponadto, dla uczestników Forum przygotowaliśmy:

  • specjalną zniżkę ATAS na dowolny kurs*, organizowany przez zagraniczną szkołę językową, która uczestniczy w wydarzeniu jako wystawca. (* zniżka dotyczy nowych rezerwacji dokonanych od 7-15.04.2024 r.)

Forum Wyjazdów Językowych odbędzie się 7 kwietnia w Warszawie (Chmielna 132/134). Tych z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu, oraz osoby z pozostałych regionów Polski, zapraszamy do śledzenia transmisji online na żywo ze spotkania. Dla tych, którzy zdecydują się być z nami online, będziemy także dostępni na czacie, a na Wasze pytania odpowiadać będzie ekspert wyjazdów językowych ATAS!

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Na podany przez Państwa adres e-mail, zostanie wysłane zaproszenie.
Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku >>>

WARSZAWA - 7 kwietnia 2024 r. (niedziela)
+ transmisja online na żywo

Centrum biznesowe HOP, Chmielna 132/134, 00-805 Warszawa

PROGRAM

10:00 Rozpoczęcie forum, oficjalne powitanie przedstawicieli szkół i gości
10:15 - 11:00  "Mój zagraniczny kurs językowy" (prezentacja ATAS)
11:00 - 11:15 "Malta - kraina zabytków, krajobrazów i szkół językowych" (prezentacja The Malta Tourism Authority)
11:15 - 11:30 Poznaj kursantów ATAS (występ Hani i Amelki z Zabawkowicz)
13:00 - 13:45 "Jak efektywnie uczyć się języka angielskiego - tips & tricks" (warsztaty poprowadzone przez HighSchool.exam)
15:00 Zakończenie Forum

 

Startujemy o 10:00 także online!
Podczas całego wydarzenia w Warszawie prowadzone są indywidualne rozmowy z przedstawicielami zagranicznych szkół językowych. Z kolei osoby przed ekranami zachęcamy do zadawania pytań na czacie.

 Kilka słów o prelegentach:

  • Hania i Amelka to z jednej strony uczestniczki kursów językowych ATAS, z drugiej zaś osoby publiczne, które prężnie działają na swoim kanale Zabawkowicz na YouTube. Dziewczynki rozpoczęły swoją przygodę z ATAS poprzez wyjazd na obóz językowy na Maltę. Kolejno Hania zdecydowała się na kurs angielskiego na Cyprze. Z kolei w najbliższe wakacje możecie spotkać dziewczynki na kursie angielskiego i hiszpańskiego w Barcelonie.
  • HighSchool.exam to kanał prowadzony na Instagramie i TikToku przez Panią Monikę i Asię. Obie Panie dzielą się swoim doświadczeniem i podpowiadają jak przygotować się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego. HighSchool.exam to także platforma różnych ciekawostek językowych, wskazówek i porad jak skutecznie uczyć się języka (highschoolexam.pl).
  • Malta Tourism Authority (MTA) to Maltańska Organizacja Turystyczna Visit Malta oraz Patron Honorowy wydarzenia. Podczas Forum MTA przybliży walory językowe i turystyczne dostępne na wyspie (www.visitmalta.com)

  kursantki ATAS oraz uczestniczki Forum Wyjazdów Językowych 2024 prelegentki warsztatów na Forum Wyjazdów Językowych 2024 Prelegent MTA wydarzenia Forum Wyjazdów Językowych 2024

Szkoła Bayswater Forum Wyjazdów Językowych
Bayswater (English in Cyprus)
- renomowana szkoła językowa posiadająca całoroczny ośrodek nauczania w Limassol na Cyprze. W okresie wakacji prowadzi kursy dla młodzieży w Larnace. Posiada akredytację Cypryjskiego Ministerstwa Edukacji oraz jest członkiem English Language Association of Cyprus. Posiada również ośrodki w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, RPA i we Francji.

Szkoła Bedes Forum Wyjazdów Językowych
BEDE'S Summer School
- renomowana prywatna szkoła językowa, od 1993 roku organizuje w Wielkiej Brytanii ekskluzywne programy nauczania języka angielskiego dla dzieci i młodzieży z różnych krajów świata. Oferuje bardzo ciekawe, różnorodne zajęcia sportowe, kreatywne, akademickie. Akredytacja British Council oraz członkostwo w English UK gwarantuje wysoki poziom nauczania i zakwaterowania. Programy w okresie wakacyjnym organizuje w: Brighton, Dicker, Eastbourne, Lancing, Royal Russell, Windlesham.

Szkoła Bell Forum Wyjazdów Językowych
Bell
- renomowana szkoła językowa, od ponad 65 lat organizuje kursy językowe dla dzieci i młodzieży z całego świata. Posiada akredytację British Council oraz zrzeszona jest w EnglishUK co gwarantuje wysoki poziom nauczania i zakwaterowania. Posiada ośrodki w Cambridge, Bristolu, St Albans, Tudor Hall w Oxfordshire, wszystkie w tradycyjnych i historycznych budynkach położonych na własnych terenach zielonych.

Szkoła CES Forum Wyjazdów Językowych
CES Centre of English Studies
- renomowana, szkoła językowa założona w 1979 roku. Posiada 45 lat doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego, przyjmuje dzieci, młodzież i dorosłych z całego świata. Wszyscy nauczyciele posiadają doświadczenie i wyższe wykształcenie oraz odpowiednie kwalifikacje do nauczania języka. Szkoła jest akredytowana przez British Council. Posiada ośrodki w Irlandii w Dublinie, w Wielkiej Brytanii w: Edynburgu, Londynie, Leeds, Oxford, Worthing oraz w Kanadzie w Toronto i Vancouver.

Embassy Summer Forum Wyjazdów Językowych
Embassy Summer
- renomowana szkoła językowa Embassy Summer jest częścią organizacji EC, od ponad 40 lat organizuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży z całego świata. Posiada akredytację British Council oraz jest zrzeszona w EnglishUK. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę lektorską, na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiada ośrodki wakacyjne w Wielkiej Brytanii, na Malcie, w USA, Kanadzie, w Emiratach Arabskich i w RPA.

Szkoła GLS Forum Wyjazdów Językowych
GLS
- renomowana prywatna szkoła założona w 1983 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji kursów języka niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zrzeszona jest m.in. w ALTO oraz FADAF. Zajęcia językowe prowadzone są przez profesjonalną i doświadczoną kadrę, na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiada wspaniałą szkołę całoroczną w Berlinie. Kursy wakacyjne dla dzieci i młodzieży prowadzi w Berlinie i Monachium.

Szkoła Kings Education Forum Wyjazdów Językowych
Kings Education
- międzynarodowa renomowana szkoła językowa założona w 1957 roku, posiada akredytację British Council oraz zrzeszona jest w English UK. Organizuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską, na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiada centra nauczania zlokalizowane w Wielkiej Brytanii: Bournemouth, Brighton, Londyn, Oxford, a także w USA: Boston, Los Angeles, Nowy Jork.

Select English logo Forum Wyjazdów Językowych

Select English - renomowana, prywatna szkoła, która od 1991 roku organizuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych z całego świata. Posiada rekomendację British Council oraz zrzeszona jest w EnglishUK. Jest małą, rodzinną szkołą, która traktuje wszystkich uczniów w sposób indywidualny, oferuje przyjazną, stymulującą atmosferę, wspierającą naukę języka oraz szybką integrację w międzynarodowym środowisku. Posiada całoroczną szkołę w Cambridge, dodatkowo wakacyjne ośrodki w Culford i Uppingham.

Szkoła Twin Forum Wyjazdów Językowych
TWIN - renomowana szkoła działająca od 1994 roku, akredytowana przez British Council oraz zrzeszona w EnglishUK. Organizuje kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych z całego świata. W szkole w Londynie organizuje również kursy dla Rodzica z Dzieckiem. Dodatkowo w Walencji w Hiszpamii organizuje praktyki zawodowe. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską, na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiada całoroczne ośrodki nauczania w Wielkiej Brytanii w: Eastbourne, Londynie Greenwich i Dublinie.

PATRON HONOROWY

logo Visit Malta patron Honorowy wydarzenia Forum Wyjazdów Językowych 2024
Maltańska Organizacja Turystyczna Visit Malta (Malta Tourism Authority, www.visitmalta.com)
jest organizacją rządową, zajmującą się promocją turystyki na Wyspach Maltańskich oraz doradztwem w zakresie planowania i rozwoju branży turystycznej. Współpracuje zarówno z sektorem publicznym, jak i prywatnym, zapewniając najwyższe standardy tworzonych produktów turystycznych. Visit Malta promuje m.in. turystykę kulturową, aktywną, rodzinną, religijną. Stawia także na promocję wyjazdów językowych związanych z nauką angielskiego wśród dzieci, młodzieży i dorosłych (EFL – English as a foreign language).


PATRONI MEDIALNI

Andalusia Trade patron medialny Forum Wyjazdów Językowych 2024  HiszpańskiwAndaluzji  patron medialny Forum Wyjazdów Językowych 2024

Andalucía TRADE (Agency for Economic Transformation and Development) jest hiszpańską instytucją publiczną utworzoną przez Rząd Autonomicznego Regionu Andaluzji. Od 2003 r. posiada biuro w Warszawie (wcześniej pod nazwą EXTENDA). Jest obecna w ponad 70 krajach na 5 kontynentach.
Polskie biuro Andalucía TRADE prowadzi portal www.HiszpanskiwAndaluzji.pl i fanpage w sieci Facebook, gdzie zachęca do nauki języka hiszpańskiego w regionie, m.in. w szkołach z oferty wyjazdów językowych ATAS.

Cogito patron medialny Forum Wyjazdów Językowych 2024

Cogito – miesięcznik dla uczniów liceum i technikum. Z nim z sukcesem przygotujesz się do matury i znajdziesz pomysł na siebie. W każdym numerze wywiady i reportaże o młodych ludziach, rozmowy z ekspertami, studentami i wykłądowcami, bogaty blok materiałów do matury z języka polskiego, matematyki i historii (m.in. arkusze egzaminacyjne, zadania na maturę ustną, wypracowania i szczegółowe omówienia lektur). To także czasopismo, w którym młodzi ludzie debiutują literacko.

ColorfulMedia patron medialny Forum Wyjazdów Językowych 2024
Colorful Media to wydawnictwo specjalizujące się w nauczaniu języków obcych. Założone w Polsce w 2003 r. nieprzerwanie od ponad 20 lat wydaje głównie magazyny do nauki języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego czy kiedyś rosyjskiego. Dla klientów ATAS, wydawnictwo przygotowało rabat 5% na całą ofertę (kod zniżkowy: ATAS).

partner Forum Wyjazdów Językowych 2024

Usborne to wydawnictwo, które specjalizuje się w publikacjach dla dzieci i młodzieży. Firma została założona w 1973 roku przez Petera Usborne'a i od tamtej pory stała się jednym z największych i najbardziej szanowanych wydawnictw na rynku książek w języku angielskim dla dzieci. Książki tego wydawnictwa odznaczają się wysoką jakością merytoryczną i wizualną, były wielokrotnie nagradzane na rynku brytyjskim i międzynarodowym. Dla klientów ATAS, partner Izzy Books przygotował rabat 10% na hasło: ATAS24

ATAS jako pierwsze biuro podróży w Polsce organizował Targi Turystyki Językowej na których można było spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami zagranicznych szkół językowych.

W 2016 roku wydarzenie zostało reaktywowane pod nazwą Forum Wyjazdów Językowych i stanowiło nową odsłonę tradycyjnych spotkań, które stawiały na bezpośredni kontakt, doradztwo i edukację.

Niestety cykl corocznych spotkań został przerwany przez pandemię, a w konsekwencji także liczne ograniczenia. Nie zwalniając jednak tempa, ATAS w okresie przejściowym, postawił na organizację webinarów online. Choć spotkania przed ekranami była tylko namiastką tradycyjnej formuły, pozwoliły na przeprowadzenie cennych warsztatów językowych i przykładowych lekcji pokazowych z zagranicznymi szkołami.

W 2024 roku, po zaledwie 3-letniej przerwie podjęto decyzję o "odmrożeniu" Forum, którego organizacja planowana jest na 7 kwietnia 2024 w Warszawie (w budynku HOP, w którym mieści się nowa siedziba ATAS).
Wierzymy, że Forum Wyjazdów Językowych będzie cennym miejsce wymiany doświadczenia, a także dodatkową okazją do świętowania 35-lecia firmy ATAS.

Forum Wyjazdów Językowych 2020 Forum Wyjazdów Językowych 2020 Forum Wyjazdów Językowych 2020

Forum Wyjazdów Językowych 2020 Forum Wyjazdów Językowych 2017 Forum Wyjazdów Językowych 2016

Forum Wyjazdów Językowych 2016 Forum Wyjazdów Językowych 2020 Wrocław Forum Wyjazdów Językowych 2017

KONTAKT

Masz pytania odnośnie wydarzenia Forum Wyjazdów Językowych? Skontaktuj się z nami!

e-mail: marketing@atas.pl
tel. 882 356 187

Jeśli jednak chcesz zapytać o ofertę kursu językowego za granicą, to zapraszamy Cię do kontaktu z naszymi ekspertami.

e-mail: kursy@atas.pl
tel. tel. 22 245 50 00


DOJAZD

Centrum biznesowe HOP, Chmielna 132/134, 00-805 Warszawa

Budynek HOP jest położony w centrum miasta, ok. 12 min pieszo od dworca PKP WARSZAWA CENTRALNA.

Przystanek Plac Starynkiewicza
Tramwaje: 7, 9, 22, 24, 25
Autobusy: 127, 128, 157, 158, 159, 175
Pociąg - Warszawa Ochota: R1, R2, R3, R7, RE7, S1, S2
Druga linia metra (Rondo ONZ, Rondo Daszyńskiego)