W ramach tygodnia polskiego, który jest już naszym ostatnim tygodniem tematycznym, przygotowaliśmy coś wyjątkowego – zniżkę 100 zł na nasze nowości na lato 2021 w Polsce!

Czas spędzony z rówieśnikami w otoczeniu natury, gdzie przy okazji można nauczyć się czegoś wartościowego to idealna recepta na udane wakacje. Też tak myślimy ;) Dlatego na lato 2021 przygotowaliśmy dla Was kilka nowości w tatrzańskim krajobrazie. Kolonie te skierowane są do osób, które chcą poświęcić wakacyjny czas na rozwijaniu swoich pasji. Dla niektórych może to być także dobra okazja, by odnaleźć nowe hobby ;) Właśnie na te nowe, "pasjonujące" obozy ogłaszamy specjalną wiosenną zniżkę!

W skrócie, co warto wiedzieć o naszej promocji?

  • akcja dotyczy naszych wszystkich obozów w Tatry (Poronin)
  • promocja jest 2-tygodniowa i trwa od 12 kwietnia do 25 kwietnia
  • wysokość zniżki to okrągłe 100 PLN

Rabat dotyczy następujących imprez:
OPT-1: Muralowy świat. Graffiti
OPT-2: Jak zostać DJ-em?
OPT-3: Wakacyjni mistrzowie pióra
OPT-4: Gwiazda wybiegu. Modeling
OPT-5: Dance Camp
OPT-6: Obóz filmowy. Kinomaniacy
OPT-7: Świat gier planszowych
OPT-8: Obóz fotograficzny
OPT-9: Obóz artystyczny
OPT-10: Techcamp - Drony
OPT-11: Tatrzański plener - obóz malarski
OPT-12: obóz językowy Let's Talk!

Więcej informacji o poszczególnych obozach możecie też znaleźć w naszym wpisie "Jak wartościowo spędzić wakacje w Polsce i rozwijać swoje pasje?"

Dodatkowo wakacje w Polsce to też kusząca propozycja ze względu na Polski Bon Turystyczny – zaliczkę 500 zł za obóz w kraju możesz opłacić w całości bonem, bez naruszania własnego budżetu :)

Sprawdź regulamin promocji >>>

Izabela Drożdż

obozy młodzieżowe, muzyka, angielski, Poronin, wakacje 2021, obozyatas, Tatry, taniec, malarstwo, modeling, film, fotografia, promocja