W nadchodzących dniach mamy kilka powodów do świętowania. Pierwszy dzień astronomicznej wiosny w 2023 roku wypada 20 marca, a dzień później wiosna kalendarzowa. Z kolei w drugi weekend kwietnia będziemy celebrować święta Wielkiej Nocy. Ale to nie koniec dobrych newsów. Pod pretekstem nadchodzących okoliczności, ogłaszamy PROMOCJĘ WIOSENNĄ na obozy i kolonie w Polsce.

Wakacje coraz bliżej, nie warto zatem odkładać decyzji o rezerwacji wakacyjnego obozu na ostatnią chwilę, tym bardziej, że teraz czekają na Was atrakcyjne zniżki.

Zniżka na wiosnę od 20 marca do 12 kwietnia

Jak zapowiedzieliśmy, przygotowaliśmy dla Was promocję wiosenną, której czas trwania też nie jest przypadkowy. Zniżka na obozy młodzieżowe startuje w pierwszy dzień astrologicznej wiosny i kończy się tuż po świętach Wielkanocnych. Ale wszystko po kolei, zacznijmy od najważniejszego.

  • promocja obejmuje kolonie i obozy w Polsce (Darłówko, Łeba, Jastrzębia Góra, Tatry - Poronin)

  • rezerwując obóz we wskazanym terminie (20.03-12.04.2023), zyskujesz -150 zł zniżki

Rabat przysługuje pod warunkiem podpisania umowy oraz wpłacenia zaliczki w trakcie trwania promocji.
Zobacz regulamin promocji >>>

OBOZY JĘZYKOWE W POLSCE

Łączymy naukę angielskiego z zabawą, nad którą sprawuje pieczę nasza wykwalifikowana kadra składająca się z lektorów i native speakerów. Przełamujemy barierę językową, a przy tym świetnie się bawimy.

  • Jastrzębia Góra na maxa (JPJ), czyli angielski “non stop”. Nie ma mowy tutaj o nudzie, każdy dzień ma inny motyw przewodni (m.in. food day, international day) i przepełniony jest wieloma atrakcjami, które dostarcza nasza niezawodna kadra.

  • Łeba na luzie (JPŁ), to z kolei młodsza siostra Jastrzębiej Góry, która występuje w trochę luźniejszej formie. Nie zabraknie jednak zajęć językowych z native speakerami, ciekawych projektów i wyzwań. Bez wątpienia dużą atrakcją obozu będą warsztaty z influencerem.

  • Darłówko “English for fun” (JPD), to językowa propozycja dla najmłodszych (8-11 lat). Zajęcia angielskiego są tutaj połączone z kreatywnymi dniami tematycznymi (np. mały pirat, mały artysta).

  • Tatry - obóz językowy “Let’s Talk” (OPT-12), to propozycja praktycznej nauki angielskiego z dala od szkolnej ławki, której towarzyszy malowniczy krajobrazy gór.
    Z kolei na obozie "English Movie Makers” (OPT-14) łączymy naukę języka z tworzeniem kompleksowego projektu filmowego, od scenografii, poprzez aktorstwo, po pełnoekranową realizację.

OBOZY TEMATYCZNE W POLSCE

Stawiamy na rozwój zainteresowań uczestników oraz ich kreatywności. Dla niektórych może to być także dobra okazja, by odnaleźć nowe hobby ;)