Wyjazdy językowe ATAS


Wyjazdy językowe organizowane przez ATAS to coś więcej niż zwykły obóz młodzieżowy z językiem w czasie wakacji. To połączenie wyjazdu edukacyjnego z fantastyczną przygodą, które pozwoli Ci zwiedzić kawałek świata, ale również nauczy samodzielności, zaradności, współdziałania w grupie a przede wszystkim komunikacji w języku obcym.


Obozy językowe ATAS


Obozy językowe prowadzone są w Wielkiej Brytanii, na Malcie oraz w Polsce. Celem tych wyjazdów jest nie tyle nauczenie języka obcego, co stworzenie takich sytuacji, które będą tworzyły automatycznie potrzebę używania języka w codziennych sytuacjach. Na obozach ATAS cel ten jest osiągany dzięki wypracowanej przez lata Metodzie, zwaną Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego.
dowiedz się więcej

Zagraniczne kursy językowe COMFORT:


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjalistów firmy ATAS, osobistym wizytom w międzynarodowych szkołach językowych, jak i opiniom naszych uczestników, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i wybraliśmy optymalne wyjazdy językowe dla młodzieży, które nazwaliśmy kursami COMFORT.

dowiedz się więcej

Malta Malta

Malta - Obóz językowy

Angielski i plażowanie - tylko na Malcie.
Odwiedź z nami słoneczną wyspę!

Wielka Brytania Londyn

Obóz językowy Londyn

Obóz Językowy w Londynie to unikalna szansa połączenia praktycznej nauki języka angielskiego ze zwiedzaniem stolicy Wielkiej Brytanii. Kultowy obóz realizowany jest już od 16 lat i niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Do dyspozycji grupy na miejscu pozostaje nasz autokar, co zdecydowanie ułatwia przemieszczanie się po mieście.

Polska Jastrzębia Góra

Obóz językowy Jastrzębia Góra

LETNIA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z NATIVE SPEAKERAMI 

Wakacje nie muszą kojarzyć się tylko z lenistwem! Jeśli nie lubisz się nudzić – jedź z nami do Jastrzębiej Góry. Podobnie jak w poprzednich latach zajęcia będą prowadzone przez native speakerów. To niesamowita okazja, aby w praktyce przetestować swoje umiejętności językowe, a nie ma na to lepszego sposobu niż spotkanie oko w oko z obcokrajowcem. Nauka to jednak nie wszystko – czeka na Was wiele atrakcji. Każdy uczestnik obozu otrzyma na pamiątkę koszulkę obozową.


 

Wielka Brytania Londyn

Kurs językowy Londyn z klasą

KURS JĘZYKOWY – 50 LEKCJI - dla osób, które chcą skosztować nie tylko zajęć w klasach z native speakerami, ale także sprawdzić się w praktycznych ćwiczeniach językowych, a przy okazji poznać Londyn, Oxford, Brighton oraz Studio Harrego Pottera. Podczas całego kursu autokar jest do dyspozycji grupy.

Wielka Brytania Londyn

Londyn i miasta Anglii

Wyjazd daje możliwość poznania nie tylko wspaniałej stolicy Wielkiej Brytanii - Londynu, Oxfordu, ale również przeżycia niezapomnianej przygody w parku safari, czy studiu Harrego Pottera. Podczas obozu autokar jest do dyspozycji grupy.

Wielka Brytania Londyn

Obóz językowy Londyn i Miasta Uniwersyteckie

Dla wszystkich miłośników programu Obozu Językowego w Londynie przygotowaliśmy analogiczny obóz rozszerzony o najciekawsze miasta Anglii. Jest to jedyna okazja do zobaczenia dwóch najstarszych uniwersytetów anglojęzycznych w Oxfordzie i Cambridge oraz poznania zasad studiowania na tych uczelniach. Do dyspozycji grupy na miejscu pozostaje nasz autokar.

Wielka Brytania Londyn

Obóz językowy Londyn z native speakerami

Zrealizuj swoje marzenia! Sprawdź najnowsze trendy w modzie. Zagraj w filmie. Stwórz fotostory. Naucz się grać w krykieta. Zobacz, gdzie i jak mieszkają celebryci. Wszystko pod opieką międzynarodowej kadry native speakerów. Nie w klasach - wszędzie tam, gdzie toczy się londyńskie życie! Podczas obozu autokar jest do dyspozycji grupy.

 

Wielka Brytania Brighton

Obóz językowy Brighton - Londyn

Obóz językowy Brighton - Londyn to idealny wyjazd dla dzieci ze starszych klas szkoły podstawowej. Wspaniały i aktywny program oraz zajęcia językowe w postaci gier i zabaw pozwolą zarówno na niezapomniany wyjazd, jak i praktyczne wykorzystanie języka agielskiego.

od 2250,-