Do lata wbrew pozorom nie zostało już bardzo wiele czasu. Miejsca na wszystkich obozach się zapełniają, a na niektórych turnusach mamy już komplet uczestników. Jeśli macie zarezerwowany wyjazd pozostaje nam pogratulować dobrego wyboru, a jeśli ciągle zastanawiacie się, jak spędzić wakacje być może ten wpis Was zainspiruje ;)

Ambasadorzy 2022

To, że na naszych obozach nie brakuje fantastycznych ludzi i niesamowitych osobowości to już wiemy. W tym miejscu warto wspomnieć dodatkowo o osobach, które udzielają się w sieci nagrywając fajne filmy, a które także możesz spotkać w lato 2022! Jadąc zatem z nami na obóz będziecie mieć okazję poznać na żywo kogoś kogo być może świetnie znacie z internetu!

Na obozy młodzieżowe z ambasadorami pojedziecie na Maltę i do Anglii!

Malta - enjoy English (Malta)

YouTube: Zabawkowicz
https://www.zabawkowicz.pl/

Naszą przygodę z tegorocznymi ambasadorami na obozach ATAS, rozpoczynają dwie siostry: Hania i Amelka. Dziewczynki możecie kojarzyć z kanału na YouTube, gdzie wraz z mamą podsyłają wiele pomysłów na udany prezent, testuj praktyczne zabawki i akcesoria oraz dzielą się inspiracjami ze świata dziecka. Dla nas z pewnością jedną z pierwszych takich inspiracji będzie ostatni teledysk pt. “Wakacje!”: https://www.youtube.com/watch?v=B9NYhi4gsAw

Hania i Amelka są jak woda i ogień, każda z nich szuka na obozie czegoś innego. Dla jednej będą to zajęcia z angielskiego w maltańskiej szkole językowej Link School of English, z kolei dla drugiej - plażowanie i okazja na poznanie Malty w gronie rówieśników. Wybierając program B, poza standardowymi punktami imprezy, zwiedzimy także Trzy Miasta (Vittoriosa, Cospicua i Senglea) oraz wyspę Gozo w towarzystwie lokalnego przewodnika.
RELACJA Z WYJAZDU: https://youtu.be/All--S-zzIg

Anglia śladami Harry'ego Pottera (Wielka Brytania)

 

TikTok: @ptaszek.sowa2

Nasz wyjazd do Londynu odbędzie się z udziałem Kamila Sowy (w social mediach znany głównie jako Ratikos), który pochodzi z okolic Krakowa. Kamil swoją przygodę z telewizją rozpoczął w wieku 13 lat, kiedy to zaczął od statystowania w serialu “Szkoła”. Aktualnie gra same role pierwszoplanowe. Możecie go zobaczyć w takich serialach jak np. “Trudne sprawy”, “Dlaczego ja”, “Na ratunek 112”, “Szkoła”, “Ocaleni”, “Lombard życie pod zastaw”, “Kasta”, “Rodzinny interes”. Oprócz tego Kamil na co dzień działa w Internecie jako influencer, a jego poczynania możecie śledzić na Instagramie i TikToku. Zdradzimy także, że całkiem niedawno Kamil wydał swoją pierwszą piosenkę.

Wraz z Kamilem udasz się śladami Harry'ego Pottera do Oxfordu, Brighton i Warner Bros. Studio ;) Nie zabraknie także wizyty w kultowym Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud's.

Malta - enjoy English (Malta)

TikTok: @kacperrr03

Z kolei w sierpniu udacie się na słoneczną Maltę wraz z Kacprem. Kacper jak sam o sobie mówi - najbardziej lubi spędzać czas z ludźmi, nagrywać filmy i grać w koszykówkę ;) Dla Kacpra obóz z angielskim to nie pierwszy takiego rodzaju wyjazd językowy. W pierwszej klasie liceum wyjechał do Stanów Zjednoczonych na wymianę roczną do szkoły średniej.
P.S. Taką opcje też możecie znaleźć w naszej ofercie ;) -> szkoła średnia w USA 

Kacper będzie uczestniczył wraz z pozostałymi obozowiczami w programie A, gdzie poza obowiązkową wizytą w Valletcie, Mdinie i Sliemie, odwiedzi zabytkowy Rabat oraz będzie plażował na słynnej “Błekitnej Lagunie” - Comino.