Obóz wypoczynkowy Włochy - Rimini

 • 11/ 10 dni
 • 13-18 lat

Rimini – uwielbiany włoski kurort słynący z pięknych plaż i świetnej zabawy. Mieszkamy w samym centrum imprezowej dzielnicy miasta Rivazzurra, kilka przecznic od najpopularniejszej trzypoziomowej dyskoteki Carnaby oraz kultowego Altromondo. Jeśli cenisz sobie zabawę, dobrą kuchnię ta oferta jest dla Ciebie.

 

PROMOCJA RODZEŃSTWO - każde z rodzeństwa jadące z nami na dowolne obozy lub kolonie. Uwaga: nie łączy się z innymi promocjami.

 • -50PLN promocja nie dotyczy kuzynostwa tj. rodzeństwa ciotecznego
rezerwuj

Zakwaterowanie

Hotel***+ TAMANCO

http://www.hoteltamaco.com

Położony w dzielnicy Rivazzurra di Rimini  – od  morza 350 m, korzystamy z plaży publicznej oddalonej o ok. 900 m. Do naszej dyspozycji: recepcja, rekreacyjny taras na dachu hotelowym z leżakami oraz jacuzzi (dodatkowo płatne). Na terenie hotelu świetlica z TV, restauracja.
Pokoje: 4 i 5 osobowe z wykorzystaniem dostawek i łóżek piętrowych z łazienkami. W łazienkach kabiny prysznicowe co jest ewenementem w hotelach tej klasy w Rimini. Pokoje wyposażone w klimatyzację (włączaną centralnie na kilka godzin dziennie), sejf  oraz w większości balkon. Klimatyzacja zawarta w cenie. Hotel zapewnia pościel i ręczniki.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie:

 • śniadanie - bufet,
 • lunch – dwa dania, bufet sałatkowy, deser, woda do picia,
 • kolacja – dwa dania: pierwsze – zupa lub makaron, drugie – mięso lub ryba, bufet sałatkowy, woda do picia, owoc lub deser.

Ważne informacje

 • uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego paszportu lub dowodu osobistego
 • zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ – w celu usprawnienia formalności związanych z leczeniem poza granicami
 • prosimy o zabranie jednego średniego bagażu o wadze nieprzekraczającej 20 kg i sumie wymiarów nie większej niż 180 cm oraz jednej sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. Za bagaż niespełniający wymagań, może być pobrana dopłata wg cennika przewoźnika.
 • kaucja zwrotna w wysokości 25 EUR obejmuje ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników
 • pieniądze na realizację programu, kaucje zwrotną i opłatę klimatyczną kadra zbiera pierwszego dnia pobytu, a kaucję zwraca w ostatnim dniu pobytu, po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi
 • sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki – ok. 100 EUR
 • cena nie zawiera suchego prowiantu w drodze do Włoch
 • obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione.

 

UBEZPIECZENIE:
Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 2000 EUR, kosztów leczenia KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10 000 EUR oraz bagażu podróżnego BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 200 EUR. Dodatkowo uczestnik może indywidualnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży.

REZYGNACJA Z IMPREZY:
Uczestnik może odstąpić od umowy w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. W takim przypadku organizator obciąża uczestnika opłatą za odstąpienie od umowy, której wysokość jest uzależnione od terminu odstąpienia przed datą rozpoczęcia imprezy oraz spodziewanych oszczędności kosztów i spodziewanego dochodu z tytułu alternatywnego wykorzystania danych usług turystycznych.
Opłata wynosi odpowiednio:
- do 41 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 200zł,
- od 40 do 21 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 20% ceny imprezy,
- od 20 do 7 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 60% ceny imprezy,
- od 6 dnia przed rozpoczęciem imprezy – 80% ceny imprezy.

UWAGA:
Impreza odbędzie się pod warunkiem, gdy zgłosi się na nią minimum 35 osób. W przypadku braku minimalnej liczby osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

 

Organizator: Ok Tours

11 dni / 10 dni - turnus 7 i 8

1 DZIEŃ Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Wyjazd z kraju w godzinach popołudniowych po rozdzieleniu kierunków Chorwacja i Włochy w bazie przesiadkowej w Pszczynie. Przejazd nocny przez Czechy, Austrię.

 2 DZIEŃ Przyjazd do Wenecji w godzinach porannych - przygodę rozpoczynamy rejsem statkiem do Placu Św. Marka, który znajduje się w najstarszej części Wenecji i jest jej sercem skupiającym najważniejsze zabytki (obowiązkowa opłata 115 PLN lub 20€). Zobaczymy tam Bazylikę św. Marka,  zachwyci nas wspaniały Pałac Dożów i najwyższa budowla Wenecji - Dzwonnica św. Marka oraz Wieża Zegarowa. Zobaczymy słynne weneckie mosty - najbardziej romantyczny Most Westchnień oraz najstarszy Ponte Rialto.  Zwiedzanie obiektów odbywa się z zewnątrz, w formie spaceru z przewodnikiem. Następnie czas wolny. Powrót na parking do autokaru odbywa się również kanałami na pokładzie statku. Przyjazd do hotelu w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, pierwszy posiłek kolacja.

 3-9 DZIEŃ Realizacja programu:

 • odpoczynek, plażowanie, kąpiele morskie i słoneczne
 • city game, zabawy rekreacyjno-sportowe, gry, zabawy
 • wyjścia „na miasto”, shopping, wycieczki i dyskoteki (grupa bawi się na dyskotekach i wraca zawsze pod opieką wychowawców)

 10 DZIEŃ  Po śniadaniu wykwaterowanie, czas wolny, lunch, w godzinach popołudniowych wyjazd do Polski, nocny przejazd przez Włochy, Austrię, Czechy.

 11 DZIEŃ  Przyjazd do Pszczyny około południa. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

 

UWAGA - TURNUS 7 i 8:

9 DZIEŃ Po śniadaniu wykwaterowanie, czas wolny, lunch, w godzinach popołudniowych wyjazd do Polski, nocny przejazd przez Włochy, Austrię, Czechy

10 DZIEŃ Przyjazd do Pszczyny około południa. Powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy

Terminy

Turnus Cena

24.06.2019
1895 PLN
brak miejsc

02.07.2019
1995 PLN
brak miejsc

10.07.2019
1995 PLN
brak miejsc

18.07.2019
1995 PLN
brak miejsc

26.07.2019
1895 PLN
brak miejsc

03.08.2019
1895 PLN rezerwuj

11.08.2019
1895 PLN
brak miejsc

18.08.2019
1795 PLN
brak miejsc

* Informujemy, że pobierana jest przedpłata w wyskości 600.00 PLN

Cena nie zawiera

 • transport w zależności od miasta wyjazdowego wg rozkładu jazdy
 • obowiązkowa opłata za rejs statkiem w Wenecji 115 PLN lub ok. 25 EUR
 • obowiązkowa kaucja zwrotna: 25 EUR
 • obowiązkowa opłata klimatyczno - administracyjna: 20 EUR

FAKULTATYWNIE - PŁATNE NA MIEJSCU:

Imprezy fakultatywne organizowane są na miejscu pobytu, przez biura miejscowe. Uczestnictwo w imprezach jest dobrowolne, a OK TOURS nie gwarantuje, że wszystkie podane fakultety się odbędą, gdyż do realizacji mogą być wymagane odpowiednie warunki pogodowe lub minimalna ilość chętnych, określona przez miejscowe biuro.

 • Wycieczka do Rzymu - całodniowa wycieczka autokarem. Wyjazd ok. 04.00 rano (uczestnicy otrzymują suchy prowiant za śniadanie, obiad i kolację). Zwiedzimy Bazylikę św. Piotra na Watykanie (wł. San Pietro in Vaticano) - zbudowana w latach 1506-1626 rzymskokatolicka bazylika na placu św. Piotra na Watykanie. Zwiedzając bazylikę musimy pamiętać o odpowiednim stroju (zakryte ramiona i kolana). Obowiązuje też kontrola bezpieczeństwa (jak na lotnisku). Obejrzymy Koloseum amfiteatr w Rzymie, wzniesiony w latach 70 - 82 przez cesarzy z dynastii Flawiuszów. Forum Romanum kolejny punkt naszego zwiedzania. Jest to najstarszy plac miejski w Rzymie, otoczony sześcioma z siedmiu wzgórz: Kapitolem, Palatynem, Celiusem, Eskwilinem, Wiminałem i Kwirynałem. Główny polityczny, religijny i towarzyski ośrodek starożytnego Rzymu, miejsce odbywania najważniejszych uroczystości publicznych. Zobaczymy również Ołtarz Ojczyzny. To duża, budowla z białego marmuru, dominanta placu Weneckiego. Pomnik króla Wiktora Emanuela II i Grób Nieznanego Żołnierza.Nie można pominąć Panteonu, który to w religiach politeistycznych oznaczał ogół bóstw, w sztuce starożytnej Grecji i Rzymu - świątynia poświęcona wszystkim bogom. Przejdziemy do najbardziej znanej barokowej fontanny Rzymu Fontanny di Trevi. Kolejnym punktem są schody Hiszpańskie, które należą do miejsc tłumnie odwiedzanych przez turystów. Odbywają się na nich coroczne pokazy mody, a wiosną zdobi je kwiatowa dekoracja ustawiana z okazji festiwalu kwiatów. Zimą w okresie Świąt Bożego Narodzenia, na tarasie schodów ustawiana jest szopka: ok. 70 EUR
 • Wycieczka do San Marino - wyjazd po obiedzie. Republika Europy, znana na świecie dzięki torowi Formuły 1. San Marino oferuje turystom średniowieczną architekturę, wspaniałe krajobrazy włoskiej prowincji. San Marino uważa się za najstarszą republikę świata, utworzoną A.D. 301. W mieście zachowały się średniowieczne domy, place i fortyfikacje. Gród otaczały mury obronne z licznymi bramami i basztami. Największa z nich jest twierdza La Rocca o Guaita. Stojąc na placu przed katedrą, w głębi po jej prawej stronie widać masywną sylwetkę romańskiej dzwonnicy pochodzącej z 600 r. Obok niej znajduje się szesnastowieczny kościół p.w. Św. Piotra. Przy Piazza della Libertà mieści się ratusz Palazzo Pubblico, siedziba rządu republiki.Państwo jest strefą bezcłową warto tu wybrać się na zakupy. Powrót do hotelu na kolację: 20 EUR
 • Wycieczka do parku wodnego, Aquafan – wyjazd po śniadaniu (uczestnicy otrzymują suchy prowiant za obiad). Jeden z największych parków wodnych w Europie. Jego powierzchnia wynosi 150 tys. m2, z czego aż 3 km to zjeżdżalnie oraz 5 dużych ogrzewanych basenów ze zjeżdżalniami w otoczeniu bujnej roślinności.To miasteczko wodne, gdzie w towarzystwie zabawnych animatorów oraz radia DJ, doskonale bawią się osoby w każdym wieku. Znajdują się tutaj baseny ze sztuczną falą, zjeżdżalnie KAMIKADZE, PONTONY, River run, Twist, ekstremalna rzeka i wiele innych. Poza tym jest tu basen z pianką oraz plac do koszykówki, a także restauracje (w tym McDonald), lodziarnie i sklepiki.Powrót do hotelu na kolację: ok. 30 EUR
 • Wycieczka do parku wodnego, Mirabilandia – wesołe miasteczko k. Rawenny (dla zwolenników mocnych wrażeń) z kolejkami górskimi i największymi karuzelami w Europie (ok. 35 karuzeli). Tonąca w zieleni powierzchnia 850.000 m2 podzielona jest na kilka obszarów tematycznych (Bimboboli – atrakcje dla dzieci, Adventureland –atrakcje przygodowe, La citta di Sian Ka'an – atrakcje w Krainie Majów, La vecchia Europa – tradycyjne atrakcje z wesołych miasteczek, Motorworld – wszelkiego rodzaju pojazdy wodne, drogowe i szynowe). Całość oferuje 43 atrakcje, a oprócz tego 12 spektakli: ok. 35 EUR
 • Wejście na dyskotekę do CARNABY – karnet na 3 wejścia: 20 EUR, Carnaby, Altromondo, Blow Up ok. 10, 15, 25 EUR/wejście.

Uwaga: wszystkie dyskoteki we Włoszech dostępne są dla młodzieży od 16 lat, nie ma obowiązku legitymowania się przy zakupie biletów ani przy wejściu.


DOBROWOLNE UBEZPIECZENIA:

 • CP ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 80 PLN/os
 • KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 3% od ceny całkowitej
 • gwarancja niezmienności ceny: 40 PLN/os

Cena zawiera

 • transport: autokarem LUX (AC, WC, DVD) z Bielska Białej
 • zakwaterowanie: 8 lub 7* noclegów w hotelu, w pokojach z łazienkami i klimatyzacją
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie i deser, suchy prowiant na drogę powrotną
 • opieka: wychowawców, ratownika oraz lekarska na wezwanie
 • ubezpieczenie AXA: KL do 10 000 EUR/os, NNW do 2000 EUR/os i bagaż do 200 EUR/os
 • wakacyjne zdjęcia z turnusu i pamiątkowe gadżety
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

AUTOKAR

Dojazd autokarem pod opieką kadry. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki ok. 15 min przed planowaną godziną odjazdu.

Miejscowość Miejsce zbiórki
Godzina odjazdu Godzina przyjazdu Dopłata
TRANSPORT REALIZOWANY PRZY MIN. 3 UCZESTNIKACH
Bielsko-Biała Dworzec PKS, płyta dolna ul. Warszawska 20:00 10:00    0 PLN
Bydgoszcz Dworzec PKS st. 17-19, ul. Jagiellońska 58 08:00 21:00 150 PLN
Częstochowa McDonald’s, DK1 kier. Katowice, od Al. Woj. Polskiego - wyjazd; McDonalds, DK1 kier. Warszawa, od ul. Drogowców -powrót 15:30 13:30    50 PLN 
Katowice  Dworzec Autobusowy st. 1-3, ul. P. Skargi  17:00  12:00    50 PLN
Kielce  Parking przy stadionie Korona, ul. Ściegiennego 14:00 14:00  100 PLN 
Kraków  Dworzec Autobusowy Czyżyny  16:00  13:00    70 PLN
Leszno  Parking przed stadionem A. Smoczyka, ul. 17 Stycznia 11:00  18:00  150 PLN 
Łódź  Nowa stacja BP przy A1, Rondo na ul. Józefiaka przy ul. Kątnej  13:00 16:00  100 PLN 
Opole Dworzec PKS, st. 12, ul. 1 Maja 4 15:00 14:00 100 PLN
Piotrków Trybunalski Plac między Dworcem PKP / PKS 14:00 15:00 100 PLN
 Płock Dworzec PKS, ul. Dworcowa 11:00 18:00  150 PLN
Poznań  Nowy Dworzec PKS st.13-19, ul. Matyi 2  09:00 20:00  150 PLN 
Pszczyna  Stacja BORIM, ul. Bielska 50 19:00  11:00    50 PLN 
Radom Parking przed Dworcem PKP, ul. Prażmowskiego 12:30 16:30 100 PLN
Skarżysko-Kamienna Parking MCK, ul. Słowackiego 13:30 14:30 100 PLN
Toruń  Dworzec Autobusowy ul. Dąbrowskiego, st. 12  09:00  20:00  150 PLN
Warszawa  Dworzec Zachodni PKS, st. 10-11, Al. Jerozolimskie 144  10:30  19:00  150 PLN 
Włocławek Parking przy Hali Mistrzów, Al. Chopina 8 10:00  19:00  150 PLN 
Wrocław  Dworzec Autobusowy, ul. Sucha 1, Galeria Wroclavia 13:00  16:00  150 PLN 
     TRANSPORT REALIZOWANY PRZY MIN. 5 UCZESTNIKACH
Gdańsk  Dworzec PKS st. 10 ul. 3 Maja 12 05:00 23:55  200 PLN 
Gorzów Wielkopolski  Parking przed Dworcem PKP, k. Biedronki 07:00  22:00 200 PLN
Olsztyn  Parking na STATOIL przy Dworcu PKP / PKS  06:00  23:00  200 PLN
Ostróda  Dworzec PKP, ul. Słowackiego  07:00 22:00 200 PLN 
Szczecin  Parking przy Trasie Zamkowej, Pl. Żołnierza Polskiego 6 05:00  23:55  200 PLN

 Komunikat wyjazdowy będzie dostępny na około 3 dni przed wyjazdem na stronie internetowej https://www.atas.pl/komunikaty-wyjazdowe