Świętujemy razem z Wami dzień dziecka! Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję na wyjazdy młodzieżowe. Rezerwując imprezę od 23 maja możecie zgarnąć rabat do 500 zł!

Jeśli do tej pory wahaliście się z rezerwacją wymarzonych wakacji, teraz jest najwyższy czas na podjęcie decyzji! Z okazji Dnia Dziecka obniżamy ceny na całą ofertę ATAS!
Wysokość rabatu zależy od rodzaju imprezy, jak również od jej lokalizacji. Sprawdźcie sami!

Zniżka wynosi:

Nie ma jednak na co czekać promocja trwa tylko do 5 czerwca!
Zapoznaj się z regulaminem promocji >>>>


Kolonie w Polsce, zagraniczny obóz czy kurs językowy w międzynarodowej szkole? Wybór jest ogromny, a oferta promocyjna bardzo zachęcająca.

Kolonie w Polsce

Wyborem zapewniającym wiele atrakcji i bezpiecznie spędzonych wakacji jest podróż do ośrodka wypoczynkowego w Poroninie (koło Zakopanego). ATAS w tym miejscu organizuje kolonie, których atrakcją są polskie Tatry oraz zajęcia tematyczne takie jak: obóz taneczny, DIY - zrób to sam, kurs samoobrony, kurs fotograficzny i wiele, wiele innych. Jeśli jednak od wakacji w górach preferujemy wakacje nad morzem możemy udać się do znajdujących się niedaleko Trójmiasta - Jastrzębiej Góry czy Łeby. Taki wybór pozwoli na kompleksowe poznanie regionu połączonego z nauką języka angielskiego czy zabawami sportowymi. Równie ciekawym wyborem dla miłośników nadmorskich aktywności będzie Darłówko znane z wyjątkowych atrakcji dla najmłodszych podróżników (np. zajęcia językowe w niewielkich grupach, dni tematyczne, aktywności integracyjne).

Pełna oferta w zakładce OBOZY KRAJOWE >>>

Obozy po Europie

Obozy zagraniczne dla młodzieży, obejmują podróż do najciekawszych krajów europejskich. Wielka Brytania oraz Malta oferuje naukę angielskiego oraz poznanie tamtejszej kultury. Każdy z krajów oferuje inne walory historyczne oraz klimatyczne. Bez względu jednak na pojawiajace się różnie, oba kierunki cieszą się ogromną popularnością wśród młodzieży.
Innymi nie mniej ciekawymi descynacjami podróży zagranicznych mogą być słoneczne ośrodki wypoczynkowe w Grecji Hiszpanii czy we Włoszech. Państwa basenu śródziemnomorskiego to idealne miejsce dla tych, którzy lubią odpoczynek na plaży i opaleniznę, ale także poznawanie kultury krajów regionu i wiele rozrywki. Wspomniane regiony posiadają niesamowity klimat i pozwalają na kompleksowy wypoczynek.

Pełna oferta w zakładce OBOZY ZAGRANICZNE >>>

Kursy jezykowe za granicą

Jednym z najbardziej rozwijających rodzajów wypoczynku zorganizowanego jest udział w kursach językowych. Polscy kursanci w małej grupie udają się do jednej z wybranych szkół za granicą, gdzie mogą poznać osoby z niemal całego świata! Anglia wydaje się oczywistym wyborem do nauki angielskiego, dlatego też propozycja lokalizacji i ośrodków jest tutaj największa. Zaczynając od typowych angielskich miejscowości typu Bournemouth, Culford czy Eastborne, poprzez studenckie miasta (Brighton, Cambridge, Oxford), po wielkie metropolie jak Londyn czy stolica Szkolcji - Edynburg. Nie zabraknie również spektakularnych podróży za ocean, gdzie w kultowych miastach takich jak Nowy Jork, czy Los Angeles, kursanci mogą podbijać amerykański kontynent. Niezapominajmy także o mniej oczywistyk miejscach, gdzie również możemy uczyć się języka. Mowa tutaj o Malcie i Cyprze, gdzie angielski jest językiem urzędowym.
Jeśli jednak chcielibyśmy podszkolić inny język, a mianowicie hiszpański, zapraszamy do Alicante, który jest jednym z ośrodków wypoczynkowych Hiszpanii.
W całej podróży będzie nam towarzyszył polskojęzyczny opiekun ATAS, który zadba o prawidłowy przebieg całej imprezy i bezpiczeństwo nszych kursantów.

Pełna oferta w zakładce KURSY JĘZYKOWE >>>

 

obozy młodzieżowe, obozy w Polsce, dzień dziecka, obozy zagraniczne, obozy krajowe, promocja, kursy jezykowe za granicą