Wielu rodziców odebrało Polski Bon Turystyczny o wartości 500 zł, jednak nie zdążyło wykorzystać tej kwoty podczas wakacji. Nie ma jednak powodów do zmartwienia Świadczenie nie przepadnie jeszcze przez długi czas - bon jest ważny do 31 marca 2022. Jeśli zastanawiacie się nad rezerwacją z wykorzystaniem tych środków, mamy kilka propozycji.

 

Bon turystyczny 500 zł – zasady

Myśląc o wyjeździe z wykorzystaniem bonu, należy pamiętać, że dotyczy tylko i wyłącznie wyjazdów krajowych. Nie uda się zatem zapłacić bonem za żaden wyjazd zagraniczny. Nie można też płacić za wyjazdy bez noclegu, co oznacza, że nie wykorzystamy go także na wycieczkę jednodniową – na przykład dzień w parku rozrywki albo spacer po mieście z przewodnikiem. Na tym jednak koniec istotnych ograniczeń. Bon można użyć do płatności za wakacje letnie, ferie zimowe, a także wycieczki szkolne. Nie ma znaczenia czy rezerwacja jest indywidualna czy odbywa się w ramach zorganizowanego przez szkolę wyjazdu dla grupy dzieci.

Jak zapłacić bonem turystycznym za swój wyjazd?

  1. aktywować bon na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS,

  2. wygenerować kod obsługi płatności,

  3. skontaktować się z biurem ATAS w celu realizacji płatności za wyjazd i podać jaką kwotę chcemy przeznaczyć na płatność,

  4. podać pracownikowi ATAS kod płatności potwierdzający transakcję.

Jak widać sama procedura jest dość prosta. A jaki wyjazd z naszej oferty można wybrać?

Jeśli interesuje Was wyjazd na ferie zimowe z wykorzystaniem bonu 500+ polecamy nasz obóz narciarsko-językowy w Poroninie. Po uwzględnieniu bonu do dopłacenia w innej formie pozostaje tylko 990 zł. To na pewno dobra cena za program, jaki proponujemy. W ramach naszego zimowiska łączymy naukę języka angielskiego w formie gier i zabaw z zajęciami narciarskimi na stoku i innymi atrakcjami. Będzie ognisko, dyskoteka, gra terenowa treasure hunt, a nawet prawdziwy kulig i wycieczka do Zakopanego.

Chcesz jechać na wycieczkę szkolną i wykorzystać bon 500+?

W tym roku mamy nowe atrakcyjne propozycje krajowe:

Podlasie (Tykocin, Białystok, Supraśl, Poczopek, Kruszyniany, Białowieża.)
3 dni - 650 zł czyli 150 zł + płatność 500 zł bonem

Bałtyk-Jastrzębia Góra - warsztaty językowe

5 dni 770 zł czyli 270 zł + płatność 500 zł bonem

Tatry Poronin - warsztaty językowe

5 dni 790 zł czyli 290 zł + płatność 500 zł bonemA może interesuje Cię wyjazd na wakacje 2021?

Już 15 października zaprezentujemy obozy młodzieżowe 2021

Będzie kilka niespodzianek, które na pewno mile zaskoczą.

 

Maciej Partyka

bon 500+, Polski Bon Turystyczny