Kursy językowe dla młodzieży - angielski za granicą

Znaleziono (2):

SORTUJ WEDŁUG

Nauka języka w renomowanych szkołach za granicą

Myślisz o profesjonalnych kursach językowych dla swojego dziecka? A zatem sprawdź naszą ofertę! W ATAS proponujemy kompleksowy wakacyjny kurs angielskiego dla młodzieży, a także kursy językowe za granicą w takich lokalizacjach, jak: Los Angeles, Nowy York, Cypr, Londyn i wiele innych. Mamy wakacyjny kurs angielskiego na kieszeń każdego rodzica. Nasze wyjazdy językowe to realna pomoc dla młodzieży w ramach efektywniejszej nauki języka obcego.

Malta - kurs językowy COMFORT (KMA-01/X)

Malta

Last Minute! Zniżka na ostatnie miejsca

✓ nowoczesny akademik położony niedaleko szkoły
✓ aktywne zwiedzanie zakątków wyspy
✓ angielski będący językiem urzędowym

od 9650 pln
od 10650 pln

Malta - kurs językowy COMFORT (KMA-06/X)

Malta

✓ kurs standardowy lub intensywny
✓ historyczny kampus z basenem w pobliżu St. Julian’s
✓ intensywny program zajęć pozalekcyjnych

od 10250 pln

Kursy językowe Comfort

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy grupowe wyjazdy językowe dla dzieci i młodzieży. Kursy Comfort są to wakacyjne, zagraniczne kursy językowe, które prowadzone są w renomowanych szkołach na wszystkich poziomach zaawansowania językowego.

  • Gdzie: Wielka Brytania, Malta, Hiszpania, Irlandia, Cypr, USA
  • Dla kogo: dzieci i młodzież
  • Wiek: 8–21 lat
  • Czas wyjazdu: 8 – 15 dni

Kurs języka obcego organizowany przez ATAS to gwarancja efektywnej nauki, bezpiecznego wyjazdu językowego oraz możliwości aktywnego spędzania czasu w przerwie od nauki szkolnej.
W odróżnieniu od obozów, grupa kursantów z Polski jest znacznie mniejsza i liczy około 15 osób. Nad pobytem uczestników przez cały czas czuwa polskojęzyczny opiekun, który towarzyszy im od momentu zbiórki w Polsce. Podczas zajęć opiekę nad kursantami sprawuje kadra, która ma ogromne doświadczenie w pracy z międzynarodową młodzieżą.
Szkoły językowe szczególnie dbają o mix narodowościowy, nie tylko podczas lekcji, ale i również w miejscu zakwaterowania oraz podczas licznych zajęć pozalekcyjnych i całodniowych wycieczek.
Dodatkowo pobyt w akademiku lub u rodziny goszczącej zdecydowanie wspomaga naukę języka obcego. Wakacyjne kursy angielskiego czy hiszpańskiego, doceniane są przez rodziców z uwagi na ich intensywność i wysoki poziom nauczania. A każdy kurs języka angielskiego/hiszpańskiego uwieńczony jest certyfikatem. Jest to idealne rozwiązanie na początek przygody z zagranicznymi wyjazdami.

Kursy indywidualne

W ofercie posiadamy również indywidualne kursy językowe o różnorodnej intensywności. Oferujemy kursy językowe za granicą dla młodzieży i dorosłych, wakacyjne, ale i również odbywające się w przeciągu roku szkolnego.
Do wyboru nasi kursanci mają również kursy specjalistyczne, egzaminacyjne, ogólne oraz premium, które charakteryzuje bardzo wysoki standard usług. Wyjazdy językowe z ATAS przygotowują do życia akademickiego lub zawodowego. Lekcje prowadzone są w sposób zróżnicowany i swoją tematyką dotykają wielu aspektów.  

Nasi specjaliści pomogą w doborze optymalnego zagranicznego kursu językowego lub kursu języka angielskiego z certyfikatem, biorąc pod uwagę indywidualne oczekiwania co do długości wyjazdu zagranicznego, jego intensywności, formy zakwaterowania i wielu innych czynników.
Skontaktuj się z nami: kursy@atas.pl

Dlaczego my?

Jako touroperator z ponad 34-letnim doświadczeniem w organizacji kursów języka obcego za granicą, kompleksowo podchodzimy do każdego klienta. Organizujemy kursy, mając na uwadze wszelkie preferencje uczestników.
W cenie wyjazdu oferujemy bogaty pakiet integracyjnych zajęć dodatkowych tj. wszelkie gry zespołowe (piłka nożna, badminton, siatkówka, baseball), zajęcia plastyczne, wieczory filmowe, dyskoteki czy lekcje tańca.
Czas wolny nasi kursanci spędzają także na całodniowych wycieczkach, odkrywając w ten sposób największe atrakcje regionu. Gwarantujemy bezpośredni kontakt z językiem obcym, przede wszystkim poprzez nieustanny pobyt w  grupach międzynarodowych, również w miejscu zakwaterowania.

Nasze kursy językowe, a dokładniej wakacyjny kurs angielskiego dla młodzieży to świetna opcja, aby sprawniej nauczyć się posługiwania językiem angielskim w praktyce. Prawdopodobnie nie ma lepszego rozwiązania w zakresie efektywnej nauki niż wyjazdy językowe. Zapraszamy do kontaktu i zapisania swojego dziecka na kurs językowy USA, do Londynu albo klasyczny wakacyjny kurs angielskiego.