Weź udział w darmowym webinarium dla dzieci, młodzieży i rodziców.

Zagraniczny kurs językowy to świetna przygoda, okazja do przełamania bariery językowej oraz obcowania z lokalną społecznością. Doskonale wiemy jednak, że wyjazd do międzynarodowej szkoły językowej wiąże się z wieloma dylematami i pytaniami. Jako ekspert w wyjazdach językowych, od wielu już lat służymy pomocą w wyborze odpowiedniego kursu oraz dostosowania dostępnej usługi do głównych potrzeb klienta. Aby jednak jeszcze bardziej przybliżyć Państwu charakter wyjazdu na zagraniczny kurs, postanowiliśmy przygotować specjalne spotkanie online z przedstawicielem renomowanej szkoły za granicą.
W tym celu, 27 kwietnia będziemy gościć native speakera ze szkoły Embassy Summer, który podsunie nam zalety nauki języka obcego za granicą. Embassy Summer jest znaną szkołą, która stanowi część uznanej organizacji EC i posiada ośrodki nauczania w UK, USA, w Kanadzie oraz na Malcie.
Ale to nie koniec niespodzianek, swoją obecnością zaszczyci nas także przedstawiciel The Malta Tourism Authority (MTA) - instytucji, której celem jest promowanie i rozwój Malty jako miejsca turystycznego. Poza naszymi zagranicznymi gośćmi, w spotkaniu weźmie udział Specjalista ds. Turystyki Językowej - Dominika Kośnik, która z chęcią odpowie na dodatkowe pytania od uczestników.

Plan spotkania online obejmuje:

  • prezentację kursów szkoły Embassy Summer oraz walorów nauki angielskiego za granicą
  • omówienie zalet turystycznych i językowych podczas podróży na Maltę (przez MTA)
  • przybliżenie dostępnej oferty wyjazdów językowych z ATAS
  • Q&A: pytania od uczestników


Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia 2023 r., o godz. 18:00, za pośrednictwem platformy clickmeeting.
Aby wziąć udział w webinarium należy wypełnić formularz online >>>
Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci i młodzieży zainteresowanych nauką języków obcych, rodziców myślących o kursie dla swoich dzieci, a także dla wszystkich osób planujących naukę angielskiego za granicą.
Uwaga! ze względu na obecność zagranicznych gości, wydarzenie częściowo będzie prowadzone w języku angielskim :)

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: Spotkanie online z Embassy Summer i MTA - wakacyjny kurs językowy za granicą >>>