Obóz wypoczynkowy Bułgaria - samolot

 • 11 lub 12 dni
 • 15-18 lat

Złote Piaski - bestsellerowy młodzieżowy kurort do którego od lat zjeżdżają tysiące młodych ludzi. Wypoczywamy na szerokiej, piaszczystej plaży lub przy basenie, a wieczorem i w nocy szalejemy w niekiepskich barach i klubach! Nasza kadra oraz animatorzy zapewnią Wam mega zabawę! Będzie się działo!

 

 

PROMOCJA RODZEŃSTWO - każde z rodzeństwa jadące z nami na dowolne obozy lub kolonie.

Uwaga: nie łączy się z innymi promocjami

 • -50PLN - promocja nie dotyczy kuzynostwa tj. rodzeństwa ciotecznego
rezerwuj

Zakwaterowanie

Hotel TINTYAVA*** (16-18 lat)

Położony jest w centrum Złotych Piasków zaraz przy głównej ulicy, która słynie z licznych dyskotek i lokali rozrywkowych, ponadto do plaży mamy zaledwie 3 minuty! Do naszej dyspozycji: restauracja, bar, winda, nowoczesne lobby, patio, boiska sportowe, amfiteatr. WiFi przy recepcji i przy basenie- free, spory basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami! Odpocząć możemy również na słonecznym tarasie i na zadaszonym patio z mnóstwem wygodnych poduszek. Jest to typowo młodzieżowy hotel, który z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi świetną atmosferę i super imprezy!
Pokoje: 3, 4-osobowe (2-osobowe z dostawką, w kilku pokojach łóżka piętrowe), z łazienkami, z klimatyzacją, balkonem, TV-SAT oraz chłodziarką.

Wyżywienie:
ALL INCLUSIVE, 3 posiłki w formie bufetu, napoje do posiłków bez ograniczeń. Popołudniowe przekąski w barze, napoje dostępne przez cały dzień.

 
Hotel SHIPKA**** (15–18 lat)
 
Zlokalizowany w sercu Złotych Piasków, kilka minut od plaży. W pobliżu: dyskoteki, puby, sklepy i klimatyczne knajpki. Do naszej dyspozycji: dwa baseny zewnętrzny i kryty, siłownia, strefa saun, restauracja, winda, bar, lobby, sejf (za dodatkową opłatą), WiFi – free!
Pokoje: 3-osobowe (2-osobowe + dostawka) z łazienką, z klimatyzacją, TV-SAT. Mieszkamy w pokojach na parterze, każdy ma wyjście na murowany taras.

Wyżywienie: ALL INCLUSIVE, 3 posiłki w formie bufetu, napoje do posiłków bez ograniczeń. Popołudniowe przekąski w barze, napoje dostępne przez cały dzień.
 
 

Ważne informacje

 • uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego paszportu lub dowodu osobistego
 • zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ – w celu usprawnienia formalności związanych z leczeniem poza granicami
 • bagaż 20 kg rejsowy, 5 kg podręczny
 • kaucja w wysokości 25 EUR obejmuje ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników. Uwaga: pieniądze na wycieczki, kaucję zwrotną i opłatę klimatyczną opiekunowie zbierają pierwszego dnia pobytu, a kaucję oddają w ostatnim dniu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi
 • opłata klimatyczno – administracyjna 20 EUR
 • sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki ok. 100 EUR
 • obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione.
 • w Bułgarii obowiązują lewa bułgarskie (1 BGN = ok. 0,5 €)

 

WAKACJE & KONCERTY OK HIP HOP CAMP
W ostatnim turnusie w Złotych Piaskach wystąpi gwiazda Polskiej sceny muzycznej. Będziecie mieli okazję spędzić z Nią czas podczas ekskluzywnego spotkania dostępnego tylko dla obozowiczów.

UBEZPIECZENIE:
Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 2000 EUR, kosztów leczenia (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR oraz bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 200 EUR. Dodatkowo uczestnik może indywidualnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży.

REZYGNACJA Z IMPREZY:
Uczestnik może odstąpić od umowy w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. W takim przypadku organizator obciąża uczestnika opłatą za odstąpienie od umowy, której wysokość jest uzależnione od terminu odstąpienia przed datą rozpoczęcia imprezy oraz spodziewanych oszczędności kosztów i spodziewanego dochodu z tytułu alternatywnego wykorzystania danych usług turystycznych.
Opłata wynosi odpowiednio:
- do 41 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 200zł,
- od 40 do 21 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 20% ceny imprezy,
- od 20 do 7 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 60% ceny imprezy,
- od 6 dnia przed rozpoczęciem imprezy – 80% ceny imprezy.

UWAGA:
Impreza odbędzie się pod warunkiem, gdy zgłosi się na nią minimum 15 osób. W przypadku braku minimalnej liczby osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu

 

Organizator: Ok Tours

1 DZIEŃ Zbiórka w Warszawie na 2 godziny przed planowanym odlotem, na lotnisku im. F. Chopina, miejsce: MEETING POINT (punkt oznaczony na planie lotniska między strefami D i E). Odprawa bagażowo -paszportowa. Godziny są zróżnicowane w zależności od terminu wylotu (patrz transport). Przejazd do Złotych Piasków. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

 2-10^ DZIEŃ lub 2-11# DZIEŃ Realizacja programu:

 • odpoczynek, plażowanie, kąpiele morskie i słoneczne,
 • city game, zabawy rekreacyjno-sportowe, gry, zabawy,
 • wyjścia „na miasto”, shopping, wycieczki i dyskoteki. Grupa nieletnia bawi się na dyskotekach i wraca pod opieką wychowawców.

 11^ lub 12# DZIEŃ Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu, transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo -bagażowa. Wylot z Warny. Przylot na lotnisko Warszawa- Okęcie. Zakończenie obozu na lotnisku w Warszawie.

Cena nie zawiera

 • obowiązkowa kaucja zwrotna: 25 EUR                           
 • obowiązkowa opłata klimatyczno-administarcyjna: 20 EUR
 
DOBROWOLNE UBEZPIECZENIA
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji musi być zgłoszone przy zawieraniu umowy
 • KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 3% od ceny całkowitej
 • CP ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 80 PLN/os
 • gwarancja stałej ceny: 40 PLN/os

 

FAKULTATYWNIE - PŁATNE NA MIEJSCU:

Imprezy fakultatywne organizowane są na miejscu pobytu, przez biura miejscowe. Uczestnictwo w imprezach jest dobrowolne, a OK TOURS nie gwarantuje, że wszystkie podane fakultety się odbędą, gdyż do realizacji mogą być wymagane odpowiednie warunki pogodowe lub minimalna ilość chętnych, określona przez miejscowe biuro.

 • Wycieczka do Kaliakra i plażowanie w zatoczkach - przylądek Kaliakra jest to 2 km cypel o stromym, klifowym wybrzeżu, jeden z najefektowniejszych tworów natury na całej linii brzegowej Bułgarii. W wybranych miejscach znajdują się piękne zatoczki z plażami otoczonymi przez klify.Są one osłonięte od wiatru, mają krystalicznie czystą wodą morską, łagodną linię brzegową i piaszczyste dno morskie, co stanowi dodatkowy atut dla bezpiecznej i przyjemnej kąpieli morskiej - Zwiedzać będziemy Półwysep Kaliakra z przewodnikiem, a potem plażować w zatoczce Rusałka. Plaża w zatoczce jest nietypowa, bo cała pokryta jest muszelkami: ok. 17 EUR
 • Wycieczka Quad safari - propozycja dla miłośników sportów ekstremalnych. Ekscytująca wyprawa na quadach, podczas której przejeżdżamy przez górzyste tereny i naturalny rezerwat przyrody z fauną i florą Bułgarii, otaczający nadmorskie kurorty. Czas trwania wyprawy – 2 ½ godz. Cena zawiera – transfer z hotelu, instruktaż w języku angielskim, niemieckim lub francuskim, pełne wyposażenie, ekipę techniczną. Możliwość bycia kierowcą albo pasażerem: ok. 30 EUR
 • Wycieczka Jeep safari - wyprawa wojennymi jeepami po Parku Narodowym Złote Piaski oraz innych miejscowościach dostarczająca niezwykłych wrażeń! W trakcie wycieczki będziecie mieli Państwo okazję do obserwacji miejscowej flory i fauny, do przejażdżki po dzikiej i zalesionej okolicy, a także do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich. W programie jest również obiad w bułgarskim, wiejskim domostwie, na który podana będzie sałata, mięso z grilla, napoje bezalkoholowe i owoce: ok. 30 EUR
 • Wycieczka do VARNA TOUR- spacer i zakupy (autokarem): ok. 10 EUR
 • dyskoteka w Złotych Piaskach: ok. 10 BGN
 • opaska koncertowa (w wybranych terminach): ok. 25 BGN
 • opłata za opaskę festiwalową OK HIP HOP CAMP (w 6 turnusie) uprawniającą do udziału w koncertach i spotkaniach z gwiazdami: 50 BGN

Cena zawiera

 • transport: przelot samolotem wraz z opłatami lotniskowymi i transferami do hoteli
 • zakwaterowanie: 10(^) lub 11 (#) noclegów w hotelu, w pokojach z łazienkami i klimatyzacją
 • wyżywienie: all inclusive (3 posiłki dziennie w formie bufetu, napoje do posiłków)
 • opieka: opiekunów, ratownika OK TOURS, opieka lekarska na wezwanie
 • ubezpieczenie AXA: KL do 10 000 EUR/os, NNW do 2 000 EUR/os i bagaż do 200 EUR/os
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • wakacyjne zdjęcia z turnusu i pamiątkowe gadżety od OK TOURS

 

TURNUSY I CENY

Zaliczka: 800 PLN

SYMBOL TERMIN HOTEL TINTYAVA ***
16–18 LAT
HOTEL SHIPKA **** 15–18 LAT
POB-W-1  27.06 – 08.07.2019# BRAK MIEJSC BRAK MIEJSC
POB-W-2  08.07 – 18.07.2019^ BRAK MIEJSC BRAK MIEJSC
POB-W-3 18.07 – 29.07.2019#  BRAK MIEJSC BRAK MIEJSC
POB-W-4  29.07 – 08.08.2019^ BRAK MIEJSC BRAK MIEJSC
POB-W-5  08.08 – 19.08.2019# BRAK MIEJSC BRAK MIEJSC
POB-W-6  19.08 – 29.08.2019^** BRAK MIEJSC BRAK MIEJSC

# 11 noclegów, ^ 10 noclegów

** w ostatnim turnusie odbywa się OK HIP HOP CAMP

rezerwuj

SAMOLOT

Samolot Bulgarian Air Warszawa im. Chopina – Warna – Warszawa im. Chopin. Nadzór opiekuna podczas lotu. Godziny lotów i miejsce zbiórki do potwierdzenia na 48 godzin przed rozpoczęciem imprezy w komunikacie wyjazdowym.

WARSZAWA – WARNA

WYLOT: 27.06, 18.07, 08.08

Wylot - 21:40

Przylot – 0:40

WARNA - WARSZAWA

POWRÓT: 08.07, 29.07, 19.08

Wylot – 16:30

Przylot – 17:30

 

 

WARSZAWA – WARNA

WYLOT: 08.07, 29.07, 19.08

Wylot - 18:20

Przylot – 21:20

WARNA - WARSZAWA

POWRÓT: 18.07, 08.08, 29.08

Wylot – 19:50

Przylot – 20:50