Przygotowując nasze obozy młodzieżowe naprawdę starannie podchodzimy do zaplanowania programu. Z jednej strony chcemy Wam pokazać jak najwięcej ciekawych miejsc, z drugiej wciąż pamiętamy, że to jednak wakacje i przyda się miejsce na wypoczynek, plażowanie, zakupy. Jednak nawet najbardziej dopracowany wyjazd nie wypali, jeśli zabraknie tam atmosfery, a tę tworzą ludzie. Zawsze łatwiej się odnaleźć w nowym miejscu dzięki naszej kadrze, przyjacielskim native spekerom, życzliwym rodzinom goszczącym i oczywiście dzięki swoim znajomym – bo wiemy że często jeździcie w grupach! Od jakiegoś czasu do udziału w obozach zapraszamy też youtuberów. Fajnie chyba przybić piątkę z kimś kogo znaliście do tej pory tylko z ekranu, prawda? Kto jedzie z nami w tym roku i na jaki obóz? Zobaczcie!

 

 

Youtuberzy na obozach ATAS

Na obozy zabieramy twórców z Youtube, którzy są w podobnym wieku co pozostali uczestnicy obozu. Jeśli ktoś popularny w sieci jedzie z nami na obóz to bierze w nim udział tak samo jak wszyscy – razem z Wami jedzie autokarem, realizuje te same zadania podczas zwiedzania, ma takie samo zakwaterowanie itd. Dzięki temu po powrocie może opowiedzieć jak było w relacji filmowej.

Jeśli interesuje Was obóz językowy na Malcie zobaczycie to na filmach Just July oraz Szanelli:

 

Zapraszamy też na bloga Oliwii, która zamieściła opis i fotorelację z obozu Włochy Północ-Południe.

Obozy młodzieżowe 2018 - rozkład jazdy

Z kim możecie spotkać się w tym roku?

Julia Machunik wybiera się z nami na obóz do Włoch w terminie od 2 lipca.

 

Rob$on wybrał obóz językowy w Anglii – Londyn i miasta uniwersyteckie. Termin od 4 do 12 sierpnia.

 

Mamy też prawdziwy hit na obozie Londyn z native speakerami. Na 2 turnusach w lipcu będzie z Wami Maja Wacnik, która poprowadzi warsztaty aktorskie! Jeśli chcecie pojechać razem z Mają wybierajcie turnus od 7 lipca albo od 14 lipca!

 

 

Maciej Partyka