Mamy kilka sprawdzonych sposobów na efektywną naukę angielskiego podczas ferii zimowych. Niezmiennie jednak, pozostajemy przy zdaniu, że najlepszą metodą na poprawienie swoich umiejętności komunikacyjnych jest wyjazd językowy. Natomiast gwarancją nauki na najwyższym poziomie będzie bezkonkurencyjnie kurs językowy w jednej z renomowanych szkół zagranicznych.
Oferta połączona z popularną promocją "Black Friday" tworzy z kolei idealny pakiet na udane i wartościowe ferie 2024.

Zniżka BLACK FRIDAY do 28.11.2022 r.

Kiedy sklepy internetowe oraz galerie handlowe szaleją z okazji nadchodzącego black friday, my również postanowiliśmy rozpieścić naszych klientów i przecenić wyjazd na zimowisko 2023. Tniemy zatem cenę i ogłaszamy rabat na kurs językowy w Cambridge w czasie nadchodzących ferii zimowych.

Promocja black friday obejmuje:

  • zniżkę -400 zł na zimowy kurs w Cambridge do 28 listopada br.

Rabat przysługuje pod warunkiem podpisania umowy oraz wpłacenia zaliczki w trakcie trwania promocji.
Sprawdź regulamin promocji >>>


Zimowy kurs w Cambridge (KAA-10/X/Z) to propozycja 8-dniowego wyjazdu do jednego z najbardziej rozpoznawalnych uniwersyteckich miast. Z kolei same zajęcia odbywają się w najstarszej i największej szkole angielskiego w mieście - w Studio Cambridge. Intensywny kurs składa się z 28 lekcji, podczas których będą poruszane zagadnienia z zakresu Academic Skills, Global Leaders czy Creative Social Media. Zajęcia językowe to jednak nie wszystko, na co możecie liczyć podczas wyjazdu. W ofercie znajdziecie także popołudniowe aktywności i zajęcia kulturowe, w tym wizytę w słynnym King’s College oraz całodniową wycieczkę do Londynu. Należy zwrócić uwagę, że przy zebraniu grupy 10 uczestników, opiekę nad kursantami sprawuje polskojęzyczny opiekun ATAS, który towarzyszy grupie od momentu wyjazdu do powrotu do Polski.

Kurs językowy w Cambridge to nie jedyna nasza propozycja na ferie 2023. Wszystkich chętnych, którzy chcą zwiedzić największe atrakcje stolicy Wielkiej Brytanii oraz zmierzyć się z brytyjską wymową w naturalnych sytuacjach, zapraszamy na obóz językowy "Zimowy Londyn". Szczegóły oferty znajdziesz TUTAJ >>>

Wielka Brytania, ferie zimowe, promocja, Cambridge, black friday, kursy jezykowe, zagraniczny kurs językowy, ferie 2024