Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i dobrej zabawy w miłym towarzystwie. To także czas na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji. Szczególnie w młodym wieku, warto próbować swoich sił w różnych dziedzinach, jak również pielęgnować swoje dotychczasowe hobby, które z czasem mogą przerodzić się w marzenia zawodowe. Jednak jak tego dokonać? Dostępnych opcji jest więcej niż myślisz ;) Z naszej strony przygotowaliśmy aż 11 propozycji, które mogą być dla Was inspiracją na lato 2021.

 • Muralowy świat. Graffiti (11-17 lat). Poznasz historię, techniki i formy graffiti, a co najciekawsze stworzysz własnoręcznie szablon, tag i projekt na ścianie. Istne kolorowe szaleństwo.
 • Jak zostać DJ-em? (13-17 lat). Kochasz muzykę? Chciałbyś prowadzić i rozkręcać imprezy? Ten profil jest dla Ciebie. Dowiesz się jaki sprzęt używa DJ, poznasz producentów, asortyment i wiedzę, która przygotuję Cię do samodzielnego prowadzenia zabawy. Opracujesz swój SET, zmiksujesz pierwsze utwory oraz zapoznasz się z techniką scratchingu do uzyskania dźwięków perkusyjnych. Profil ten prowadzić będzie profesjonalny DJ, znany z radiowych lub z Warszawskich klubów.

 • Wakacyjni mistrzowie pióra (13-17 lat). Przełożenie na kartkę swojej wyobraźni i fantazji to cudowny dar, który warto rozwijać. Poznasz m.in. Jak przygotować ciekawe dialogi, jak wykreować bohatera, jak prawidłowo zaplanować akcję, jak uciec od błędów językowych i wiele innych. Stworzysz własny poemat pod okiem literaturoznawcy.
 • Gwiazda wybiegu. Modeling (11-17 lat). Lubisz być w świetle reflektorów, interesujesz się modelingiem? Pomożemy wskazać Twoje atuty urody, wykreujemy Twój wizerunek oraz dostosujemy do niego fryzurę i makijaż. Poznasz najwybitniejszych projektantów oraz najnowsze trendy. Weźmiesz udział w dwóch sesjach fotograficznych, nauczysz się poruszać po wybiegu.
 • Dance Camp (11-17 lat). Kochasz taniec? Zachęcam Cię do wyjazdu na ten obóz. Poznasz historię tańca, jego gatunki i style. Będziesz tańczyć hip-hop, jazz, taniec nowoczesny, latino solo, popping oraz show. Będziesz opracowywał solówkę. Pamiętaj nie tylko kroki są tu najważniejsze, ale i emocje, uczucia jakie wyrażasz w tańcu.

 • Obóz filmowy. Kinomaniacy (11-17 lat). Oglądając filmy i seriale zastanawiasz się jak ciekawy musi być zawód aktora, reżysera lub scenografa. Wspólnie przygotujemy scenariusz, dialogi, muzykę i scenografię do filmu. Wcielisz się w rolę recenzenta. Będzie się działo!
 • Świat gier planszowych (11-17 lat). Lubisz grać w gry? Proponujemy gry planszowe, logiczno-strategiczne, słowne i ruchowe na świeżym powietrzu. Zagrasz w Warcaby, Chińczyk, Domino, Literaki, Gomoku, Kropki, Reversi, Tryktrak i Monopol. Będziemy rozgrywać turnieje, odbędziesz wiele pojedynków.
 • Obóz fotograficzny "fotopstryk" (12-17 lat). Dla fanów fotografii przygotowaliśmy przygodę z obiektywem. Poznasz tajniki fotografii, udanej kompozycji, nauczysz się malowania światłem. Pogłębisz wiedzę na temat parametrów migawki, czasu naświetlania i odkrywanie ciemni fotograficznej. Cyfrowa obróbka zdjęć, pomoże Ci zaprezentować efekt Twojej sesji. Brzmi profesjonalnie.
 • Obóz artystyczny "art camp" (11-17 lat). Kreatywność, wyobraźnia i umiejętności artystyczne są Twoją pasją? Zachęcam do rozwijania swoich zdolności. Malowanie, klejenie, wycinanie, szycie, będzie się działo. Stworzysz ramkę na zdjęcia, przytulankę, torbę, piórnik i wiele innych prac. Twoje projekty, nasze sugestie.
 • Techcamp - drony (12-17 lat). Świetna zabawa, przygoda z powietrznym statkiem. Dowiesz się o budowie quadcoptera, jego parametrach oraz funkcjach użytkowania. Pogłębisz wiedzę na temat sterowania, elektroniki i konstrukcji. Żyroskop, pozycjonowanie, kontroler lotu,technologia UAV i wiele innych tajników. Zapoznasz się z funkcjami rejestrującymi i rozpoznawczymi, ale również z wyścigami i Drone Champions League. Gwarantujemy wspaniałą zabawę i ogrom doświadczeń.
 • Tatrzański plener – obóz malarski (12-17 lat). Lubisz rysować, malować? Ten obóz jest dla Ciebie. Poznasz największych twórców, ich pracę oraz techniki przez nich używane. Szkice, rysunek węglem, technika olejna i akwarela. Poznasz i stworzysz kolaż, dowiesz się co to perspektywa, jak dobrać kolory i światła oraz jakie są zasady kompozycji. Będziemy tworzyć w pracowni jak i plenerze pod okiem artysty-malarza.

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są pod okiem prawdziwych ekspertów - pasjonatów w swojej dziedzinie. Pamiętajmy jednak, że na obozowiczów czekają także inne atrakcje: wycieczka w góry, dyskoteki, karaoke, udział w obozowej olimpiadzie, basen i wiele, wiele innych zabaw.
Młodzi ludzie mają już ogromną potrzebę podróży, tym bardziej, że w ostatnie lato wielu z nich nigdzie nie wyjechało. Co więcej, wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę aby spędzić równie ciekawe i wartościowe wakacje. Obozy w Poroninie to zupełna NOWOŚĆ w naszej ofercie, która nie tylko pozwala na poznanie południowej części Polski, poszerzanie swoich zainteresowań, ale także bezpiecznie spędzenie lata w gronie rówieśników.

Dodatkowo, dlaczego warto?

 • możliwość wykorzystania 500 PLN z Bonu Turystycznego - zaliczkę za obóz w Polsce możesz opłacić w całości bonem, bez naruszania własnego budżetu.
 • promocja First Minute do 28 lutego - minus 50 PLN od ceny imprezy.

obozy w Polsce, obozy tematyczne, obozy krajowe, tatry, taniec, malarstwo, graffiti, DJ, modeling, film, fotografia, art, dron, obozy w górach