Zostały już naprawdę ostatnie wolnych miejsca na obozach młodzieżowych 2022, a wakacje już wystartowały. Co warto zatem wiedzieć przed podróżą? Wszystkie najważniejsze informacje dla Was w tym artykule!

Komunikaty wyjazdowe

Zacznijmy od komunikatów! Każdy przed wyjazdem chce znać miejsce i godzinę zbiórki wyjazdowej, a także informacje o powrocie. Często rodzice pytają też o numer telefonu do kierownika albo inne praktyczne sprawy. Komplet informacji znajdziecie w komunikacie udostępnianym kilka dni przed wyjazdem, a który znajdziecie na stronie w zakładce KOMUNIKATY WYJAZDOWE, tak żeby cały czas mieć do nich dostęp.

Zdjęcia z wyjazdów

Z myślą o osobach, które lubią mieć pamiątkowe zdjęcia z podróży, przygotowaliśmy specjalną stronę ZDJĘCIA Z WYJAZDU. Właśnie w tym miejscu będą pojawiać się na bieżąco zdjęcia z obozów! Dzięki dostępnej wyszukiwarce znadziecie zdjęcia z danego turnusu :)

Obozy młodzieżowe na Instagramie (KONKURS)

W te wakacje po raz kolejny ogłaszamy konkurs na obozowe fotki. Tym razem jednak to los zdecyduje o wygranej :) Żeby wziąć udział w losowaniu i wygrać fajne gadżety wrzucajcie zdjęcia i filmiki na Instagram oznaczając @obozyatas

Zasady udziału:

  • zrób zdjęcie lub nagraj filmik z wyjazdu na obozie ATAS
  • zamieść post (zdjęcie), rolkę (wideo) lub relację na stories na Twoim profilu na Instagramie
  • oznacz ATAS (@obozyatas) na zdjęciu/ wideo/ relacji

Im więcej zamieścisz postów/ rolek/ relacji, tym większa szansa na wygraną!
Pamiętaj, aby Twoje konto na Instagramie miało status: publiczny. Inaczej nie będziemy widzieli Twojego zgłoszenia. Wyłonimy aż 10 zwyciężców.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście zacznijcie obserwować nasz profil nas Insta OBOZYATAS >>>

Sprawdź regulamin konkursu >>>


Obozy młodzieżowe na Facebooku

Jeśli jeszcze nie polubiliście naszego fanpage'a to najwyższy czas! Również w tym miejscu będziemy zamieszczać relacje z bieżących wyjazdów.
Przypominamy także o naszych grupach na Facebooku. Założyliśmy je po to, żebyście mogli poznawać się jeszcze przed wyjazdem i wymieniać doświadczeniami z poprzednich obozów. Co jakiś czas wrzucamy tam także różne materiały, które powinny Was zainteresować. Podczas obozów chcielibyśmy żeby grupy wciąż służyły za miejsce do wymiany informacji i wrzucania na bieżąco fajnych fotek. Dołączcie do odpowiedniej grupy, jeśli jeszcze nie zrobiliście tego do tej pory. Każdy kierunek ma swoje miejsce :)

Angliaobozy językowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatasanglia

Grecja – obozy młodzieżowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatasgrecja

Hiszpania – obozy młodzieżowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatashiszpania

Malta – obozy językowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatasmalta

Włochy – obozy młodzieżowe
https://www.facebook.com/groups/obozyataswlochy

Polska – obozy i kolonie
https://www.facebook.com/groups/obozyataspolska

 

Baza wiedzy o obozach

Jeśli coś przed wyjazdem budzi Wasze wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji. Bardzo często pytacie nas o zakwaterowanie w rodzinie goszczacej, czas podróży, ubezpieczenie. Ostatnio doszło również sporo pytań o zasady wjazdowe i restrykcje Covidowe w danym kraju. Odpowiedzi na te najczęściej powtarzające się kwestie znajdziecie w dedykowanym dziale FAQ o wyjazdach na obozy młodzieżowe 2022. Zapraszamy na stronę TUTAJ >>

A jeśli wciąż nie znaleźliście odpowiedzi na nurtujące was kwestie zapraszmay do kontaktu z naszym biurem KONTAKT >>>

Promocja LAST MINUTE

Przeceniemy ostatnie miejsca na obozy i kolonie w Polsce. Zniżka -200 zł do końca sierpnia.
Szczegóły tutaj -> https://www.atas.pl/pl/blog/110,promocja-last-minute-obozy-mlodziezowe