3 znalezionych wyjazdów rodzinnych:

SORTUJ WEDŁUG

ŁEBA - wczasy rodzinne z animacjami i nauką angielskiego dla dzieci (RPL)

Polska

WCZASY RODZINNE Z ANIMACJAMI I NAUKĄ JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI
Zapraszamy na rodzinne wakacje do Łeby. Bezpieczny wakacyjny wyjazd dla rodziców z dziećmi. W programie gry, zabawy, animacje i angielski.

ZNIŻKI:
1 dziecko do 15 lat w pokoju 2-os. - 200 PLN
1 dziecko do 15 lat w pokoju 3-os. - 795 PLN
2 dzieci do 15 lat w pokoju 4-os. - 1600 PLN (800 PLN za dziecko)

od 1490

MALTA - wczasy rodzinne z językiem angielskim (RM1)

Malta

#lovevalletta #englishinmalta #kinnierules
Odwiedź z nami słoneczną Maltę! Połącz naukę języka angielskiego w renomowanej szkole ze zwiedzaniem i relaksem na plaży.

od 2440

"SMAKI GRECJI" - wczasy rodzinne (RG1)

Grecja

#Akropol #taverna #zorba #sunandsea
Wyjazd rodzinny do Grecji to połączenie wypoczynku, zwiedzania, plażowania oraz dobrej zabawy. W programie: pobyt w miejscowości Lautraki, zwiedzanie Aten, romantyczne Nafplio, antyczne Epidauros oraz rejs po Kanale Korynckim.

od 2240

Wczasy rodzinne

Wczasy rodzinne z ATAS to wyjątkowa okazja aby poznać ciekawe miejsca, spędzić wspólnie wakacje z najbliższymi oraz zachować  maksymalne bezpieczeństwo w czasie tegorocznego lata.

 Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oraz mając na uwadze obecną sytuacje związaną z COVID-19, przygotowaliśmy nową propozycję w postaci wspólnych wyjazdów dzieci i ich rodziców do Polski, na Maltę oraz do Grecji.

W Polsce zapraszamy do Łeby, nadmorskiego kurortu nad Bałtykiem. Okolice tego miejsca zachwycają swoim naturalnym krajobrazem - ruchomymi wydmami w Słowińskim Parku Narodowym oraz szerokimi plażami z czystą wodą. Dodatkowo dla dzieci czeka program językowy oraz popołudniowe animacje, które pozwolą rodzicom spędzić trochę czasu bez swoich pociech. Na wyjeździe do Grecji proponujemy pobyt w miejscowości Loutraki, odwiedzimy Ateny, romantyczne Nafplio i antyczne Epidauros, a także udamy się w rejs po Kanale Korynckim. Z kolei na Malcie zwiedzimy m.in.Vallette, Slieme, Mdine, Comino albo Gozo, nie wspominając o dostępnych piaszczystych plażach. Przykładamy dużą wagę do tego aby nasze wyjazdy, poza wypoczynkiem i zabawą również rozwijały zainteresowania oraz dostarczały nowej wiedzy, szczególnie wśród najmłodszych uczestników ;)

ATAS od 30 lat uszczęśliwia tysiące dzieci w Polsce, organizując im niezapomniane wakacje, pełne przygód. Najlepszym dowodem na jakość oferowanych przez nas usług jest przyznana nagroda Touroperator Roku 2019 w kategorii "Turystyka Młodzieżowa".