Hiszpania i Parki Rozrywki

 • 11 dni
 • 12-18 lat

 

Obóz dla osób, które lubią kolekcjonować wrażenia. Proponujemy wakacje po których będzie co wspominać. Możliwość rzucenia okiem na europejskie metropolie jakimi bez wątpienia są zarówno Barcelona jak i Paryż. Obóz rozpoczyna się i kończy wizytą w dwóch z listy 10 najpopularniejszych parków rozrywki w Europie – bajkowy Disneyland i pełen górskich kolejek Gardaland. W międzyczasie okazja do złapania oddechu i zrelaksowania się na malowniczej plaży.
rezerwuj

Zakwaterowanie

Hotel ESPLENDID 3* w Blanes. Hotel położony ok. 300 m od szerokiej, piaszczystej plaży i ok. 1 km od centrum miasta. Przy hotelu znajduje się 1 duży basen i 2 małe. Hotel ma zaplecze sportowe: korty tenisowe (koszt wynajmu 1 kortu to ok. 7 euro za godzinę), kryty basen klimatyzowany, fitness club. Przez cały sezon w hotelu organizowane są animacje. W godzinach porannych jest to np. aerobik przy basenie lub aqua gym. Wieczorem np. pokaz tańca flamenco, karaoke lub wspólny taniec przy muzyce disco. Zakwaterowanie w pokojach 3 i 4-os z klimatyzacją, TV i ręcznikami w cenie. Suszarki można wypożyczyć w recepcji za kaucją zwrotną. Każdy pokój z balkonem (widok na basen lub na ulice). Posiłki w hotelu (śniadanie, obiad, kolacja) podawane są w formie stołu szwedzkiego. Woda do obiadu i kolacji.

Hotele tranzytowe – hotele turystyczne, pokoje 3-4-osobowe z łazienkami. W miejscu zakwaterowania wydawane są śniadania kontynentalne.

Ważne informacje

 •  dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty
 •  należy zabrać ważną legitymację szkolną
 •  zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ
 •  radzimy zabrać suchy prowiant oraz ok. 50 PLN na posiłki

UBEZPIECZENIE:
Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW Polska – 5000 PLN, NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 2000 EUR, NNW Pozostałe Państwa Świata – 4000 EUR), kosztów leczenia (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR, KL Pozostałe Państwa Świata - 30000 EUR) oraz bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 200 EUR, BP Pozostałe Państwa Świata – 400 EUR). Dodatkowo uczestnik może indywidualnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży.


UWAGA:

Impreza odbędzie się pod warunkiem, gdy zgłosi się na nią minimum 35 osób. W przypadku braku minimalnej liczby osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

 

 
PAMIĘTAJ ABY ZABRAĆ ZE SOBĄ
 •  dokumenty: ważny paszport lub dowód osobisty oraz legitymację szkolną
 •  zapas lekarstw, szczególnie jeśli bierzesz je stale,
 •  kieszonkowe – sugerowane około 10 EUR na dzień,
 •  mały podręczny plecak,
 •  ręczniki i kosmetyki,
 •  nakrycie głowy,
 •  napoje i kanapki na drogę (plus ok. 50 PLN na obiad przed granicą oraz na śniadanie w drodze powrotnej),
 •  wygodne buty i strój sportowy,
 •  sweter i kurtkę przeciwdeszczową – w lecie mogą również zdarzyć się chłodniejsze dni,
 •  małą poduszkę na podróż autokarem,
 •  notes i długopis,
 •  krem przeciwsłoneczny z filtrem.


organizator ATAS Sp. z o.o.

PROGRAM
1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski, przejazd przez Niemcy w kierunku Francji zgodnie z rozkładem jazdy.
2 DZIEŃ
W godzinach porannych przyjazd do Parku Disneyland. Całodzienna zabawa w Disneyland Park oraz Walt Disney Studios. Możliwość skorzystania z posiłku W Disneyland (koszt 10-15 EUR). Przejazd do hotelu.
3.DZIEŃ
Przejazd do PARYŻA. Rejs statkiem po Sekwanie: widok na katedrę Notre-Dame, Luwr, wieżę Eiffla. Przejazd na nocleg w Awinion.
4 DZIEŃ
Przejazd do GIRONY: Spacer po jednej z najlepiej zachowanych starówek w Hiszpanii. Podziwianie słynnych pastelowych domów nad rzeką Onyar oraz murów miejskich sięgających I wieku p.n.e. Przejazd do hotelu na Costa Brava w porze kolacji.
4-9 DZIEŃ
Pobyt na Costa Brava. W czasie pobytu program rekreacyjny, animacje w hotelu, gry i zabawy na plaży, kąpiele w morzu pod opieką miejscowego ratownika. Wycieczka do BARCELONY: spacer po Barri Gòtic i La Rambla, największe dzieła Gaudiego oglądane z zewnątrz: Sagrada Família, Casa Milà oraz Casa Batlló, zwiedzanie Parku Güell. Spacer po BLANES – zwiedzanie Ogrodów Mar i Murtra
9 DZIEŃ
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd. Całodzienny przejazd do hotelu we Włoszech. Po drodze krótki spacer po promenadzie w CANNES oraz postój na obiadokolację.
10 DZIEŃ
Przejazd do Parku Rozrywki Gardaland – całodzienna zabawa. Wyjazd w kierunku Polski.
11 DZIEŃ
Powrót do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.
 
Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.
Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

DODATKOWE OPŁATY
płatne w autokarze
 •  130 EUR - koszt realizacji programu (m.in. bilety wstępu, komunikacja miejska, parkingi, woda do posiłków, obiadokolacje w trakcie przejazdów tranzytowych)
 •  10 EUR - kaucja zwrotna za hotel


Terminy

Turnus Cena

01.07.2019
2340 PLN
brak miejsc

06.07.2019
2340 PLN rezerwuj

11.07.2019
2390 PLN
brak miejsc

16.07.2019
2390 PLN rezerwuj

21.07.2019
2390 PLN
brak miejsc

* Informujemy, że pobierana jest przedpłata w wyskości 600.00 PLN

Cena nie zawiera

DODATKOWE OPŁATY
EUR płatne w autokarze
 •  130 EUR - koszt realizacji programu (m.in. bilety wstępu, komunikacja miejska, parkingi, woda do posiłków, obiadokolacje w trakcie przejazdów tranzytowych)
 •  10 EUR - kaucja zwrotna za hotel
 •  50-180 PLN - dopłata za wyjazd z poszczególnych miast Polski: – patrz rozkład jazdy
 
DOBROWOLNE UBEZPIECZNIA
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji może być zgłoszone do 5 dni od daty zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie turystycznej i wpłaty całości lub zaliczki wraz z kosztami ubezpieczenia. W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy jest mniej niż 30 dni – umowę ubezpieczenia można zawrzeć jedynie w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie turystycznej
- KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 75 PLN
- KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji dla osób przewlekle chorych 215 PLN
- CP ubezpieczenie dla osób chorych przewlekle – 165 PLN

Cena zawiera

 • przejazd autokarem
 • zakwaterowanie: 5 noclegów na Costa Brava z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja) oraz 3 noclegi tranzytowe ze śniadaniami
 • wyżywienie: świadczenia rozpoczynają się śniadaniem trzeciego dnia imprezy, a kończą śniadaniem dziesiątego dnia imprezy
 • opieka pilota i wychowawców
 • ubezpieczenie NNW, KL, bagaż - AXA
 • bogaty program zwiedzania
TRANSPORT
Jeździmy komfortowymi autokarami wyposażonymi w uchylne fotele, WC, klimatyzację, barek oraz DVD. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek. Miejsca w autokarach są nienumerowane. Zbiórka 30 minut przed planowaną godziną odjazdu.
Prosimy o zabranie jednego, średniej wielkości  bagażu głównego (zalecany rozmiar bagażu 65 x 40 x 25 cm) oraz jednej sztuki bagażu podręcznego.
Autokar docelowy jedzie na trasie Wrocław-Costa Brava-Wrocław.

 

Miejscowość

Miejsce zbiórki

Godzina odjazdu

Orientacyjna godzina powrotu

Dopłata

Warszawa

Dw. Zachodni PKS st. 11

11:15

16:45

50 PLN

Łódź

Dworzec Łódź Widzew

13:30

14:30

50 PLN

Wrocław

Parking wzdłuż ul. Ślężnej (róg ul. Kamiennej przy Wzgórzu Andersa)

17:00

11:00

0 PLN

Kraków*
*Zorganizowany transport do autokaru docelowego (realizowane przy zgłoszeniu się min. 5 osób, różnymi środkami transportu – PKS, PKP, bus – zawsze pod opieką konwojenta)

Miejsce zbiórki, godzina odjazdu i środek transportu podane zostaną na 1 tydz przed wyjazdem na stronie internetowej.

 

Uwaga: należy zabrać ważną legitymację szkolną

 

 

 

80 PLN

Gdańsk*

180 PLN

Bydgoszcz*

100 PLN

Lublin*

100 PLN

Poznań*

100 PLN

Katowice*

50 PLN