Kurs językowy COMFORT - Marchants Hill

4.8/5
9 dni 7-17 lat

PGL Travel uznany organizator “zielonych szkół” dla brytyjskich dzieci, a także międzynarodowych obozów letnich, działający od 1957 roku. Posiada akredytację British Council.
Kurs językowy: szczególnie polecany dla osób w wieku 9-15 lat, łączy w sobie naukę w klasach z unikatowym programem sportów wyczynowych i gier terenowych. Program nauczania koncentruje się na wzbogacaniu słownictwa, rozumieniu ze słuchu oraz rozwijaniu umiejętności konwersacyjnych podczas zabaw na świeżym powietrzu również w gronie brytyjskiej młodzieży. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę lektorską. Profesjonalni sport leaderzy dbają o bezpieczeństwo dzieci oraz zapewniają doskonałą zabawę.

CHARAKTER SZKOŁY

Uczestnicy mają do swojej dyspozycji jasne i przestronne sale lekcyjne oraz dobrze wyposażone zaplecze sportowe: boiska halowe, boiska trawiaste do gry w piłkę nożną i krykieta, jezioro do uprawiania sportów wodnych, ścianki wspinaczkowe, park linowy, tory z przeszkodami oraz pola do gier terenowych. Kursanci mają także dostęp do pokoju rekreacyjnego z grami, sali disco, dobrze zaopatrzonego sklepu, płatnej pralni z suszarnią. Spokojna zielona okolica wśród lasów sprzyja nie tylko nauce języka ale także uprawianiu sportów w jego naturalnym środowisku. W jednym terminie ośrodek przyjmuje do 200 uczestników.

MARCHANTS HILL

Kampus Marchants Hill otoczony pięknymi lasami, zajmuje rozległe tereny zielone. Położony jest w okolicach miejscowości Guildford w hrabstwie Surrey. Krajobraz Devil’s Punchbowl w Marchants Hill zapiera dech w piersiach – łatwo zapomnieć, że jesteś tylko godzinę jazdy od Londynu.

rezerwuj

Zakwaterowanie

KAMPUS

Zakwaterowanie w drewnianych domkach o dobrym standardzie na terenie ośrodka, pokoje 4-6-osobowe z łazienką. Dziewczęta i chłopcy mieszkają w oddzielnych strefach. Kursanci proszeni są o zabranie sportowych ubrań, dwóch ręczników (kąpielowy i na zajęcia wodne) oraz 2 par butów sportowych.

Pokój: 4-6 osbowy z łazienką

Wyżywienie:

śniadanie

ciepły lunch, (pakowany na wycieczkach)

obiadokolacja

Ważne informacje

Opiekun ATAS sprawuje nadzór nad uczestnikami od momentu wyjazdu z Polski aż do powrotu do kraju, zarówno podczas przejazdu jak i w czasie trwania całego pobytu. Dodatkowo opiekę nad kursantami sprawuje anglojęzyczna kadra szkolna.

RODZAJE KURSÓW

Kurs wakacyjny: 15 godzin zajęć językowych w tygodniu, każda lekcja trwa 60 minut, nauka w grupach międzynarodowych, maksymalna liczba uczniów w klasie: 15

Zajęcia dodatkowe

 • wycieczka całodniowa do Oxfordu w środę oraz wycieczka półdniowa do Windsor w piątek
 • 5 popołudniowych zajęć sportowych, np. wspinaczka, zjazd na linie, Zip Wire and Trapeze, gigantyczna huśtawka, budowanie tratw i kajakarstwo, strzelanie z karabinu i wspinaczka, łucznictwo, aeroball, Wacky Races, Robot Wars, Splash oraz codzienne zajęcia wieczorne: zasadzki, gry i zabawy, disco, quizy, ognisko, zdobywanie flagi

Terminy

Brak dostępnych terminów.

Skontaktuj się z wybranym biurem ATAS ».

Cena nie zawiera

Dopłaty obowiązkowe:

 • transport grupowy ATAS: pakiet autokarowy  400 PLN
 • dopłata do pakietu autokarowego: wyjazd z Bydgoszcz 100 PLN, Gdańsk 150 PLN

 

Cena zawiera

 • wakacyjny kurs językowy za granicą: 15 godzin wtygodniu
 • nauka w grupach międzynarodowych
 • pakiet rezerwacyjny i ubezpieczeniowy (NNW, KL, bagaż, Koszty Rezygnacji, Choroby Przewlekłe)
 • test kwalifikacyjny

 • szkolne materiały do nauki

 • certyfikat ukończenia kursu

 • zakwaterowanie i wyżywienie

 • zajęcia sportowe i wycieczki
 • nadzór opiekuna ATAS
rezerwuj
 • przejazd grupowy autokarem: z różnych miast Polski do miejsca zakwaterowania, pod nadzorem opiekuna (pakiet autokarowy)