Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i dobrej zabawy w miłym towarzystwie. To także czas na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji. Szczególnie w młodym wieku, warto próbować swoich sił w różnych dziedzinach, jak również pielęgnować swoje dotychczasowe hobby, które z czasem mogą przerodzić się w marzenia zawodowe. Jednak jak tego dokonać? Dostępnych opcji jest więcej niż myślisz ;) Z naszej strony przygotowaliśmy aż 12 propozycji, które mogą być dla Was inspiracją na lato 2021.

  • Muralowy świat. Graffiti (11-17 lat). Poznasz historię, techniki i formy graffiti, a co najciekawsze stworzysz własnoręcznie szablon, tag i projekt na ścianie. Istne kolorowe szaleństwo.

  • Gwiazda wybiegu. Modeling (11-17 lat). Lubisz być w świetle reflektorów, interesujesz się modelingiem? Pomożemy wskazać Twoje atuty urody, wykreujemy Twój wizerunek oraz dostosujemy do niego fryzurę i makijaż. Poznasz najwybitniejszych projektantów oraz najnowsze trendy. Weźmiesz udział w dwóch sesjach fotograficznych, nauczysz się poruszać po wybiegu.
  • Dance Camp (11-17 lat). Kochasz taniec? Zachęcam Cię do wyjazdu na ten obóz. Poznasz historię tańca, jego gatunki i style. Będziesz tańczyć hip-hop, jazz, taniec nowoczesny, latino solo, popping oraz show. Będziesz opracowywał solówkę. Pamiętaj nie tylko kroki są tu najważniejsze, ale i emocje, uczucia jakie wyrażasz w tańcu.

  • Obóz filmowy. Kinomaniacy (11-17 lat). Oglądając filmy i seriale zastanawiasz się jak ciekawy musi być zawód aktora, reżysera lub scenografa. Wspólnie przygotujemy scenariusz, dialogi, muzykę i scenografię do filmu. Wcielisz się w rolę recenzenta. Będzie się działo!
  • Obóz artystyczny "art camp" (11-17 lat). Kreatywność, wyobraźnia i umiejętności artystyczne są Twoją pasją? Zachęcam do rozwijania swoich zdolności. Malowanie, klejenie, wycinanie, szycie, będzie się działo. Stworzysz ramkę na zdjęcia, przytulankę, torbę, piórnik i wiele innych prac. Twoje projekty, nasze sugestie.

  • Let's Talk - obóz językowy (11-17 lat). Jeśli chcesz szlifować język, a zarazem aktywnie spędzić wakacje - to mamy coś właśnie dla Ciebie. Poznasz nowe słowa, będziesz przerabiał ciekawe tematy oraz prowadził intrygujące projekty. Porozmawiamy o filmie, kuchni, muzyce, internecie i innych interesujących Cię dziedzinach. Nauka angielskiego, wykwalifikowani lektorzy, malowniczy tatrzański krajobraz i grupa młodych pasjonatów - to wszystko czeka na Ciebie w nadchodzące wakacje.

Wszystkie nasze zajęcia prowadzone są pod okiem prawdziwych ekspertów - pasjonatów w swojej dziedzinie. Pamiętajmy jednak, że na obozowiczów czekają także inne atrakcje: wycieczka w góry, dyskoteki, karaoke, udział w obozowej olimpiadzie, basen i wiele, wiele innych zabaw.
Młodzi ludzie mają już ogromną potrzebę podróży, tym bardziej, że w ostatnie lato wielu z nich nigdzie nie wyjechało. Co więcej, wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę aby spędzić równie ciekawe i wartościowe wakacje. Obozy w Poroninie to zupełna NOWOŚĆ w naszej ofercie, która nie tylko pozwala na poznanie południowej części Polski, poszerzanie swoich zainteresowań, ale także bezpiecznie spędzenie lata w gronie rówieśników.

Dodatkowo, dlaczego warto?

  • możliwość wykorzystania 500 PLN z Bonu Turystycznego - zaliczkę za obóz w Polsce możesz opłacić w całości bonem, bez naruszania własnego budżetu.

obozy w Polsce, obozy tematyczne, obozy krajowe, Tatry, taniec, malarstwo, graffiti, modeling, film, fotografia, art, obozy w górach