Uczyć się języka obcego można na wiele sposobów. Zaczynając od oglądania filmów anglojęzycznych, poprzez czytanie książek, a kończąc na korepetycjach. Jednak my zdecydowanie polecamy kontakt z “żywym językiem”! Połączenie aktywnych wakacji z wartościowym spędzaniem czasu wolnego i przyjemną formą nauki, to jest to w czym specjalizujemy się od ponad 30-stu lat.

Nagranie z webinarium

Jeśli chcesz poznać główne różnice pomiędzy zagranicznym obozem a kursem językowym, koniecznie obejrzyj nagranie z naszego spotkania online!

>>> Obóz czy kurs językowy? Który wybrać?

Wiele osób zastanawia się nad różnicami pomiędzy kursem a obozem językowym. Zadają sobie pytanie jak wygląda nauka języka obcego w obu przypadkach, czy jest naprawdę aż tak różna? Kto sprawuje opiekę nad młodzieżą, gdzie są zakwaterowani, co robią w wolnym czasie? Na te wszystkie pytania staraliśmy się odpowiedzieć podczas spotkania online z przedstawicielami naszej firmy, którzy są w bezpośrednim kontakcie ze szkołami językowymi, a także przygotowują programy obozów językowych. Z pewnością po tym webinarium nie będziesz miał już wątpliwości, jakie są zasadnicze różnice pomiędzy kursem a obozem językowym oraz która forma przełamywania bariery językowej będzie najlepsza dla Twojego dziecka.

Spotkanie online odbyło się 23 marca 2023 r. o godz: 18:00.
"Obóz czy kurs językowy? - wybierz najlepszy wyjazd letni dla Twojego dziecka"

Główne punkty spotkania:

  1. Jak wygląda nauka języka na obozie a jak na kursie?
  2. Kto sprawuje opiekę na wyjeździe językowym?
  3. Gdzie młodzież jest zakwaterowana?
  4. Jak wygląda przykładowy dzień obozowicza i kursanta?
  5. Jakie wyjazdy językowe posiadamy w ofercie?
  6. Na co warto zwrócić uwagę przed wyjazdem?
  7. Quiz - sprawdź swoją wiedzę!
  8. Q&A - pytania od uczestników

Webinarium odbyło się całkowicie bezpłatnie!

Wydarzenie na Facebooku >>> Obóz czy kurs językowy?

Do zobaczenia na kolejnym webinarium!
Zespół ATAS