Naszą misją jest wspieranie dzieci i młodzieży w ich rozwoju poprzez edukacyjne wyjazdy. Gdy pojawiają się utrudnienia nie poddajemy się, tylko szukamy innych sposobów na robienie tego, na czym znamy się najlepiej. Gdy możliwość wyjazdów jest tymczasowo utrudniona mamy nową propozycję – kursy językowe online realizowane przez międzynarodowe szkoły. Warto dowiedzieć się o nich więcej, bo otwierają niedostępne do tej pory możliwości!

 

 

Kursy w międzynarodowych szkołach za granicą są zdecydowanie najskuteczniejszym i najprzyjemniejszym sposobem na naukę angielskiego i innych języków obcych. Zapewniają bezpośredni kontakt z językiem przez cały czas i w różnych sytuacjach – nie tylko podczas lekcji. Nie są one jednak łatwo dostępne. Rezerwację na wyjazd językowy trzeba zrobić z dużym wyprzedzeniem a koszty bywają bardzo duże, ponieważ poza samym kursem trzeba liczyć się z wysokimi cenami zakwaterowania na miejscu, wyżywienia czy biletów lotniczych.

Teraz dajemy Wam możliwość udziału w kursie bez wychodzenia z domu.

Co warto wiedzieć o kursach językowych online?

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje w formie pytań i odpowiedzi.

Kto prowadzi kursy online dostępne w ofercie ATAS?

Kursy organizuj ą te same szkoły, które organizują wakacyjne wyjazdy językowe. Mamy więc pewność, że zajęcia będą ciekawe, innowacyjne i na wysokim poziomie, ponieważ prowadzą je ci sami lektorzy co na co dzień. Renomę szkół potwierdzają posiadane certyfikaty oraz akredytacje, takie jak rekomendacje British Council.

Jak przebiegają zajęcia?

Zajęcia prowadzone są na żywo w czasie rzeczywistym z użyciem wybranej platformy edukacyjnej. Żeby brać w nich aktywny udział wystarczy dostęp do internetu i dowolne urządzenie – komputer, tablet albo smartfon. W zależności od wariantu kursu zajęcia mogą mieć formę konwersacji, ćwiczeń, a także projektów nastawionych na zaangażowanie i kooperację, gdy niezbędne będzie współdziałanie uczestników kursu.

Czy lekcje nie będą dla mnie za łatwe albo za trudne?

Zanim jednak uczestnik trafi na swoje pierwsze zajęcia musi przejść teść poziomujący, który pozwoli przypisać go do odpowiedniej grupy – dokładnie tak samo jak na wyjeździe językowym do Wielkiej Brytanii czy USA.

Kto bierze udział w takich kursach językowych online?

Oferta jest dostęp na dla młodzieży z całego świata, więc podobnie jak na wyjeździe, na kursie online także komunikujemy się z ludźmi z innych krajów. To także szansa na nawiązanie nowych znajomości!

Jaki kurs językowy online wybrać?

Taki jaki chcesz! Podobnie jak w przypadku wyjazdów językowych, kursy angielskiego online także mają wiele odmian i wariantów, żeby można było dopasować ofertę do swoich potrzeb i możliwości.

Można uczyć się:

  • w grupie

  • w ramach lekcji 1 na 1

  • w parze.

Intensywność zajęć także można swobodnie regulować. Mamy kursy które zawierają 5 godzin lekcji tygodniowo, a także takie, które mają ponad 20 lekcji w tygodniu. Tak samo jak na kursach stacjonarnych kursanci podzieleni są na grupy wiekowe – na przykład 10-15 lat albo od 18 lat.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie językowym online?

  • Nie trzeba czekać do wakacji, wiele kursów można rozpocząć już w tym miesiącu

  • W ten sposób można poznać specyfikę kursów w międzynarodowych szkołach i zobaczyć czy atmosfera kursu i sposób uczenia nam odpowiada. Jeśli tak w przyszłości można pomyśleć o wyjeździe do takiej szkoły

  • Udział w kursie jest całkowicie bezpieczny i możliwy bez wychodzenia z domu.

Ile kosztuje kurs językowy online?

Wszystko zależy od liczby lekcji i wariantu kursu. Ale ceny są o wiele niższe niż w przypadku wyjazdów. Przykładowo kurs General English liczący 20 lekcji w tygodniu kosztuje tylko 920 zł.

Pełna oferta kursów na stronie: https://kursy.atas.pl/pl/kursy-online

 

Maciej Partyka

wyjazdy językowe, kursy online, kursy angielskiego, kursy językowe online, angielski online, szkoły językowe online