Obóz wypoczynkowy Bułgaria

 • 11/ 10 dni
 • 15-18 lat

Złote Piaski to bestsellerowy młodzieżowy kurort do którego od lat zjeżdżają tysiące młodych ludzi. Jest to typowo imprezowy kierunek w ofercie dostępny w dwóch opcjach - luksusowym autokarem lub szybki przelot samolotem! Wypoczywamy na szerokiej, piaszczystej plaży lub przy basenie, a wieczorem i w nocy szalejemy w niekiepskich barach i klubach! Super kadra zapewni Wam mega zabawę!
Będzie się działo!

 

PROMOCJA RODZEŃSTWO - każde z rodzeństwa jadące z nami na dowolne obozy lub kolonie.

Uwaga: nie łączy się z innymi promocjami.

 • -50PLN promocja nie dotyczy kuzynostwa tj. rodzeństwa ciotecznego
rezerwuj

Zakwaterowanie

Hotel TINTYAVA*** (16-18 lat)

www.tintyava.com

Położony jest w centrum Złotych Piasków zaraz przy głównej ulicy, która słynie z licznych dyskotek i lokali rozrywkowych, ponadto do plaży mamy zaledwie 3 minuty! Do naszej dyspozycji: restauracja, bar, winda, nowoczesne lobby, patio, boiska sportowe, amfiteatr. WiFi przy recepcji i przy basenie- free, basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Odpocząć możemy również na słonecznym tarasie i na zadaszonym patio z mnóstwem wygodnych poduszek. Jest to typowo młodzieżowy hotel, który z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi świetną atmosferę i super imprezy.
Pokoje: 3, 4 osobowe (2 osobowe z dostawką, w kilku pokojach łóżko piętrowe) z łazienkami, klimatyzacją, balkonem, TV-sat oraz chłodziarką.

Wyżywienie: ALL INCLUSIVE, 3 posiłki w formie bufetu, napoje do posiłków bez ograniczeń. Popołudniowe przekąsk, napoje dostępne przez cały dzień.

 

Ważne informacje

 • uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego paszportu lub dowodu osobistego
 • zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ - w celu usprawnienia formalności związanych z leczeniem poza granicami
 • prosimy o zabranie jednego średniego bagażu o wadze nieprzekraczalnej 20 kg i sumie wymiarów nie większej niż 180 cm oraz jednej sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. Za bagaż niespełniający wymagań, może być pobrana dopłata wg cennika przewoźnika.
 • kaucja w wysokości 25 EUR obejmuje ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
 • pieniądze na realizację programu, kaucje zwrotną i opłatę klimatyczną kadra zbiera pierwszego dnia w autokarze, a kaucje zwraca w ostatnim dniu pobytu, po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi.
 • sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki - ok. 100 EUR (w Bułgarii obowiązują lewa bułgarskie 1 BGN = ok. 0,5 EUR)
 • cena nie zawiera prowiantu w drodze do Bułgarii
 • obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione

 

WAKACJE & KONCERTY OK HIP HOP CAMP - na wybranych turnusach wystąpią mega gwiazdy polskiej sceny muzycznej! Będziecie mieli okazję spędzić z nimi czas podczas ekskluzywnego spotkania dostępnego tylko dla obozowiczów.

 

UBEZPIECZENIE:
Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 2000 EUR, kosztów leczenia (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR oraz bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 200 EUR. Dodatkowo uczestnik może indywidualnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży.

REZYGNACJA Z IMPREZY:
Uczestnik może odstąpić od umowy w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. W takim przypadku organizator obciąża uczestnika opłatą za odstąpienie od umowy, której wysokość jest uzależnione od terminu odstąpienia przed datą rozpoczęcia imprezy oraz spodziewanych oszczędności kosztów i spodziewanego dochodu z tytułu alternatywnego wykorzystania danych usług turystycznych.
Opłata wynosi odpowiednio:
- do 41 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 200zł,
- od 40 do 21 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 20% ceny imprezy,
- od 20 do 7 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 60% ceny imprezy,
- od 6 dnia przed rozpoczęciem imprezy – 80% ceny imprezy.

UWAGA:
Impreza odbędzie się pod warunkiem, gdy zgłosi się na nią minimum 35 osób. W przypadku braku minimalnej liczby osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

 


Organizator: Ok Tours

11 dni/ 10 dni -  w turnusie 1, 8, 9

1 DZIEŃ Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Wyjazd z kraju w godzinach popołudniowych po rozdzielenie kierunków: Grecja i Bułgaria w bazie przesiadkowej w Pszczynie. Wyjazd z kraju ok. 13:00. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię lub Rumunię.

2 DZIEŃ Przyjazd do hotelu w godzinach wczesnopopołudniowych, pierwszy posiłek – lunch, zakwaterowanie od godz. 14:00.

3-9 DZIEŃ Realizacja programu:

 • odpoczynek, plażowanie, kąpiele morskie i słoneczne
 • gry, zabawy, city game, zabawy rekreacyjno - sportowe
 • wyjścia na miasto, shopping, wycieczki i imprezy (grupa nieletnia bawi się na dyskotekach i wraca zawsze pod opieką wychowawców).

10 DZIEŃ Po śniadaniu wykwaterowanie, pożegnanie z morzem i ulubionymi zakątkami, następnie lunch. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Serbię lub Rumunię.

 11 DZIEŃ Przejazd przez Węgry i Słowację. W późnych godzinach popołudniowych przyjazd do kraju i powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Uwaga! Do niektórych miast powrót nastąpi po północy następnego dnia.

 

UWAGA - TURNUS 1, 8 i 9:

9 DZIEŃ Po śniadaniu wykwaterowanie, pożegnanie z morzem i ulubionymi zakątkami, następnie lunch. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Serbię lub Rumunię.

10 DZIEŃ Przejazd przez Węgry i Słowację. W późnych godzinach popołudniowych przyjazd do kraju i powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Uwaga! Do niektórych miast powrót nastąpi po północy następnego dnia.

Terminy

Turnus Cena

21.06.2019
turnus 1 skrócony - 7 noclegów, 10 dni
1545 PLN
brak miejsc

28.06.2019
1845 PLN
brak miejsc

06.07.2019
1945 PLN
brak miejsc

14.07.2019
1945 PLN
brak miejsc

22.07.2019
1945 PLN
brak miejsc

30.07.2019
1845 PLN
brak miejsc

07.08.2019
1745 PLN
brak miejsc

15.08.2019
turnus 8 skrócony - 7 noclegów, 10 dni
1645 PLN
brak miejsc

22.08.2019
turnus 9 skrócony - 7 noclegów, 10 dni
1445 PLN
brak miejsc

* Informujemy, że pobierana jest przedpłata w wyskości 600.00 PLN

Cena nie zawiera

 • transport w zależności od miasta wyjazdowego wg rozkładu jazdy
 • obowiązkowa kaucja zwrotna: 25 EUR
 • obowiązkowa opłata klimatyczno-administracyjna: 20 EUR
 • obowiązkowa opłata za opaskę festiwalową OK HIP HOP CAMP (w ostatnim turnusie) uprawniającej do udziału w koncertach i spotkaniach z gwiazdami: 100 PLN


FAKULTATYWNIE – PŁATNE NA MIEJSCU

Imprezy fakultatywne organizowane są na miejscu pobytu, przez biura miejscowe. Uczestnictwo w imprezach jest dobrowolne, OK TOURS nie gwarantuje, że wszystkie podane fakultety się odbędą, gdyż do realizacji mogą być wymagane odpowiednie warunki pogodowe lub minimalna ilość chętnych, określona przez miejscowe biuro.

 • Wycieczka do Kaliakra - wycieczka i plażowanie w zatoczkach. Przylądek Kaliakra jest to 2 km cypel o stromym, klifowym wybrzeżu, jeden z najefektowniejszych tworów natury na całej linii brzegowej Bułgarii. W wybranych miejscach znajdują się piękne zatoczki z plażami otoczonymi przez klify. Są one osłonięte od wiatru, mają krystalicznie czystą wodą morską, łagodną linię brzegową i piaszczyste dno morskie, co stanowi dodatkowy atut dla bezpiecznej i przyjemnej kąpieli morskiej. Zwiedzać będziemy Półwysep Kaliakra z przewodnikiem, a potem plażować w zatoczce Rusałka. Plaża w zatoczce jest nietypowa, bo cała pokryta jest muszelkami: ok. 17 EUR
 • Wycieczka do Varna Tour - spacer i zakupy. Jej historia sięga 585 r. p.n.e., kiedy to helleńscy przesiedleńcy założyli tu swoje Odessoss. Obecnie, Warna to największy port Bułgarii, oraz "letnia stolica" kraju. Zobaczymy panoramę Warny. Będąc w Warnie zobaczymy jedną z najpiękniejszych cerkwi. Pospacerujemy po słynnym deptaku wzdłuż którego znajdują się liczne kawiarenki i restauracje serwujące (w niskich cenach) potrawy kuchni bułgarskiej, wspaniałe ciasta, lody. Na koniec czekają nas zakupy w Centrum Handlowym Mall: ok. 10 EUR
 • Wycieczka Quad safari - Propozycja dla miłośników sportów ekstremalnych. Ekscytująca wyprawa na quadach, podczas której przejeżdżamy przez górzyste tereny i naturalny rezerwat przyrody z fauną i florą Bułgarii, otaczający nadmorskie kurorty: ok. 30 EUR
  Cena zawiera – transfer z hotelu, instruktaż w języku angielskim, niemieckim lub francuskim, pełne wyposażenie, ekipę techniczną. Możliwość bycia kierowcą albo pasażerem.
 • Wycieczka Jeep safari - Wyprawa wojennymi jeepami po Parku Narodowym Złote Piaski oraz innych miejscowościach dostarczająca niezwykłych wrażeń! W trakcie wycieczki będziecie mieli Państwo okazję do obserwacji miejscowej flory i fauny, do przejażdżki po dzikiej i zalesionej okolicy, a także do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich. W programie jest również obiad w bułgarskim, wiejskim domostwie, na który podana będzie sałata, mięso z grilla, napoje bezalkoholowe i owoce: ok. 30 EUR
 • dyskoteka w Złotych Piaskach: ok. 10 BGN
 • opaska koncertowa (w wybranych terminach): ok. 25 BGN

 

DOBROWOLNE UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji należy zgłosić przy zawieraniu umowy.

 • KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 3% od ceny całkowitej
 • CP ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 80 PLN/os
 • gwarancja stałej ceny: 40 PLN/os

Cena zawiera

 • transport: autokarem LUX (AC, WC, DVD) z Bielska Białej
 • zakwaterowanie: 8 lub 7* noclegów w hotelu, w pokojach z łazienkami i klimatyzacją
 • wyżywienie: ALL INCLUSIVE (3 posiłki dziennie, napoje do posiłków oraz suchy prowiant na drogę powrotną)
 • opieka: wychowawców, ratownika, opieka lekarska na wezwanie
 • ubezpieczenie AXA: KL do 10 000 EUR/os, NNW do 2000 EUR/os i bagaż do 200 EUR/os
 • Turustyczny Fundusz Gwarancyjny
 • wakacyjne zdjęcia z turnusu i pamiatkowe gadżety OK TOURS

AUTOKAR

Dojazd autokarem pod opieką kadry. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki ok. 15 min przed planowaną godziną odjazdu.

Miejscowość Miejsce zbiórki
Godzina odjazdu Godzina przyjazdu Dopłata
TRANSPORT REALIZOWANY PRZY MIN. 3 UCZESTNIKACH
Bielsko-Biała Dworzec PKS, płyta dolna ul. Warszawska 13:00 17:00    0 PLN
Bydgoszcz Dworzec PKS st. 17-19, ul. Jagiellońska 58 01:00 04:30 # 150 PLN
Częstochowa WYJAZD: McDonald’s, DK1 kier. Katowice, od Al. Woj. Polskiego
POWRÓT: McDonalds, DK1 kier. Warszawa, od ul. Drogowców
08:30 21:00    50 PLN 
Katowice  Dworzec Autobusowy st. 1-3, ul. P. Skargi  10:00  19:30    50 PLN
Kielce  Parking przy stadionie Korona, ul. Ściegiennego 07:00 22:00  100 PLN 
Kraków  Dworzec Autobusowy Czyżyny  09:30  20:00    70 PLN
Leszno  Parking przed stadionem A. Smoczyka, ul. 17 Stycznia 04:00  01:30 # 150 PLN 
Łódź  Nowa stacja BP przy A1, Rondo na ul. Józefiaka przy ul. Kątnej  06:00 23:30  100 PLN 
Opole Dworzec PKS, st. 12, ul. 1 Maja 4 08:00 21:30 100 PLN
Piotrków Trybunalski Plac między Dworcem PKP / PKS 07:00 22:30 100 PLN
 Płock Dworzec PKS, ul. Dworcowa 04:00 01:30 # 150 PLN
Poznań  Nowy Dworzec PKS st.13-19, ul. Matyi 2  02:00 03:30 # 150 PLN 
Pszczyna  Stacja BORIM, ul. Bielska 50 12:00  18:30    50 PLN 
Radom Parking przed Dworcem PKP, ul. Prażmowskiego 05:30 23:50 100 PLN
Skarżysko-Kamienna Parking MCK, ul. Słowackiego 06:30 22:30 100 PLN
Toruń  Dworzec Autobusowy ul. Dąbrowskiego, st. 12  02:00  03:30 # 150 PLN
Warszawa  Dworzec Zachodni PKS, st. 10-11, Al. Jerozolimskie 144  03:30  02:00 # 150 PLN 
Włocławek Parking przy Hali Mistrzów, Al. Chopina 8 03:00  02:30 # 150 PLN 
Wrocław  Dworzec Autobusowy, ul. Sucha 1, Galeria Wroclavia 06:00  23:30  150 PLN 
     TRANSPORT REALIZOWANY PRZY MIN. 5 UCZESTNIKACH
Gdańsk  Dworzec PKS st. 10 ul. 3 Maja 12 22:00 * 07:30 # 200 PLN 
Gorzów Wielkopolski  Parking przed Dworcem PKP, k. Biedronki 00:05 05:30 # 200 PLN
Olsztyn  Parking na STATOIL przy Dworcu PKP / PKS  22:00 * 05:30 # 200 PLN
Ostróda  Dworzec PKP, ul. Słowackiego  23:00 * 05:00 # 200 PLN 
Szczecin  Parking przy Trasie Zamkowej, Pl. Żołnierza Polskiego 6 22:00 * 07:30 # 200 PLN

* wyjazd przed północą w dniu poprzedzającym datę wyjazdu

#  powrót po północy następnego dnia

Komunikat wyjazdowy będzie dostępny na około 3 dni przed wyjazdem na stronie internetowej https://www.atas.pl/komunikaty-wyjazdowe