Świętujemy razem z Wami dzień dziecka! Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję na obozy młodzieżowe. Rezerwując imprezę od 30 maja możecie zgarnąć rabat 100 zł na dowolny obóz w Polsce!

Jeśli do tej pory wahaliście się z rezerwacją wymarzonego obozu, teraz jest najwyższy czas na podjęcie decyzji! Z okazji Dnia Dziecka obniżamy ceny na wszystkie kolonie w Polsce.
Zniżka 100 zł obejmuje obozy językowe w Jastrzębiej Górze, Darłówku i Poroninie, a także w tej ostatniej lokalizacji obozy tematyczne (taniec, film, art, graffiti, modeling i samoobrona).
Nie ma jednak na co czekać promocja trwa tylko do 8 czerwca!

Zapoznaj się z regulaminem promocji >>>>


Obóz tematyczny czy językowy? Jeśli wciąż nie możesz zdecydować jaki obóz w Polsce wybrać, poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę każdego z nich ;)

Obozy tematyczne w Tatrach od 1990 zł

  • obóz taneczny” Dance Camp”, obóz filmowy “kinomaniacy”, obóz językowy “Let’s Talk”, obóz artystyczny “Art Camp”, Graffiti “Muralowy świat”, Modeling “Gwiazda wybiegu”, Samoobrona
  • 11 dni (11-17 lat)

Obozy w Poroninie to idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć pasje i świetną zabawę w gronie rówieśników. Całej ekspedycji przyświeca hasło INTEGRACJA. Głównym zatem punktem imprezy jest olimpiada obozowa, w której biorą udział wszyscy uczestnicy z różnych profili tematycznych. Pod okiem profesjonalnych trenerów rozwiniecie swoje hobby w takim zakresie jak aktorstwo, taniec, modeling czy DIY, a wszystko to w scenerii malowniczego tatrzańskiego krajobrazu.

obozy w Tatrach

Jastrzębia Góra z native speakerami od 1990 zł

  • obóz językowy
  • 11 dni (12-17 lat)

Na tym obozie cały czas mówimy po angielsku! Jeśli zatem zależy Wam na konwersacji i żywym kontakcie z native speakerami to dobrze trafiliście. Projekty i warsztaty tematyczne a może laserowy paintball i archery tag? Stawiamy przede wszystkim na “aktywny wypoczynek”, więc nie ma mowy tutaj o nudzie.

obóz językowy w Jastrzębiej Górze

Darłówko - angielski dla najmłodszych od 1690 zł

  • obóz językowy
  • 9 dni (8-14 lat)

Obóz w Darłówku to oferta szczególnie dla tych najmłodszych obozowiczów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z samodzielnymi wyjazdami. Nauka angielskiego to przede wszystkim dobra zabawa, której towarzyszy plażowanie i kąpiele w morzu, a także urozmaicone zajęcia w terenie. Zobaczymy m.in. Zoo Charlotta, park wodny czy latarnie morską i port :)

obóz językowy w Darłówku

Pełna oferta w zakładce OBOZY KRAJOWE >>>

obozy młodzieżowe, obozy w Polsce, dzień dziecka, obozy krajowe, promocja