1 znalezionych wyjazdów rodzinnych:

SORTUJ WEDŁUG

Kurs językowy na Malcie (KMA-06/14-21)

Malta

Wakacyjny kurs językowy w renomowanej szkole Sprachcaffe Language Plus na Malcie. Nauka języka, zwiedzanie wyspy oraz wypoczynek na plaży.

4434
4.9/5

Wczasy rodzinne

Wczasy rodzinne z ATAS to wyjątkowa okazja aby poznać ciekawe miejsca, spędzić wspólnie wakacje z najbliższymi oraz zachować  maksymalne bezpieczeństwo w czasie tegorocznego lata.

 Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oraz mając na uwadze obecną sytuacje związaną z COVID-19, przygotowaliśmy nową propozycję w postaci wspólnych wyjazdów dzieci i ich rodziców na Maltę.

Na Malcie zwiedzimy m.in.Vallette, Slieme, Mdine, Comino albo Gozo, nie wspominając o dostępnych piaszczystych plażach. Przykładamy dużą wagę do tego aby nasze wyjazdy, poza wypoczynkiem i zabawą również rozwijały zainteresowania oraz dostarczały nowej wiedzy, szczególnie wśród najmłodszych uczestników ;)

ATAS od 30 lat uszczęśliwia tysiące dzieci w Polsce, organizując im niezapomniane wakacje, pełne przygód. Najlepszym dowodem na jakość oferowanych przez nas usług jest przyznana nagroda Touroperator Roku 2019 w kategorii "Turystyka Młodzieżowa".