Białka Tatrzańska - Podhale, Mission Impossible

 • 14 (12 dni na miejscu) dni
 • 8-16 lat

BIAŁKA TATRZAŃSKA - to malownicza wieś podhalańska położona nad rzeką Białką, jedną z najpiękniejszych i najczystszych tatrzańskich rzek. Miejscowość znana jest z najlepszych na Podhalu oscypków oraz słynnego Zbója Janosika, który pochodził z Białki Tatrzańskiej.

 

 

rezerwuj

Zakwaterowanie

 Pensjonat „U Sorosa”

http://usorosa.com/ -

Usytuowany w sercu malowniczej Białki Tatrzańskiej, spokojne, zielone otoczenie zapewnią dzieciom prawdziwy wypoczynek. Do naszej dyspozycji: stołówka, sala kominkowa, świetlica. Na terenie ośrodka znajduje się także zadaszone miejsce na ognisko i zewnętrzny basen ze zjeżdżalnią oraz stół do tenisa. Wokół ośrodka znajduje się bardzo duży, ogrodzony teren zielony z boiskiem do siatkówki i piłki nożnej.

Pokoje: 2, 3 i 4 - osobowe z łazienkami urządzone w stylu regionalnym.

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną. Możliwość diety wegetariańskiej, bezglutenowej oraz bezlaktozowej.

Ważne informacje

 •  uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnej legitymacji szkolnej
 • sugerowane kieszonkowe ok 100 PLN
 • obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby pisemnie upoważnione

 

 

UBEZPIECZENIE:
Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 2000 EUR, kosztów leczenia KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR oraz bagażu podróżnego BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 200 EUR. Dodatkowo uczestnik może indywidualnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży z przyczyn losowych.
 

REZYGNACJA Z IMPREZY:
Uczestnik może odstąpić od umowy w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. W takim przypadku organizator obciąża uczestnika opłatą za odstąpienie od umowy, której wysokość jest uzależnione od terminu odstąpienia przed datą rozpoczęcia imprezy oraz spodziewanych oszczędności kosztów i spodziewanego dochodu z tytułu alternatywnego wykorzystania danych usług turystycznych.
Opłata wynosi odpowiednio:
- do 41 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 200zł,
- od 40 do 21 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 20% ceny imprezy,
- od 20 do 7 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 60% ceny imprezy,
- od 6 dnia przed rozpoczęciem imprezy – 80% ceny imprezy.

 
UWAGA:
Impreza odbędzie się pod warunkiem, gdy zgłosi się na nią minimum 30 osób. W przypadku braku minimalnej liczby osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 10 dni przed datą wyjazdu.

 

 

Organizator: BT Czerwiński Travel S.C.

1 DZIEŃ Wyjazd pociągu z Trójmiasta zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd nocny do Zakopanego.

2 DZIEŃ Dojazd pociągiem do Zakopanego i przejazd autokarem do pensjonatu, zakwaterowanie.

2-13 DZIEŃ Realizacja programu:

 • Wspinaczkowo – Wyczynowo – Park Linowy. W parku linowym czekać na nas będzie moc niezapomnianych wrażeń. Skorzystamy z jednej z trzech dostępnych tras. Oczywiście nie może zabraknąć szkolenia pod okiem profesjonalistów. Następnie każdy wybierze trasę i stawi czoła wyzwaniu. Czekają na nas domki na drzewie, kładki, mostki oraz zjazdy tyrolkami!
 • Podwodny Świat - Terma Bania. Karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, wodno-powietrzny plac zabaw, kręta Anakonda, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia Turbo. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla nas przez 3 godziny w nowoczesnym aquaparku Terma Bania.
 • Kolejka linowa na szczyt Kotelnicy - na górze czekać na nas będzie zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, Gorców i Pienin, którą podziwiać można z tarasu widokowego.
 • Monsterroller - dla sympatyków niecodziennych wyzwań mamy coś wyjątkowego! Podwyższone bicie serca, adrenalina i super zabawa czyli zjazd ze szczytu Kaletnicy na hulajnodze Monsterroller! Kto podejmie wyzwanie?
 • Escaperoom – tego dnia nasz ośrodek przemieni się w wielki Escape Room. Szereg szyfrów i zagadek umożliwi nam przejście do kolejnego pokoju, w którym czekać będą kolejne zagadki. Czy w końcu dotrzemy do właściwego pokoju? Co tam znajdziemy? 
 • W Krainie Duchów – odwiedzimy Zamek w Niedzicy - krainę duchów i legend. Może uda nam się spotkać Białą Damę przechadzającą się po krętych korytarzach, a może usłyszymy ducha Janosika więzionego w lochach zamku? Po takiej dawce adrenaliny przyda nam się spacer zaporą nad jeziorem Czorsztyńskim.
 • Laserowy Paintball - mroczne siły pod wodzą Lorda Vadera dążą do przejęcia kontroli nad galaktyką. Przyłączysz się do nich, czy może wraz z rycerzami Jeśli staniesz po jasnej stronie mocy i spróbujesz położyć kres terrorowi Imperium? Weźmiemy udział w laserowej bitwie paintballowej! Każdy z nas zostanie wyposażony w specjalne kamizelki i laserową broń.
 • Orientuj się - weźmiemy udział w grze na orientację oraz nauczymy się wyznaczać kierunki świata różnymi metodami, co pozwoli nam nie zgubić się w lesie i wrócić do ośrodka na smaczny obiad - Maszyna Goldberga - czy łatwo być młodym inżynierem? Przekonamy się o tym budując wspólnie Maszynę Goldberga. Podzielimy się na drużyny i zbudujemy serię mechanizmów, które po połączeniu w całość utworzą wielką machinę. Będziemy musieli wykazać się nie lada precyzją, ponieważ każdy element naszej maszyny będzie oddziaływał na kolejny. Sprawdzimy to przewracając pierwszy element układanki
 • Góralskie wyzwanie - przy ognisku poznamy góralskie legendy i gawędy, dowiemy się czy w górach wciąż mieszkają zbóje, poznamy legendę o zbójeckim skarbie i dowiemy się kim był pochodzący z Białki Tatrzańskiej Janosik. Poznamy góralski szyfr – gwarę, którą posługują się mieszkańcy Tatr i Podhala. Postaramy się przez jeden wieczór posługiwać się tylko gwarą góralską! To będzie wyczyn!
 • Park Miniatur - wyjazd do Niedzicy zakończymy wizytą w krainie, gdzie każdy z nas będzie mógł poczuć się jak olbrzym Guliwer. Odwiedzimy zabytki południowej Polski, a wszystko to w ciągu zaledwie kilku chwil! Czy ktoś podaruje nam Siedmiomilowe Buty czy zaczaruje świat, że wszystkie budowle wokół nas będą takie małe i tak blisko siebie?
 • Tatrzańska Przygoda – wycieczka do Zakopanego - stolicy Tatr Skocznie narciarskie, Krupówki, Gubałówka - nie może nas tam zabraknąć.
 • Inne atrakcje - gry i zabawy ruchowe na powietrzu, siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, zajęcia świetlicowe w przypadku złej pogody, wieczór humoru i dowcipu, bal przebierańców, chrzest kolonijny, śluby kolonijne, dyskoteki.

13 DZIEŃ Wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu, wyjazd z ośrodka do poszczególnych miast wg rozkładu jazdy.

14 DZIEŃ Powrót z obozu.

Realizacja programu uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.

Terminy

Turnus Cena

03.07.2019
1579 PLN
brak miejsc

03.07.2019
1579 PLN
brak miejsc

16.07.2019
1579 PLN
brak miejsc

16.07.2019
1579 PLN
brak miejsc

29.07.2019
1579 PLN
brak miejsc

29.07.2019
1579 PLN
brak miejsc

* Informujemy, że pobierana jest przedpłata w wyskości 500.00 PLN

Cena nie zawiera

 DODATKOWE OPŁATY

 • opłata za dojazd w zależności od miejsca wsiadania.

 

FAKULTATYWNIE PŁATNE NA MIEJSCU

Wycieczka realizowana przy min. 20 uczestnikach

 • Energylandia – największy park rozrywki w Polsce, w Zatorze (cena wycieczki może ulec minimalnej zmianie z chwilą uaktualnienia cennika na okres wakacyjny 2019 przez Energylandia.): 99 PLN

 

DOBROWOLNE UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji należy zgłosić do 5 dni od daty zawarcia umowy

 • KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji: 3% ceny całkowitej
 • CP ubezpieczenie dla osób chorych przewlekle: 120 PLN

Cena zawiera

 •  zakwaterowanie: 11 noclegów, w pokojach 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami urządzone w stylu regionalnym
 • wyżywienie: 4 posiłki dziennie - śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, suchy prowiant na drogę powrotną
 • opieka: kadry pedagogicznej, medycznej, przewodników podczas wyjść w góry
 • bogaty program i wstępy
 • ubezpieczenie AXA: NNW do 10 000 PLN
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, podatek VAT

 TRANSPORT

Dojazd własny: prosimy o przybycie do Pensjonatu „U Sorosa”, ul. Środkowa 57, 34-405 Białka Tatrzańska, drugiego dnia obozu. Odbiór dziecka przez Rodziców/ opiekunów lub osobę upoważnioną przedostatniego dnia obozu po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownikiem kolonii.

Dojazd zorganizowany: PKP na trasie Gdynia – Zakopane – Gdynia (miejsca rezerwowane, siedzące) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych. Uwaga! Możliwość wsiadania na trasie do pociągu. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób).

MIASTO

DOPŁATA

TRANSPORT REALIZOWANY PRZY MIN. 6 UCZESTNIKACH

Warszawa, Łódź

110 PLN

Gdańsk, Gdynia, Tczew

160 PLN

Bydgoszcz, Toruń

120 PLN

Kraków

70 PLN

Lębork*

200 PLN

* możliwość zorganizowania antenki samochodem osobowym, busem lub pociągiem

Komunikat wyjazdowy będzie dostępny na około 3 dni przed wyjazdem na stronie internetowej https://www.atas.pl/komuni