W tym sezonie zapisy na obozy młodzieżowe i kolonie 2021 wystartowały wyjątkowo wcześnie. Nasze propozycje wyjazdów zaprezentowaliśmy na stronie już w październiku. Wczesna premiera to nie jedyna nowość. Zmieniliśmy też warunki rezerwacji na o wiele korzystniejsze dla klienta.

 

Kolonie i obozy 2021 w cieniu pandemii

Obserwujemy rozwój sytuacji w Polsce i w innych krajach i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi przepisami wprowadzającymi różne ograniczenia. Nie wiadomo jeszcze jakie regulacje prawne będą obowiązywać w dniu odbywania się wakacyjnych wyjazdów. Wierzymy, że wartościowe wyjazdy uda się zorganizować zgodnie z planem i staramy się jak najlepiej do tego przygotować. Jednak już teraz chcemy wiedzieć jakie będzie zainteresowanie poszczególnymi kierunkami – między innymi z tego powodu zachęcamy do wczesnych rezerwacji.

Czy można rezerwować bez obaw?

Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu klientów podejmowanie decyzji o rezerwacji wyjazdu jest trudne, bo wiąże się z pewnym ryzykiem. Nie jest jeszcze na 100% pewne, że wyjazd dojdzie do skutku, nie znamy jeszcze planów związanych z innymi wyjazdami, nie wiadomo czy z powodu pandemii nie zmieni się sytuacja finansowa.

Z tego powodu dla rezerwacji na kolonie i obozy 2021 dokonane do 10 stycznia zapewniamy nowe, korzystniejsze warunki.

Rezerwując wyjazd na lato 2021 do 10.01.2021:

  • do 30 kwietnia 2021 możesz zrezygnować z wyjazdu w każdej chwili i dostaniesz z powrotem 100% wpłaconej zaliczki bez żadnych kosztów anulacji,

  • możesz dokonywać bezkosztowo dowolnych zmian w rezerwacji – zmienić termin lub miejsce wyjazdu na dowolny wyjazd organizowany przez ATAS – nie naliczamy z tego tytułu żadnych opłat.

Dzięki tym warunkom pieniądze będą bezpieczne. Do wiosny mają Państwo czas na zastanowienie się i potwierdzenie swojej decyzji gdy perspektywa wakacji będzie dużo bliższa.

Wcześniej taniej? Oczywiście!

Razem z elastyczną rezerwacją oferujemy też korzystne zniżki.
Do 10 stycznia 2021 dla każdej nowej rezerwacji:
- 400 zł na kursy językowe comfort

- 200 zł rabatu na obozy zagraniczne
- 100 zł rabatu na obozy krajowe.

Masz bon turystyczny? Nie potrzebujesz zaliczki na wyjazdy w Polsce!

W trakcie wakacji 2020 udało nam się zorganizować tylko obozy w Polsce. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników zrezygnowaliśmy ze wszystkich wyjazdów zagranicznych. Z tego powodu dla wielu klientów to Polska wydaje się najkorzystniejszym kierunkiem. Dla tych, którzy myślą o krajowych wakacjach mamy jeszcze jedną dobrą informację.

Zaliczkę za obóz można zapłacić Polskim Bonem Turystycznym. Przedpłata wynosi 500 zł czyli dokładnie tyle ile wartość bonu, który w tym roku otrzymali rodzice.

Misja naszej firmy mimo trudnych okoliczności dla całej branży turystycznej pozostaje bez zmian. Pracujemy po to, żeby wspierać dzieci i młodzież w ich rozwoju poprzez organizację wartościowych wyjazdów edukacyjnych. Wierzymy, że mimo przeciwności losu i trudnych warunków zewnętrznych znów uda się zorganizować wartościowe wakacje!

A jaki obóz wybrać na 2021?
Zobacz wpis o ofercie na wakacje!

 

Maciej Partyka

obozy młodzieżowe, obozy językowe, kolonie językowe, koronawirus, lato 2021, wakacje 2021, rezerwacje lato 2021, zniżki lato 2021, obozy i kolonie w Polsce