Jako touroperator, już od kilkudziesięciu lat odwiedzamy z naszymi kursantami najciekawsze zakątki Europy. Oprócz tego, w poszukiwaniu wakacji marzeń, podróżujemy również za Ocean Atlantycki, spędzając niesamowite tygodnie w Stanach Zjednoczonych. Obierane przez nas kierunki są różnorodne, bowiem każdy uczestnik posiada własne preferencje odnośnie zagranicznego wyjazdu językowego.

Miłośnicy rodziny królewskiej, czerwonych budek telefonicznych i klimatycznych, angielskich zabudowań z pewnością udadzą się na kurs do Londynu bądź Oxfordu. Niektórzy natomiast swój amerykański sen spełnią decydując się na kurs językowy np. w Miami na pięknym kampusie. Nie każdy wie, że angielskiego można również uczyć się na Malcie i Cyprze. Zdecydowanie ten kierunek obiorą miłośnicy kąpieli słonecznych.  Smakosz tapas i wielbiciel flamenco odnajdzie się tymczasem w hiszpańskim Alicante bądź Barcelonie.
A Ty gdzie chciałbyś spędzić wakacje z językiem? Odpowiedź na to proste pytanie i weź udział w konkursie!

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Na wstępie pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i wkład w swoje prace. Cieszymy się, że młodzież dostrzega tyle pozytywów związanych z wyjazdami językowymi.
A zatem, miło nam poinformować, że nagrodę główną (z wynikiem 887 polubień) otrzymuje Wiktoria Miś. Gratulujemy! Wiktoria wybrała za cel swojej wymarzonej językowej podróży - Londyn.
Zostały również przyznane dwa wyróżnienia dla Zuzanny Janiak oraz Aleksandry Grabskiej. Ola również chciałaby udać się do angielskiej stolicy, natomiast Zuzia marzy o słonecznym Los Angeles.
Jeszcze raz dziękujemy za udział i mamy nadzieję do zobaczenia na "językowym szlaku"!

ZASADY KONKURSU

Aby wziąć udział w konkursie należy spełnić poniższe warunki:

  1. Wybierz jeden kierunek (miasto) spośród naszej oferty kursów językowych Comfort, którą możesz znaleźć pod linkiem > https://www.atas.pl/pl/kursy-jezykowe
  2. Stwórz rolkę bądź post* (film lub zdjęcie) odpowiadając na pytanie: Dlaczego chciałbyś uczyć się języka akurat w tym mieście?
  3. Zamieść rolkę/post na wydarzeniu konkursowym
    >>> https://www.facebook.com/events/3448852122027853?active_tab=about
  4. Udostępnij rolkę/post na swoim Facebooku.

… i GOTOWE! Daj ponieść się wyobraźni.

*Jeśli postanowisz dodać post ze zdjęciem/zdjęciami, koniecznie dodaj do niego krótki opis.

Wygrywa rolka/post z największą ilością polubień!
P.S. Liczą się wyłącznie polubienia pod rolką/postem na konkursowym wydarzeniu.

Konkurs startuje z dniem 24.01.2023 r. a kończy się 08.03.2023 r.
Ogłoszenie wyników nastąpi 10.03.2023 r.

Konkurs przewidziany jest dla dzieci i młodzieży w wieku do 18 lat.

Zapoznaj się z regulaminem: REGULAMIN KONKURSU "WAKACJE Z JĘZYKIEM"

NAGRODY

NAGRODĄ GŁÓWNĄ jest 6-calowy CZYTNIK E-BOOKÓW Pocketbook Touch Lux 5 wraz z etui i rysikiem.
Dzięki jego niewielkim rozmiarom oraz bardzo niskiej wadze, można bez przeszkód cieszyć się lekturą w każdym miejscu. Czytnik posiada funkcje oraz regulację podświetlenia, dzięki czemu nie męczymy oczu nawet po kilku godzinach nieustającego czytania. A jego trwała bateria pozwala cieszyć się ulubioną “elektroniczną książką” nawet przez kilka tygodni bez konieczności ładowania. Dodatkowo, jest to wspaniały gadżet do nauki języków! Czytając książkę w obcym języku możemy odznaczyć niezrozumiałe słowo, które błyskawicznie zostanie przetłumaczone przez rozbudowane słowniki. Posiada on również WiFi oraz sprawdzone aplikacje, które z pewnością urozmaicą niejedną podróż.
Dodatkowo laureat pierwszego miejsca otrzyma zniżkę na kurs językowy z ATAS wynoszącą
- 500 PLN (do wykorzystania podczas rezerwacji kursu językowego w 2023).

DWA WYRÓŻNIENIA

Przez jury ATAS-owe zostaną wyróżnione dwie osoby, które otrzymają od nas poduszki podróżne Wittchen oraz zniżkę na kurs językowy - 500 PLN do wykorzystania w 2023 r.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami: marketing@atas.pl

 

...