Wielu rodziców odebrało Polski Bon Turystyczny o wartości 500 zł, jednak nie zdążyło wykorzystać tej kwoty podczas wakacji. Nie ma jednak powodów do zmartwienia Świadczenie nie przepadnie jeszcze przez długi czas - bon jest ważny do 30 września 2022. Jeśli zastanawiacie się nad rezerwacją z wykorzystaniem tych środków, mamy kilka propozycji.

Bon turystyczny 500 zł – zasady

Myśląc o wyjeździe z wykorzystaniem bonu, należy pamiętać, że dotyczy tylko i wyłącznie wyjazdów krajowych. Nie uda się zatem zapłacić bonem za żaden wyjazd zagraniczny. Nie można też płacić za wyjazdy bez noclegu, co oznacza, że nie wykorzystamy go także na wycieczkę jednodniową – na przykład dzień w parku rozrywki albo spacer po mieście z przewodnikiem. Na tym jednak koniec istotnych ograniczeń. Bon można użyć do płatności za wakacje letnie, a także wycieczki szkolne. Nie ma znaczenia czy rezerwacja jest indywidualna czy odbywa się w ramach zorganizowanego przez szkolę wyjazdu dla grupy dzieci.

Jak zapłacić bonem turystycznym za swój wyjazd?

  1. aktywować bon na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS,

  2. wygenerować kod obsługi płatności,

  3. skontaktować się z biurem ATAS w celu realizacji płatności za wyjazd i podać jaką kwotę chcemy przeznaczyć na płatność,

  4. podać pracownikowi ATAS kod płatności potwierdzający transakcję.

Jak widać sama procedura jest dość prosta. A jaki wyjazd z naszej oferty można wybrać?

Polski Bon Turystyczny został przedłużony do 30 września 2022. Dzięki temu, osoby, które nie wykorzystały bonu wcześniej, mogą wciąż pokryć część kosztów wyjazdu na obóz za jego pomocą (do 500 zł).

Obozy tematycznie w Tatrach (6 propozycji: taniec, graffiti, modeling, film, artystyczne, samoobrona)
11 dni - 2090 zł czyli 1590 zł + płatność 500 zł bonem

Tatry - obóz językowy. Let's Talk!
11 dni - 2090 zł czyli 1590 zł + płatność 500 zł bonem

Jastrzębia Góra z native speakerami
11 dni - 2090 zł czyli 1590 zł + płatność 500 zł bonem

Darłówko - angielski dla najmłodszych
9 dni 1690 zł czyli 1190 zł + płatność 500 zł bonem 

 

bon 500+, Polski Bon Turystyczny