Przygotujcie się na najbardziej ekscytujący moment w roku - START OFERTY WAKACYJNYCH OBOZÓW MŁODZIEŻOWYCH 2024! Nie przegapcie najlepszych i najbardziej wartościowych wyjazdów letnich, które zapewnią niezapomnianą przygodę, rozwój i niepowtarzalne doświadczenia! Gotowi na wielkie odkrycia? Zdradzamy nowości i potwierdzam sprawdzone obozy.

Co nowego na lato 2024?

Zanim wyruszymy w zagraniczną podróż, zatrzymajmy się w dobrze już znanym Wam Poroninie (koło Zakopanego), gdzie mamy dla Was propozycję nowych obozów tematycznych. Co powiecie na niezapomnianą przygodę z Harrym Potterem po angielsku. Na profilu "angielski z Harrym Potterem" przeniesiemy się do świata czarodziei i będziemy szlifować swój angielski. Jeśli jednak w najbliższe wakacje chcesz się zrelaksować oraz doświadczyć różnych aktywności, to zapraszamy Cię naMulti-Fun, gdzie miksować będziemy taniec, modeling, DIY, graffiti i samoobronę.

Wsiadamy w samolot i lecimy na Maltę. W lato 2024 zadebiutujemy w nowych szkołach językowych, będzie także coś dla starszych i młodszych. Zatem Enjoy English to oferta dla osób w wieku 12-15 lat, z zakwaterowaniem u rodzin goszczących oraz z nauką w szkole AClass Academy of English. Z kolei English Camp to propozycja dla starszej młodzieży (15-18 lat), która będzie miała okazję zintegrować się z rówieśnikami z innych krajów spędzając czas w kompleksie akademickim ClubClass. Oczywiście w obu wariantach, oprócz interesujących zajęć klasowych, czekają nas pasjonujące eksploracje różnych zakątków Malty!

Przez tak wielu wyczekiwana Hiszpania, także pojawi się z kilkoma nowościami. Pytaliście o obóz z przelotem samolotowym - zatem jest! Jeśli marzysz o plażowaniu w pełnym słońcu i chcesz uniknąć długiej podróży autokarem, wybierz Barcelonę i Costa Bravę na luzie! W programie całodniowe zwiedzanie Barcelony, rejs do urokliwego miasteczka - Tossa de Mar, a także zabawa w słynnym parku wodnym - Waterworld.
A co powiecie na Hiszpanię po angielsku? Zapraszamy Was do Malagi, gdzie wspólnie odkryjemy kulturę Andaluzji oraz będziemy rozwijać angielski w szkole językowej Collegio Maravilla. Zwiedzimy Kordobę, Benalmadena oraz Mijas Pueblo.
Last but not least, "Włochy - Toskania i Rimini"! Północna część Półwyspu Apenińskiego nie będzie miała przed nami żadnych tajemnic. Piękna Toskania, szaleństwo w Parku Rozrywki Mirabilandia oraz pełna turystyka od Mediolanu po San Marino.

Popularne i sprawdzone obozy młodzieżowe

W lato 2024 nie może zabraknąć Waszych ulubionych i sprawdzonych programów z poprzednich lat.
Znacie już nasze letnie wyjazdy językowe do Wielkiej Brytanii? Występują one w kilku wariantach. Podczas programu "Must See" i "Magia Londynu" nie tylko doskonalić będziecie język angielski, ale również zanurzycie się w fascynującym świecie tego miasta - panorama z London Eye, rejs statkiem po Tamizie, selfie w Muzeum Madame Tussaud's, czy wizyty w historycznych miejscach, takich jak Tower of London.
Dla entuzjastów słynnego czarodzieja proponujemy obozu "Śladami Harry'ego Pottera", gdzie zawitamy na ulica Pokątna oraz przeżyjemy niezapomnianą przygodę w Warner Bros Studio. Oprócz tego, odwiedzimy "Miasta Anglii" takie jak Brighton, Windsor czy kultowe uniwersytety w Oxfordzie i Cambridge. Natomiast dla tych, którzy marzą o dwutygodniowym pobycie w Londynie z angielskim, proponujemy obóz z kursem językowym (JAL) w wariantach autokarowym i samolotowym.

Nie zabraknie także naszych ubiegłorocznych hitów! 100% rekreacji oraz wypoczynku czeka na Was w Grecji, Hiszpanii i we Włoszech. Greckie smaki połączone z plażowaniem i objazdowym charakterem wyjazdu, pozwolą w pełni poznać uroki bałkańskie. Zwiedzimy m.in. starożytne Ateny, Saloniki, Termopile oraz Meteory.
W trakcie obozów "Hiszpania i Parki Rozrywki" oraz "Hiszpania i Perły Europy" wyruszymy w fascynującą podróż przez trzy państwa. Mimo znacznych różnic programowych między oboma wyjazdami, obozowicze w obu przypadkach będą mieli okazję poznać magię świata Disneya oraz odkryć uroki Barcelony z jej architektonicznymi dziełami.
Natomiast wybierając nasz obóz młodzieżowy od Wenecji po Capri poznacie najważniejsze szlaki turystyczne Włoch. W programie czeka artystyczna Florencja, wieczne miasto Rzym,czy historyczne Pompeje.

W ofercie kolonii w Polsce również w tym roku pojawią się propozycje nad morzem oraz w górach. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszego kultowego obozu językowego w Jastrzębiej Górze z tą samą niezastąpioną kadrą i native speakerami. Z kolei do Poronina zapraszamy na znane i lubiane obozy tematyczne! Just Dance, Top Model, Graffiti, Samoobrona, English Movie Makers, DIY czeka na młodych talenciaków.

Promocja SECOND MINUTE

Oczywiście wraz ze startem oferty, mamy dla Was atrakcyjne zniżki na obozy młodzieżowe 2024. Szczegóły promocji TUTAJ>>>
Pewne jest jedno - im wcześniej dokonasz rezerwacji wyjazdu, tym większą zniżkę zyskujesz!

Jak wspominacie minione wakacje? - WASZE OPINIE

Po zakończeniu wakacyjnego obozu, przesłaliśmy do rodziców uczestników ankietę z prośbą o podzielenie się swoimi opiniami na temat zrealizowanego wyjazdu.  Dzięki otrzymanym odpowiedziom uzyskaliśmy ciekawe wyniki oraz wgląd w Wasze doświadczenia z naszą firmą. Miło nam oznajmić, że blisko połowa klientów dowiedziała się o naszej ofercie poprzez polecenie od znajomych lub rodziny, co świadczy o sile rekomendacji wśród naszej społeczności. Dodatkowo, 26% klientów już wcześniej miało przyjemność skorzystać z obozów młodzieżowych ATAS. Szczególnie zadowalające jest to, że ok. 90% dzieci wróciło z wyjazdu bardzo zadowolonych, a ogromna większość, bo 88%, zdecydowanie poleciłoby naszą ofertę innym. To dla nas nie tylko liczby, ale przede wszystkim inspiracja do dalszego doskonalenia i dostarczania niezapomnianych przygód młodzieży!