Białka Tatrzańska - Podhale, Mission Impossible

 • 14 (12 dni na miejscu) dni
 • 8-16 lat

BIAŁKA TATRZAŃSKA - to malownicza wieś podhalańska położona nad rzeką Białką, jedną z najpiękniejszych i najczystszych tatrzańskich rzek. Miejscowość znana jest z najlepszych na Podhalu oscypków oraz słynnego Zbója Janosika, który pochodził z Białki Tatrzańskiej.

 

PROMOCJA:

 • -50 PLN do 30.04.2019


UWAGA! - Liczba miejsc w promocji ograniczona, do potwierdzenia w biurze ATAS.

rezerwuj

Zakwaterowanie

 Pensjonat „U Sorosa”

http://usorosa.com/ -

Usytuowany w sercu malowniczej Białki Tatrzańskiej, spokojne, zielone otoczenie zapewnią dzieciom prawdziwy wypoczynek. Do naszej dyspozycji: stołówka, sala kominkowa, świetlica. Na terenie ośrodka znajduje się także zadaszone miejsce na ognisko i zewnętrzny basen ze zjeżdżalnią oraz stół do tenisa. Wokół ośrodka znajduje się bardzo duży, ogrodzony teren zielony z boiskiem do siatkówki i piłki nożnej.

Pokoje: 2, 3 i 4 - osobowe z łazienkami urządzone w stylu regionalnym.

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną. Możliwość diety wegetariańskiej, bezglutenowej oraz bezlaktozowej.

Ważne informacje

 •  uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnej legitymacji szkolnej
 • sugerowane kieszonkowe ok 100 PLN
 • obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby pisemnie upoważnione

 

 

UBEZPIECZENIE:
Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 2000 EUR, kosztów leczenia KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR oraz bagażu podróżnego BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 200 EUR. Dodatkowo uczestnik może indywidualnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży z przyczyn losowych.
 

REZYGNACJA Z IMPREZY:
Uczestnik może odstąpić od umowy w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. W takim przypadku organizator obciąża uczestnika opłatą za odstąpienie od umowy, której wysokość jest uzależnione od terminu odstąpienia przed datą rozpoczęcia imprezy oraz spodziewanych oszczędności kosztów i spodziewanego dochodu z tytułu alternatywnego wykorzystania danych usług turystycznych.
Opłata wynosi odpowiednio:
- do 41 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 200zł,
- od 40 do 21 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 20% ceny imprezy,
- od 20 do 7 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 60% ceny imprezy,
- od 6 dnia przed rozpoczęciem imprezy – 80% ceny imprezy.

 
UWAGA:
Impreza odbędzie się pod warunkiem, gdy zgłosi się na nią minimum 30 osób. W przypadku braku minimalnej liczby osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 10 dni przed datą wyjazdu.

 

 

Organizator: BT Czerwiński Travel S.C.

1 DZIEŃ Wyjazd pociągu z Trójmiasta zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd nocny do Zakopanego.

2 DZIEŃ Dojazd pociągiem do Zakopanego i przejazd autokarem do pensjonatu, zakwaterowanie.

2-13 DZIEŃ Realizacja programu:

 • Wspinaczkowo – Wyczynowo – Park Linowy. W parku linowym czekać na nas będzie moc niezapomnianych wrażeń. Skorzystamy z jednej z trzech dostępnych tras. Oczywiście nie może zabraknąć szkolenia pod okiem profesjonalistów. Następnie każdy wybierze trasę i stawi czoła wyzwaniu. Czekają na nas domki na drzewie, kładki, mostki oraz zjazdy tyrolkami!
 • Podwodny Świat - Terma Bania. Karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, wodno-powietrzny plac zabaw, kręta Anakonda, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia Turbo. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla nas przez 3 godziny w nowoczesnym aquaparku Terma Bania.
 • Kolejka linowa na szczyt Kotelnicy - na górze czekać na nas będzie zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, Gorców i Pienin, którą podziwiać można z tarasu widokowego.
 • Monsterroller - dla sympatyków niecodziennych wyzwań mamy coś wyjątkowego! Podwyższone bicie serca, adrenalina i super zabawa czyli zjazd ze szczytu Kaletnicy na hulajnodze Monsterroller! Kto podejmie wyzwanie?
 • Escaperoom – tego dnia nasz ośrodek przemieni się w wielki Escape Room. Szereg szyfrów i zagadek umożliwi nam przejście do kolejnego pokoju, w którym czekać będą kolejne zagadki. Czy w końcu dotrzemy do właściwego pokoju? Co tam znajdziemy? 
 • W Krainie Duchów – odwiedzimy Zamek w Niedzicy - krainę duchów i legend. Może uda nam się spotkać Białą Damę przechadzającą się po krętych korytarzach, a może usłyszymy ducha Janosika więzionego w lochach zamku? Po takiej dawce adrenaliny przyda nam się spacer zaporą nad jeziorem Czorsztyńskim.
 • Laserowy Paintball - mroczne siły pod wodzą Lorda Vadera dążą do przejęcia kontroli nad galaktyką. Przyłączysz się do nich, czy może wraz z rycerzami Jeśli staniesz po jasnej stronie mocy i spróbujesz położyć kres terrorowi Imperium? Weźmiemy udział w laserowej bitwie paintballowej! Każdy z nas zostanie wyposażony w specjalne kamizelki i laserową broń.
 • Orientuj się - weźmiemy udział w grze na orientację oraz nauczymy się wyznaczać kierunki świata różnymi metodami, co pozwoli nam nie zgubić się w lesie i wrócić do ośrodka na smaczny obiad - Maszyna Goldberga - czy łatwo być młodym inżynierem? Przekonamy się o tym budując wspólnie Maszynę Goldberga. Podzielimy się na drużyny i zbudujemy serię mechanizmów, które po połączeniu w całość utworzą wielką machinę. Będziemy musieli wykazać się nie lada precyzją, ponieważ każdy element naszej maszyny będzie oddziaływał na kolejny. Sprawdzimy to przewracając pierwszy element układanki
 • Góralskie wyzwanie - przy ognisku poznamy góralskie legendy i gawędy, dowiemy się czy w górach wciąż mieszkają zbóje, poznamy legendę o zbójeckim skarbie i dowiemy się kim był pochodzący z Białki Tatrzańskiej Janosik. Poznamy góralski szyfr – gwarę, którą posługują się mieszkańcy Tatr i Podhala. Postaramy się przez jeden wieczór posługiwać się tylko gwarą góralską! To będzie wyczyn!
 • Park Miniatur - wyjazd do Niedzicy zakończymy wizytą w krainie, gdzie każdy z nas będzie mógł poczuć się jak olbrzym Guliwer. Odwiedzimy zabytki południowej Polski, a wszystko to w ciągu zaledwie kilku chwil! Czy ktoś podaruje nam Siedmiomilowe Buty czy zaczaruje świat, że wszystkie budowle wokół nas będą takie małe i tak blisko siebie?
 • Tatrzańska Przygoda – wycieczka do Zakopanego - stolicy Tatr Skocznie narciarskie, Krupówki, Gubałówka - nie może nas tam zabraknąć.
 • Inne atrakcje - gry i zabawy ruchowe na powietrzu, siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, zajęcia świetlicowe w przypadku złej pogody, wieczór humoru i dowcipu, bal przebierańców, chrzest kolonijny, śluby kolonijne, dyskoteki.

13 DZIEŃ Wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu, wyjazd z ośrodka do poszczególnych miast wg rozkładu jazdy.

14 DZIEŃ Powrót z obozu.

Realizacja programu uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.

Terminy

Turnus Cena

03.07.2019
1579 PLN rezerwuj

03.07.2019
1579 PLN rezerwuj

16.07.2019
1579 PLN rezerwuj

16.07.2019
1579 PLN rezerwuj

29.07.2019
1579 PLN rezerwuj

29.07.2019
1579 PLN rezerwuj

* Informujemy, że pobierana jest przedpłata w wyskości 500.00 PLN

Cena nie zawiera

 DODATKOWE OPŁATY

 • opłata za dojazd w zależności od miejsca wsiadania.

 

FAKULTATYWNIE PŁATNE NA MIEJSCU

Wycieczka realizowana przy min. 20 uczestnikach

 • Energylandia – największy park rozrywki w Polsce, w Zatorze (cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2019 przez Energylandia.): 99 PLN

 

DOBROWOLNE UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji należy zgłosić do 5 dni od daty zawarcia umowy

 • KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 3% ceny całkowitej
 • CP ubezpieczenie dla osób chorych przewlekle: 120 PLN

Cena zawiera

 •  zakwaterowanie: 11 noclegów, w pokojach 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami urządzone w stylu regionalnym
 • wyżywienie: 4 posiłki dziennie - śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, suchy prowiant na drogę powrotną
 • opieka: kadry pedagogicznej, medycznej, przewodników podczas wyjść w góry
 • bogaty program i wstępy
 • ubezpieczenie AXA: NNW do 10 000 PLN
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, podatek VAT

 TRANSPORT

Dojazd własny: prosimy o przybycie do Pensjonatu „U Sorosa”, ul. Środkowa 57, 34-405 Białka Tatrzańska, drugiego dnia obozu. Odbiór dziecka przez Rodziców/ opiekunów lub osobę upoważnioną przedostatniego dnia obozu po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownikiem kolonii.

Dojazd zorganizowany: PKP na trasie Gdynia – Zakopane – Gdynia (miejsca rezerwowane, siedzące) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych. Uwaga! Możliwość wsiadania na trasie do pociągu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób).

MIASTO

DOPŁATA

TRANSPORT REALIZOWANY PRZY MIN. 6 UCZESTNIKACH

Warszawa, Łódź

110 PLN

Gdańsk, Gdynia, Tczew

160 PLN

Bydgoszcz, Toruń

120 PLN

Kraków

70 PLN

Lębork*

200 PLN

* możliwość zorganizowania antenki samochodem osobowym, busem lub pociągiem

Komunikat wyjazdowy będzie dostępny na około 3 dni przed wyjazdem na stronie internetowej https://www.atas.pl/komuni