Przerwa zimowa od szkoły to świetna okazja na wyjazd i rozwój swoich zainteresowań. Choć ferie zimowe, głównie kojarzą się z nartami czy snowboardem, my w tym czasie oferujemy wartościowy wyjazd do Londynu z nauką angielskiego - czyli to na czym znamy się najbardziej i mówiąc nieskromnie robimy to naprawdę bardzo dobrze.

Zniżka FIRST MINUTE do 31.10.2023 r.

Nowy rok szkolny, święta i sylwester - zanim się nie obejrzymy będą już ferie zimowe! Uwierzcie, nie ma na co czekać - ferie 2024 są bliżej niż nam się wydaje. Dla osób, które zdecydują się na rezerwację do końca października mamy mały bonus.

Promocja FIRST MINUTE obejmuje zniżkę:

  • -200 zł na obóz językowy do Londynu

  • -300 zł na 8-dniowy kurs językowy w Cambridge

  • -400 zł na 15-dniowy kurs językowy do Cambridge

Rabat przysługuje pod warunkiem podpisania umowy oraz wpłacenia zaliczki w trakcie trwania promocji.
Sprawdź regulamin promocji >>>


Zimowy Londyn
to 7-dniowy obóz językowy dla dzieci i młodzieży w wieku od 13 do 18 lat. Poza warsztatami i ćwiczeniami językowymi w terenie, na uczestników czeka zwiedzanie z przewodnikiem anglojęzycznym oraz lekcje muzealne w języku angielskim. Nie zapominajmy także o znaczącej roli rodzin goszczących, u których będzie zakwaterowana nasza młodzież, oraz która będzie mogła bliżej poznać życie codzienne mieszkańców Wielkiej Brytanii. W samym programie zwiedzania mamy m.in. London Eye, Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's, British Museum, Galerii Narodowej, Muzeum Historii Naturalnej, Tower of London. Poza największymi atrakcjami Londynu, zwiedzimy także uniwersytecki Oxford. Znajdzie się także czas na zakupy na noworocznych wyprzedażach.

Obóz językowy w Londynie to nie jedyna nasza oferta na ferie zimowe. Wszystkich ambitnych wyjadaczy języka angielskiego zapraszamy na intensywny kurs językowy w Cambridge, który już wkrótce znajdzie się na naszej stronie www.atas.pl

8-dniowy lub 15-dniowy intensywny kurs zimowy w Cambridge skierowany jest do młodzieży w wieku 13-17 lat, która chce całkowicie zanurzyć się w języku angielskim. Aż 28 lekcji oraz 3 samodzielne sesje lekcyjne z nauczycielem w tygodniu, z pewnością pomogą w przełamaniu bariery językowej i poznaniu nowego słownictwa. Całości dopełnią organizowane przesz szkołę zajęcia pozalekcyjne w międzynarodowym gronie oraz dwie całodniowe wycieczki, m.in. do Londynu. Nasi kursanci odbędą krótką podróż samolotem, a już od pierwszych chwil na lotnisku czuwać nad nimi będzie polskojęzyczny opiekun. Jak co roku, i tym razem młodzież zakwaterowana będzie u starannie dobranych rodzin brytyjskich, aby w pełni mogli poczuć brytyjski klimat.
Podsumowując, możemy śmiało stwierdzić, że nie ma lepszej formy nauki języka obcego niż przebywanie z “żywym językiem” w jego naturalnym środowisku. Połączenie nauki, zwiedzania i zabawy to idealna recepta na efektywne spędzenie przerwy międzysemestralnej.

londyn, first minute, zimowisko, ferie zimowe 2024, zima 2024, zimowisko 2024