Obóz wypoczynkowy Bułgaria

 • 11/ 10 dni
 • 15-18 lat

Złote Piaski to bestsellerowy młodzieżowy kurort do którego od lat zjeżdżają tysiące młodych ludzi. Jest to typowo imprezowy kierunek w ofercie dostępny w dwóch opcjach - luksusowym autokarem lub szybki przelot samolotem! Wypoczywamy na szerokiej, piaszczystej plaży lub przy basenie, a wieczorem i w nocy szalejemy w niekiepskich barach i klubach! Super kadra zapewni Wam mega zabawę!
Będzie się działo!

 

PROMOCJA PRZYJACIELE - obowiązuje do 31.05.2019.

Rabat przyznajemy każdemu z przyjaciół. Warunki: przyjaciele jadą na ten sam obóz, zapisują się na wyjazd tego samego dnia. Przy rezerwacji należy wpisać nazwisko przyjaciół.

Uwaga: nie łączy się z innymi promocjami.

 • -50 PLN - minimum 4 osoby
 • -80 PLN - minimum 6 osób
 • -100 PLN - minimum 8 osób

 

PROMOCJA RODZEŃSTWO - każde z rodzeństwa jadące z nami na dowolne obozy lub kolonie.

Uwaga: nie łączy się z innymi promocjami.

 • -50PLN promocja nie dotyczy kuzynostwa tj. rodzeństwa ciotecznego
rezerwuj

Zakwaterowanie

Hotel TINTYAVA*** (16-18 lat)

www.tintyava.com

Położony jest w centrum Złotych Piasków zaraz przy głównej ulicy, która słynie z licznych dyskotek i lokali rozrywkowych, ponadto do plaży mamy zaledwie 3 minuty! Do naszej dyspozycji: restauracja, bar, winda, nowoczesne lobby, patio, boiska sportowe, amfiteatr. WiFi przy recepcji i przy basenie- free, basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Odpocząć możemy również na słonecznym tarasie i na zadaszonym patio z mnóstwem wygodnych poduszek. Jest to typowo młodzieżowy hotel, który z pewnością spodoba się każdemu, kto lubi świetną atmosferę i super imprezy.
Pokoje: 3, 4 osobowe (2 osobowe z dostawką, w kilku pokojach łóżko piętrowe) z łazienkami, klimatyzacją, balkonem, TV-sat oraz chłodziarką.

Wyżywienie: ALL INCLUSIVE, 3 posiłki w formie bufetu, napoje do posiłków bez ograniczeń. Popołudniowe przekąsk, napoje dostępne przez cały dzień.

 Hotel SHIPKA**** (15-18 lat)

 www.shipkahotel.com.pl

Zlokalizowany w sercu Złotych Piasków, kilka minut od plaży. Bogato wyposażony: dwa baseny oraz przyjemne pokoje. Znany jest też ze smacznej kuchni. W pobliżu znajdziemy wszystko czego dusza zapragnie- od najgłośniejszych dyskotek, pubów i sklepów po klimatyczne knajpki. Do naszej dyspozycji: siłownia, strefa saun, basen zewnętrzny i kryty, restauracja, winda, bar, lobby, sejf (za dodatkową opłatą), WiFi- free!
Pokoje: 3-osobowe (2-osobowe + dostawka) z łazienką, z klimatyzacją, TV-SAT. Mieszkamy w pokojach na parterze – każdy ma wyjście na murowany taras.

Wyżywienie: ALL INCLUSIVE, 3 posiłki w formie bufetu, napoje do posiłków bez ograniczeń. Popołudniowe przekąski w barze, napoje dostępne przez cały dzień.

Ważne informacje

 • uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego paszportu lub dowodu osobistego
 • zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ - w celu usprawnienia formalności związanych z leczeniem poza granicami
 • prosimy o zabranie jednego średniego bagażu o wadze nieprzekraczalnej 20 kg i sumie wymiarów nie większej niż 180 cm oraz jednej sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5 kg. Za bagaż niespełniający wymagań, może być pobrana dopłata wg cennika przewoźnika.
 • kaucja w wysokości 25 EUR obejmuje ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
 • pieniądze na realizację programu, kaucje zwrotną i opłatę klimatyczną kadra zbiera pierwszego dnia w autokarze, a kaucje zwraca w ostatnim dniu pobytu, po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi.
 • sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki - ok. 100 EUR (w Bułgarii obowiązują lewa bułgarskie 1 BGN = ok. 0,5 EUR)
 • cena nie zawiera prowiantu w drodze do Bułgarii
 • obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione

 

WAKACJE & KONCERTY OK HIP HOP CAMP - na wybranych turnusach wystąpią mega gwiazdy polskiej sceny muzycznej! Będziecie mieli okazję spędzić z nimi czas podczas ekskluzywnego spotkania dostępnego tylko dla obozowiczów.

 

UBEZPIECZENIE:
Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 2000 EUR, kosztów leczenia (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR oraz bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 200 EUR. Dodatkowo uczestnik może indywidualnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży.

REZYGNACJA Z IMPREZY:
Uczestnik może odstąpić od umowy w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. W takim przypadku organizator obciąża uczestnika opłatą za odstąpienie od umowy, której wysokość jest uzależnione od terminu odstąpienia przed datą rozpoczęcia imprezy oraz spodziewanych oszczędności kosztów i spodziewanego dochodu z tytułu alternatywnego wykorzystania danych usług turystycznych.
Opłata wynosi odpowiednio:
- do 41 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 200zł,
- od 40 do 21 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 20% ceny imprezy,
- od 20 do 7 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 60% ceny imprezy,
- od 6 dnia przed rozpoczęciem imprezy – 80% ceny imprezy.

UWAGA:
Impreza odbędzie się pod warunkiem, gdy zgłosi się na nią minimum 35 osób. W przypadku braku minimalnej liczby osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

 


Organizator: Ok Tours

11 dni/ 10 dni -  w turnusie 1, 8, 9

1 DZIEŃ Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Wyjazd z kraju w godzinach popołudniowych po rozdzielenie kierunków: Grecja i Bułgaria w bazie przesiadkowej w Pszczynie. Wyjazd z kraju ok. 13:00. Przejazd przez Słowację, Węgry, Serbię lub Rumunię.

2 DZIEŃ Przyjazd do hotelu w godzinach wczesnopopołudniowych, pierwszy posiłek – lunch, zakwaterowanie od godz. 14:00.

3-9 DZIEŃ Realizacja programu:

 • odpoczynek, plażowanie, kąpiele morskie i słoneczne
 • gry, zabawy, city game, zabawy rekreacyjno - sportowe
 • wyjścia na miasto, shopping, wycieczki i imprezy (grupa nieletnia bawi się na dyskotekach i wraca zawsze pod opieką wychowawców).

10 DZIEŃ Po śniadaniu wykwaterowanie, pożegnanie z morzem i ulubionymi zakątkami, następnie lunch. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Serbię lub Rumunię.

 11 DZIEŃ Przejazd przez Węgry i Słowację. W późnych godzinach popołudniowych przyjazd do kraju i powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Uwaga! Do niektórych miast powrót nastąpi po północy następnego dnia.

 

UWAGA - TURNUS 1, 8 i 9:

9 DZIEŃ Po śniadaniu wykwaterowanie, pożegnanie z morzem i ulubionymi zakątkami, następnie lunch. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Serbię lub Rumunię.

10 DZIEŃ Przejazd przez Węgry i Słowację. W późnych godzinach popołudniowych przyjazd do kraju i powrót do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Uwaga! Do niektórych miast powrót nastąpi po północy następnego dnia.

Cena nie zawiera

 • transport w zależności od miasta wyjazdowego wg rozkładu jazdy
 • obowiązkowa kaucja zwrotna: 25 EUR
 • obowiązkowa opłata klimatyczno-administracyjna: 20 EUR
 • obowiązkowa opłata za opaskę festiwalową OK HIP HOP CAMP (w ostatnim turnusie) uprawniającej do udziału w koncertach i spotkaniach z gwiazdami: 100 PLN


FAKULTATYWNIE – PŁATNE NA MIEJSCU

Imprezy fakultatywne organizowane są na miejscu pobytu, przez biura miejscowe. Uczestnictwo w imprezach jest dobrowolne, OK TOURS nie gwarantuje, że wszystkie podane fakultety się odbędą, gdyż do realizacji mogą być wymagane odpowiednie warunki pogodowe lub minimalna ilość chętnych, określona przez miejscowe biuro.

 • Wycieczka do Kaliakra - wycieczka i plażowanie w zatoczkach. Przylądek Kaliakra jest to 2 km cypel o stromym, klifowym wybrzeżu, jeden z najefektowniejszych tworów natury na całej linii brzegowej Bułgarii. W wybranych miejscach znajdują się piękne zatoczki z plażami otoczonymi przez klify. Są one osłonięte od wiatru, mają krystalicznie czystą wodą morską, łagodną linię brzegową i piaszczyste dno morskie, co stanowi dodatkowy atut dla bezpiecznej i przyjemnej kąpieli morskiej. Zwiedzać będziemy Półwysep Kaliakra z przewodnikiem, a potem plażować w zatoczce Rusałka. Plaża w zatoczce jest nietypowa, bo cała pokryta jest muszelkami: ok. 17 EUR
 • Wycieczka do Varna Tour - spacer i zakupy. Jej historia sięga 585 r. p.n.e., kiedy to helleńscy przesiedleńcy założyli tu swoje Odessoss. Obecnie, Warna to największy port Bułgarii, oraz "letnia stolica" kraju. Zobaczymy panoramę Warny. Będąc w Warnie zobaczymy jedną z najpiękniejszych cerkwi. Pospacerujemy po słynnym deptaku wzdłuż którego znajdują się liczne kawiarenki i restauracje serwujące (w niskich cenach) potrawy kuchni bułgarskiej, wspaniałe ciasta, lody. Na koniec czekają nas zakupy w Centrum Handlowym Mall: ok. 10 EUR
 • Wycieczka Quad safari - Propozycja dla miłośników sportów ekstremalnych. Ekscytująca wyprawa na quadach, podczas której przejeżdżamy przez górzyste tereny i naturalny rezerwat przyrody z fauną i florą Bułgarii, otaczający nadmorskie kurorty: ok. 30 EUR
  Cena zawiera – transfer z hotelu, instruktaż w języku angielskim, niemieckim lub francuskim, pełne wyposażenie, ekipę techniczną. Możliwość bycia kierowcą albo pasażerem.
 • Wycieczka Jeep safari - Wyprawa wojennymi jeepami po Parku Narodowym Złote Piaski oraz innych miejscowościach dostarczająca niezwykłych wrażeń! W trakcie wycieczki będziecie mieli Państwo okazję do obserwacji miejscowej flory i fauny, do przejażdżki po dzikiej i zalesionej okolicy, a także do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich. W programie jest również obiad w bułgarskim, wiejskim domostwie, na który podana będzie sałata, mięso z grilla, napoje bezalkoholowe i owoce: ok. 30 EUR
 • dyskoteka w Złotych Piaskach: ok. 10 BGN
 • opaska koncertowa (w wybranych terminach): ok. 25 BGN

 

DOBROWOLNE UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji należy zgłosić przy zawieraniu umowy.

 • KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 3% od ceny całkowitej
 • CP ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 80 PLN/os
 • gwarancja stałej ceny: 40 PLN/os

Cena zawiera

 • transport: autokarem LUX (AC, WC, DVD) z Bielska Białej
 • zakwaterowanie: 8 lub 7* noclegów w hotelu, w pokojach z łazienkami i klimatyzacją
 • wyżywienie: ALL INCLUSIVE (3 posiłki dziennie, napoje do posiłków oraz suchy prowiant na drogę powrotną)
 • opieka: wychowawców, ratownika, opieka lekarska na wezwanie
 • ubezpieczenie AXA: KL do 10 000 EUR/os, NNW do 2000 EUR/os i bagaż do 200 EUR/os
 • Turustyczny Fundusz Gwarancyjny
 • wakacyjne zdjęcia z turnusu i pamiatkowe gadżety OK TOURS

 

TURNUSY I CENY

 Zaliczka: 600 PLN

    HOTEL TINTYAVA*** 16-18 LAT

HOTEL SHIPKA**** 15-18 lat

 POB - 1  21.06 – 30.06.2019*  1545 PLN BRAK MIEJSC
 POB - 2  28.06 – 08.07.2019  1845 PLN BRAK MIEJSC
 POB - 3  06.07 – 16.07.2019  1945 PLN BRAK MIEJSC
 POB - 4  14.07 – 24.07.2019  1945 PLN BRAK MIEJSC
 POB - 5  22.07 – 01.08.2019  1945 PLN BRAK MIEJSC
 POB - 6  30.07 – 09.08.2019  1845 PLN BRAK MIEJSC
 POB - 7  07.08 – 17.08.2019  1745 PLN BRAK MIEJSC
 POB - 8  15.08 – 24.08.2019*  1645 PLN BRAK MIEJSC
 POB - 9  22.08 – 31.08.2019*
OK HIP HOP CAMP
 1445 PLN BRAK MIEJSC

* turnus 1, 8, 9 skrócony - 7 noclegów, 10 dni.

rezerwuj

AUTOKAR

Dojazd autokarem pod opieką kadry. Prosimy o przybycie na miejsce zbiórki ok. 15 min przed planowaną godziną odjazdu.

Miejscowość Miejsce zbiórki
Godzina odjazdu Godzina przyjazdu Dopłata
TRANSPORT REALIZOWANY PRZY MIN. 3 UCZESTNIKACH
Bielsko-Biała Dworzec PKS, płyta dolna ul. Warszawska 13:00 17:00    0 PLN
Bydgoszcz Dworzec PKS st. 17-19, ul. Jagiellońska 58 01:00 04:30 # 150 PLN
Częstochowa WYJAZD: McDonald’s, DK1 kier. Katowice, od Al. Woj. Polskiego
POWRÓT: McDonalds, DK1 kier. Warszawa, od ul. Drogowców
08:30 21:00    50 PLN 
Katowice  Dworzec Autobusowy st. 1-3, ul. P. Skargi  10:00  19:30    50 PLN
Kielce  Parking przy stadionie Korona, ul. Ściegiennego 07:00 22:00  100 PLN 
Kraków  Dworzec Autobusowy Czyżyny  09:30  20:00    70 PLN
Leszno  Parking przed stadionem A. Smoczyka, ul. 17 Stycznia 04:00  01:30 # 150 PLN 
Łódź  Nowa stacja BP przy A1, Rondo na ul. Józefiaka przy ul. Kątnej  06:00 23:30  100 PLN 
Opole Dworzec PKS, st. 12, ul. 1 Maja 4 08:00 21:30 100 PLN
Piotrków Trybunalski Plac między Dworcem PKP / PKS 07:00 22:30 100 PLN
 Płock Dworzec PKS, ul. Dworcowa 04:00 01:30 # 150 PLN
Poznań  Nowy Dworzec PKS st.13-19, ul. Matyi 2  02:00 03:30 # 150 PLN 
Pszczyna  Stacja BORIM, ul. Bielska 50 12:00  18:30    50 PLN 
Radom Parking przed Dworcem PKP, ul. Prażmowskiego 05:30 23:50 100 PLN
Skarżysko-Kamienna Parking MCK, ul. Słowackiego 06:30 22:30 100 PLN
Toruń  Dworzec Autobusowy ul. Dąbrowskiego, st. 12  02:00  03:30 # 150 PLN
Warszawa  Dworzec Zachodni PKS, st. 10-11, Al. Jerozolimskie 144  03:30  02:00 # 150 PLN 
Włocławek Parking przy Hali Mistrzów, Al. Chopina 8 03:00  02:30 # 150 PLN 
Wrocław  Dworzec Autobusowy, ul. Sucha 1, Galeria Wroclavia 06:00  23:30  150 PLN 
     TRANSPORT REALIZOWANY PRZY MIN. 5 UCZESTNIKACH
Gdańsk  Dworzec PKS st. 10 ul. 3 Maja 12 22:00 * 07:30 # 200 PLN 
Gorzów Wielkopolski  Parking przed Dworcem PKP, k. Biedronki 00:05 05:30 # 200 PLN
Olsztyn  Parking na STATOIL przy Dworcu PKP / PKS  22:00 * 05:30 # 200 PLN
Ostróda  Dworzec PKP, ul. Słowackiego  23:00 * 05:00 # 200 PLN 
Szczecin  Parking przy Trasie Zamkowej, Pl. Żołnierza Polskiego 6 22:00 * 07:30 # 200 PLN

* wyjazd przed północą w dniu poprzedzającym datę wyjazdu

#  powrót po północy następnego dnia

Komunikat wyjazdowy będzie dostępny na około 3 dni przed wyjazdem na stronie internetowej https://www.atas.pl/komunikaty-wyjazdowe