Zdjęcie w czerwonej budce telefonicznej, panorama z London Eye, zakupy na Oxford Street czy selfi z rodziną królewską w Muzeum Madame Tussaud's. Jesteś z nami na feriach w Londynie? Podziel się swoją przygodą na Instagramie i weź udział w losowaniu nagród.

 

 

(MINI)KONKURS NA INSTAGRAMIE

Wraz z początkiem ferii zimowych, wystartowaliśmy z naszym obozem językowym w Londynie. Poza zwiedzaniem stolicy Wielkiej Brytanii, mieliśmy także okazję zawitać do słynnego, uniwersyteckiego Oxfordu. Za nami wiele atrakcji i miejsc, które warto było uwiecznić poprzez pamiątkowe zdjęcia czy filmik. Zachęcaliśmy do rejestrowania wspomnieć w takiej formie, tym bardziej, że dla naszych “zimowych” obozowiczów przygotowaliśmy specjalny konkurs! Każda osoba, która uczestniczyła w obozie “Zimowy Londyn 2023”, mogła także wziąć udział w losowaniu nagród. Wystarczyło jedynie zamieścić zdjęcie lub filmik na Instagramie oraz oznaczyć naszą markę @obozyatas. Im więcej udostępnień, tym większa szansa na wygraną!

Zasady udziału:

  • zrób zdjęcie lub nagraj filmik z obozu zimowego 2023
  • zamieść post (zdjęcie), rolkę (wideo) lub relację na stories na Twoim profilu na Instagramie
  • oznacz ATAS (@obozyatas) na zdjęciu/ wideo/ relacji

Należało pamiętać, aby konto na Instagramie miało status: publiczny. W innym przypadku, nie widzieliśmy Twojego zgłoszenia. Jeden post/rolka/relacja = jedno zgłoszenie w naszej kuli losującej.

NAGRODY

Ku chwale czterech turnusów organizowanych do Londynu, wyłoniliśmy czterech zwycięzców w wyniku losowania. Każda osoba otrzymała poduszkę podróżną Wittchen oraz gadżety obozowe ATAS. Po feriach, 28 lutego br., zamieściliśmy wyniki wraz z nagraniem z losowania.

londyn, angielski, obóz językowy, konkurs, ferie zimowe 2023, ferie, obóz do Londynu