Od wielu lat udowadniamy, że wartościowe wyjazdy mogą być realizowane zarówno za granicą, jak również w Polsce. Wcale nie trzeba wyjeżdżać w daleką podróż do innych krajów, aby przeżyć niezapomnianą przygodę w gronie rówieśników. Lato 2023 nad morzem albo w górach? Zdecydowanie tak! Powodów jest znacznie więcej niż przypuszczasz ;)

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z obozów w Polsce!

Cenimy sobie znane nadmorskie kurorty, takie jak Darłówko, Łebę czy Jastrzębią Górę. Nie jesteśmy także obojętni na walory tatrzańskich krajobrazów. To właśnie nad morzem Bałtyckim oraz w Tatrach organizujemy nasze kolonie tematyczne i obozy językowe dla dzieci i młodzieży. Wakacje w Polsce cieszą się dużą popularnością i są równie fajne, a Wy co roku nam to potwierdzacie! Zatem nie przedłużając, ku chwale naszym wyjazdom krajowym, ogłaszamy konkurs pt. “Morze czy góry? - Twoje wakacje w Polsce 2023

Jak wziąć udział w konkursie?

Każda osoba która chce wziąć udział w konkursie musi spełnić minimalne warunki: być w wieku od 8 do 17 lat, posiadać aktywne konto na Instagramie lub TikToku, oraz najważniejsze - wykonać zadanie konkursowe.

  1. Stwórz krótki filmik, który wyjaśni, gdzie chciałbyś spędzić wakacje w Polsce - nad morzem czy w górach?
  2. Zamieść utworzoną rolkę na Tiktoku lub Instagramie na swoim profilu (pamiętaj o ustawieniu konta na publiczny, inaczej nie zobaczymy Twojego zgłoszenia!)
  3. dodaj opis do filmu z hashtagiem #obozyatas oraz oznaczyć markę @obozyatas

Gotowe!
Dajemy Ci pełną swobodę twórcą! Możesz przygotować pokaz slajdów z podkładem muzycznym, albo udostępnić nagrania z ciekawych miejsc, do których podłożysz głos, a może będzie to inspirujący wywiad ze znajomymi?! Ogranicza Cię tylko kreatywność :) Pamiętaj jednak aby rolka składała się z dźwięku i wideo, oraz była zgodna z tematem konkursu.
Na zgłoszenia czekamy do 26 kwietnia 2023 r.

Nagrody w Konkursie

Zwycięzców konkursu wyłoni jury ATAS, które przyzna jedną nagrodę główną oraz dwie nagrody pocieszenia. Przy ocenie zgłoszeń, będzie brana pod uwagę kreatywność oraz jakość wykonanego projektu.
Uczestnik z najlepszym filmikiem wygrywa miejsce na dowolnym obozie młodzieżowym w Polsce! (oferta dostępna na: https://www.atas.pl/pl/obozy-krajowe).
Z kolei, osoby z wyróżnieniem otrzymają poduszkę podróżną oraz zniżkę 300 zł na kolonie i obozy w Polsce.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone dwa dni po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń, czyli 28 kwietnia 2023 r.
Zapoznaj się z regulaminem konkursu >>>
Powodzenia!
Zachęcamy także, aby dołączyć do naszego wydarzenia konkursowego na Facebooku >>> https://www.facebook.com/events/223377163537614

Masz dodatkowe pytania?

Napisz do nas w prywatnej wiadomości na
Facebooku: https://www.facebook.com/AgencjaTurystycznaATAS
Instagramie: https://www.instagram.com/obozyatas/
TikToku: https://www.tiktok.com/@obozyatas
albo wyślij do wiadomość na adres e-mail: marketing@atas.pl