Webinarium dla dzieci, młodzieży i rodziców.

Zobacz nagranie ze spotkania z Embassy Sumer i MTA (Malta Tourism Authority).

LINK >>> https://youtu.be/ge_GrHWIOLQ

Zagraniczny kurs językowy to świetna przygoda, okazja do przełamania bariery językowej oraz obcowania z lokalną społecznością. Doskonale wiemy jednak, że wyjazd do międzynarodowej szkoły językowej wiąże się z wieloma dylematami i pytaniami. Jako ekspert w wyjazdach językowych, od wielu już lat służymy pomocą w wyborze odpowiedniego kursu oraz dostosowania dostępnej usługi do głównych potrzeb klienta. Aby jednak jeszcze bardziej przybliżyć Państwu charakter wyjazdu na zagraniczny kurs, postanowiliśmy przygotować specjalne spotkanie online z przedstawicielem renomowanej szkoły za granicą.
W tym celu, 27 kwietnia 2023r.  gościliśmy native speakera ze szkoły Embassy Summer, który podsunął nam zalety nauki języka obcego za granicą. Embassy Summer jest znaną szkołą, która stanowi część uznanej organizacji EC i posiada ośrodki nauczania w UK, USA, w Kanadzie oraz na Malcie.
Ale to nie koniec niespodzianek, swoją obecnością zaszczyciła nas także przedstawicielka The Malta Tourism Authority (MTA) - instytucji, której celem jest promowanie i rozwój Malty jako miejsca turystycznego. Poza naszymi zagranicznymi gośćmi, w spotkaniu wzięła udział specjalistka ds. turystyki językowej - Dominika Kośnik, która z chęcią odpowiadała na dodatkowe pytania od uczestników.

Plan spotkania online obejmował:

  • prezentację kursów szkoły Embassy Summer oraz walorów nauki angielskiego za granicą
  • omówienie zalet turystycznych i językowych podczas podróży na Maltę (przez MTA)
  • przybliżenie dostępnej oferty wyjazdów językowych z ATAS
  • Q&A: pytania od uczestników


Wydarzenie przeznaczone było dla dzieci i młodzieży zainteresowanych nauką języków obcych, rodziców myślących o kursie dla swoich dzieci, a także dla wszystkich osób planujących naukę angielskiego za granicą.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: Spotkanie online z Embassy Summer i MTA - wakacyjny kurs językowy za granicą >>>