Obozy zimowe - ferie i kolonie zimowe dla młodzieży

Zapraszamy do wyjazdów z naszym biurem w okresie ferii zimowych. Wierzymy, że przerwa semestralna to świetny czas, żeby odpocząć, pojechać w ciekawe miejsca, ale również podszkolić język angielski. W tym roku oferta na obozy zimowe obejmuje zarówno obozy językowe jak również obozy narciarskie i snowboardowe dla młodzieży.

Wyjazdy językowe w okresie ferii zimowych to doskonały pomysł na zobaczenie Wielkiej Brytanii w zupełnie innej scenerii niż podczas wakacji. Zimowy Londyn oferuje wspaniałe dekoracje świąteczne oraz liczne wyprzedaże. Warto także wspomnieć, że w tym czasie w mieście jest mniej turystów, co oznacza spokojniesze zwiedzanie i mniejsze kolejki do zwiedzanych obiektów. Codzienny kontakt z językiem angielskim w formie aktywnych ćwiczeń w anturalnych sytuacjach pozwoli przełamać barierę mówienia i nabrać pewności siebie. Udział w obozie językowym ułatwi poprawienie oceny z języka angielskiego oraz przygotowanie się do egzaminów - zwłaszcza do matury.

Na zimowych obozach językowych korzystamy z tych samych sprawdzonych metod co na warsztatach językowych latem. Wykorzystujemy nasze zeszyty ćwiczeń i autorską metodykę pod nazwą Niestandardowa Nauka Języka Angielskiego.

Miłośnicy sportu z pewnością docenią możliwość jazdy po doskonale przygotowanych stokach w Polsce i za granicą.

Zimowy Londyn - obóz językowy (JA6)

Wielka Brytania

Ferie zimowe to idealny czas na inspirujące podróże i doskonalenie umiejętności językowych w praktyce. Tygodniowy wyjazd pozwoli Ci poznać najbardziej znane miejsca w Londynie i Oksfordzie. Stolicę Wielkiej Brytanbii zobaczysz z perspektywy diabelskiego młyna London Eye, a także z bliska spacerując obok Parlamentu, Big Ben'a i pałacu Buckingham. Zobaczysz prawdziwą różnorodność od kultowej Oxford Street z eleganckimi butkami po egzotyczne China Town. W programie tygodniowego wyjazdu przewidzieliśmy także wizytę w teatrze oraz możliwość zrobienia zakupów na noworocznych wyprzedażach.

1590 PLN