Kurs językowy COMFORT- Toronto

 • 22 dni dni
 • 14-21 lat

Sprachcaffe Languages Plus - międzynarodowa organizacja, która od ponad 30 lat prowadzi kursy językowe dla obcokrajowców. Jej ośrodki nauczania znajdują się w wielu krajach, m.in. w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii, USA i na Malcie. Posiada rekomendację British Council oraz jest członkiem EnglishUK.

CHARAKTER SZKOŁY

Budynek szkoły wyposażony jest w 8 sal lekcyjnych, pracownię komputerową, automat z napojami i przekąskami oraz strefę WiFi w całym budynku.

LOKALIZACJA SZKOŁY

Szkoła Sprachcaffe mieści się w sercu starego miasta, kilka minut spacerem od stacji metra King oraz linii tramwajowej.

TORONTO

Największe miasto Kanady, prawdziwie wielokulturowa metropolia, zamieszkana przez 5 milionów ludzi pochodzących z różnych zakątków świata. Kursanci mają wyjątkową możliwość odwiedzenia: Chinatown, Little Italy, Koreatown, Little India oraz Greek Town.

rezerwuj

Zakwaterowanie

Akademik: pokój 2-osobowy (w przypadku braku miejsc w pokojach 2-os., kwaterujemy uczestników w pokojach 1-os. bez dopłaty)

Akademik Tartu Residence zlokalizowany jest w samym sercu Toronto, tuż obok Spadina Avenue, jednej z historycznych ulic starego miasta, w spacerowej odległości od stacji metra i głównych atrakcji turystycznych. Akademik oferuje 459 pokoi, z czego zdecydowana większość to pokoje 1-osobowe. Kursanci mieszkają w 6-pokojowych apartamentach, 1 łazienka dzielona jest między 3 pokoje. Kursanci mają dostęp do restauracji czynnej od poniedziałku do piątku oraz do internetu (za niewielką opłatą). Pościel i ręczniki są zapewnione. Sprzątanie odbywa się raz w tygodniu. Recepcja czynna jest 24h na dobę. Odległość akademika od szkoły wynosi 20 minut spacerem.

Kosz przejazdów po mieście pokrywa uczestnik, ok. 44 CAD/tydz.

Wyżywienie:  śniadanie, lunch (pakowany), obiadokolacja

Ważne informacje

Opiekun ATAS sprawuje nadzór nad uczestnikami od momentu wyjazdu z Polski aż do powrotu do kraju, zarówno podczas przejazdu jak i w czasie trwania całego pobytu.

Przy wjeździe do Kanady obowiązuje wymóg posiadania eTA (Electronic Travel Authorization). Opłata wynosi 7 CAD. Wnioski składane są online, szczegółowe informacje pod linkiem:
http://www.cic.gc.ca/english/visit/eta-startpl. asp
Kurs wakacyjny: 20 lub 30 lekcji w tygodniu (zajęcia lekcyjne w godzinach rannych i popołudniowych). Każda lekcja trwa 45 minut. Nauka w grupach międzynarodowych, maksymalna liczba uczniów w klasie: 15

Kurs został przygotowany specjalnie dla młodzieży pragnącej spędzić wakacje z nauką języka w międzynarodowym towarzystwie, poznając kulturę, zwyczaje oraz zabytki podczas wspólnego zwiedzania najciekawszych zakątków Kanady.

Zajęcia dodatkowe:

 • Intensywny program zajęć pozalekcyjnych (8 zajęć tygodniowo) np: welcome party, spacer po Toronto, zwiedzanie Canadian National Tower, Oceanarium Ripley's, zajęcia na plaży, Algonquin Provincial Park, festiwal uliczny, zakupy w Kensington Market, wyprawa kajakowa, wieczór filmowy, imprezy międzynarodowe, zajęcia sportowe w High Park, pływanie
 • 2 całodniowe wycieczki podczas pobytu np. wodospad Niagara, Ontario Science Centre, park rozrywki Wonderland

Terminy

Turnus Cena
20 lekcji tygodniowo
21.07.2019
12190 PLN rezerwuj

21.07.2019
12560 PLN rezerwuj

* Informujemy, że pobierana jest przedpłata w wyskości 4000.00 PLN

Transport Cena
Samolot 3950 PLN

Cena nie zawiera

transportu grupowego ATAS: pakietu lotniczego Warszawa – Toronto – Warszawa

Cena zawiera

 • 20 lub 30 lekcji w tygodniu (zajęcia lekcyjne w godzinach rannych i popołudniowych), każda lekcja trwa 45 minut
 • nauka w grupach międzynarodowych, maksymalna liczba osób w grupie: 15

 • pakiet rezerwacyjny i ubezpieczeniowy

 • test kwalifikacyjny

 • szkolne materiały do nauki

 • certyfikat ukończenia kursu

 • zakwaterowanie i wyżywienie

 • zajęcia pozalekcyjne i wycieczki

 • nadzór opiekuna ATAS
Przelot grupowy organizowany przez ATAS:  Warszawa - Toronto - Warszawa

Szczegóły przelotu liniami PLL LOT:
Warszawa - Toronto                godz. 13.55 – 16.55
Toronto - Warszawa                godz. 22.05 – 12.40