Hiszpania i Parki Rozrywki

11 dni 12-18 lat

Szukasz wakacji pełnych niezapomnianych wrażeń? Pojedź z nami na obóz po którym będzie co wspominać. Przybijesz piątkę z bohaterami z dzieciństwa w Disneylandzie lub parku Astérix, popłyniesz statkiem po Sekwanie, pospacerujesz wąskimi uliczkami starego miasta w Barcelonie, rzucisz się w wir kolejek górskich w parku rozrywki Gardaland. Dla zmęczonych znajdzie się chwila na relaks na malowniczej plaży. Obóz zaczyna się zabawą w parku rozrywki,a potem będzie tylko lepiej. Plaża, lazur morza, słońce, przygoda :-)

rezerwuj

Zakwaterowanie

Hotel SAMBA 3* w Lloret de Mar. Hotel położony ok. 500 m od popularnej plaży Fenals i ok. 1 km od centrum miasta. Przy hotelu znajduje się teren rekreacyjny z siłownią plenerową, boisko do siatkówki oraz basen i bezpłatne leżaki do dyspozycji gości. Hotel oferuje również możliwość grania w bilard lub tenis stołowy (za dodatkową opłatą). Wieczorami w hotelu organizowane są animacje, muzyka na żywo, pokazy tańca flamenco itp.

Pokoje: głównie 3-osobowe z TV, ręcznikami i suszarkami do włosów. Każdy pokój z balkonem (widok na basen, ulicę lub wzgórza).

Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacje podawane są w formie stołu szwedzkiego. Woda do obiadu i kolacji.

Hotele tranzytowe: hotele 2*/3*, pokoje głównie 3-osobowe z łazienkami. W miejscu zakwaterowania wydawane są śniadania kontynentalne.

Ważne informacje

 • dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty
 • uwaga – w związku z COVID-19 uczestników obozu obowiązują zasady wjazdu do poszczególnych krajów publikowane na www.gov.pl
 • zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ
 • należy zabrać ważną legitymację szkolną
 • radzimy zabrać suchy prowiant oraz ok. 50 PLN na posiłki
 • prosimy o zabranie jednego, średniej wielkości bagażu głównego (zalecany rozmiar 65 x 40 x 25 cm) oraz jednej sztuki bagażu podręcznego

 • Ważne: W związku z czasowymi obostrzeniami wjazdowymi, uczestników obozu obowiązują zasady wjazdu do Hiszpanii publikowane na https://www.gov.pl/web/dyplomacja/hiszpania

UWAGA: W przypadku braku minimalnej liczby osób wynoszącej 35, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

PAMIĘTAJ ABY ZABRAĆ ZE SOBĄ:

 • dokumenty: ważny paszport lub dowód osobisty oraz legitymację szkolną
 • zapas lekarstw, szczególnie jeśli bierzesz je stale
 • kieszonkowe – sugerowane min. 10 EUR na dzień
 • mały podręczny plecak
 • ręczniki i kosmetyki
 • nakrycie głowy
 • napoje i kanapki na drogę (plus ok. 50 PLN na obiad przed granicą oraz na śniadanie w drodze powrotnej)
 • wygodne buty i strój sportowy
 • sweter i kurtkę przeciwdeszczową – w lecie mogą również zdarzyć się chłodniejsze dni
 • małą poduszkę na podróż autokarem
 • krem przeciwsłoneczny z filtrem

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski, przejazd przez Niemcy w kierunku Francji zgodnie z rozkładem jazdy.

2 DZIEŃ
Całodzienna zabawa w Disneyland Park oraz Walt Disney Studios (w wybranych terminach Parc Astérix). Możliwość skorzystania z posiłku w parku rozrywki (koszt 10-15 EUR). Przejazd do hotelu.

3.DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do PARYŻA. Rejs statkiem po Sekwanie, zwiedzanie miasta: Wieża Eiffla, Ogrody Tuileries, Luwr, Katedra Notre Dame. Obiadokolacja przed wyjazdem w kierunku Hiszpanii. Nocny przejazd przez Francję.

4 DZIEŃ
Podczas przejazdu do Blanes postój na zwiedzanie GIRONY: Spacer po jednej z najlepiej zachowanych starówek w Hiszpanii. Podziwianie słynnych pastelowych domów nad rzeką Onyar oraz murów miejskich sięgających I wieku p.n.e. Czas wolny na śniadanie we własnym zakresie. Przyjazd do hotelu we wczesnych godzinach popołudniowych, obiad, rozkwaterowanie, kolacja.

5-8 DZIEŃ
Pobyt na Costa Brava. W czasie pobytu program rekreacyjny, animacje w hotelu, gry i zabawy na plaży, kąpiele w morzu pod opieką miejscowego ratownika. Wycieczka do BARCELONY: spacer po Barri Gòtic i La Rambla, największe dzieła Gaudiego oglądane z zewnątrz: Sagrada Família, Casa Milà oraz Casa Batlló, zwiedzanie Parku Güell. Wycieczka do BLANES – spacer po mieście, zwiedzanie Ogrodów Mar i Murtra. Podczas pobytu śniadania, obiady i kolacje.

9 DZIEŃ
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd. Całodzienny przejazd do hotelu we Włoszech. Po drodze krótki spacer po promenadzie w CANNES oraz postój na obiadokolację.

10 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Parku Rozrywki Gardaland – całodzienna zabawa. Wyjazd w kierunku Polski.

11 DZIEŃ
Powrót do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Uwaga:
Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18
przez rodziców lub osoby upoważnione.
Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.
Z uwagi na trwającą pandemię COVID-19 z przyczyn niezależnych od biura niektóre punkty programu mogą nie zostać zrealizowane.

Płatne w autokarze:

 • 150 EUR (130 EUR – turnusy z Parc Asterix) - koszt realizacji programu (m.in. bilety wstępu, parkingi, woda do posiłków, 2 obiadokolacje podczas przejazdów tranzytowych)


Co czeka na nas w PARKACH ROZRYWKI?

DISNEYLAND PARK
Olbrzymi park rozrywki usytuowany w podparyskiej miejscowości. Przekraczając jego bramę przenosimy się do magicznego świata, gdzie stylizowanymi uliczkami przechadzają się ulubione bajkowe postacie oraz odbywają się światowej klasy parady. Czeka tu na nas masa atrakcji, m.in. przepłyniemy łodzią przez tropikalne bagna, wsiądziemy do pędzącego wagoniku Indiana Jones’a bądź “zgubimy się” w tajemniczym labiryncie Alicji. Kolejki górskie, karuzele to również nieodzowny element tego miejsca.
WALT DISNEY STUDIOS PARK
Walt Disney Studios jest dopełnieniem Disneyland Parku. Przedstawiane są tu dzieje animacji, filmu i telewizji wraz z kulisami ich produkcji. Jest to miejsce pełne humoru, ale i również z lekkim dreszczykiem grozy. Czeka tu na nas świat pełen efektów specjalnych oraz kaskaderskich popisów.
lub
PARK ASTERIX
Park rozrywki oparty na przygodach słynnych bohaterów - Asterixa i Obelixa. Umiejscowiony w miasteczku Plailly, kilkadziesiąt kilometrów od Paryża. Wyróżniają go pokazy delfinów i lwów morskich, a także imponujące popisy akrobatyczne i kaskaderskie. Czas tu można spędzić na licznych wodnych atrakcjach bądź wsiąść do rzymskiego wagonika jednej z krętych, górskich kolejek. Szaleńcze wirowanie na olbrzymim disku i wiernie odtworzone wioski galijskie dopełniają całości.

GARDALAND
Uznawany za jeden z najlepszych parków rozrywki na świecie. Położony nad brzegiem lazurowego, włoskiego jeziora - Garda. Słynie z podnoszących adrenalinę licznych rollercoasterów. Zachęca również do zabawy w wodnym miasteczku, gdzie m.in. czekają na nas łódki pływające po wzburzonej rzece. Chwilę relaksu przyniosą nam również liczne pokazy, rewie muzyczne czy sportowe pokazy na wrotkach. Na koniec możemy poszybować “latającym spodkiem”, z którego rozpościera się niesamowity widok na pobliskie góry.

Terminy

Turnus Cena
Parc Astérix
11.08.2022
2650 PLN
brak miejsc
Parc Astérix
18.08.2022
2650 PLN
brak miejsc

* Informujemy, że pobierana jest przedpłata w wyskości 600.00 PLN

Cena nie zawiera

 • 20 PLN - obowiązkowa dopłata na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 PLN) i TFP (Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 PLN)
 • 0-200 PLN - dopłata za wyjazd z poszczególnych miast Polski - patrz rozkład jazdy
 • 150 EUR (130 EUR – turnusy z Parc Asterix) (płatne w autokarze) - koszt realizacji programu m.in.: bilety wstępu, parkingi, woda do posiłków, 2 obiadokolacje podczas przejazdów tranzytowych

FAKULTATYWNIE:

 • 80 PLN - Pakiet Kwarantanna
 • 100 PLN - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (dla chętnych, obejmuje nagłe zachorowanie na COVID-19, nie obejmuje kwarantanny) UWAGA: ubezpieczenie KR nie podlega zwrotowi nawet w wypadku odwołania imprezy przez organizatora.
 • 280 PLN - ubezpieczenie KL dla osób przewlekle chorych

Cena zawiera

 • przejazd autokarem
 • 5 noclegów na Costa Brava z wyżywieniem 3 razy dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • 2 noclegi tranzytowe ze śniadaniami
 • wyżywienie: świadczenia rozpoczynają się śniadaniem trzeciego dnia imprezy, a kończą śniadaniem dziesiątego dnia imprezy
 • opieka kierownika-pilota i wychowawców
 • ubezpieczenia UNIQA: NNW (NWI – 2000 EUR, NWS – 1000 EUR) KL – 10000 EUR, bagaż – 200 EUR

ROZKŁAD JAZDY AUTOKARÓW
Jeździmy komfortowymi autokarami wyposażonymi w uchylne fotele, WC, klimatyzację oraz DVD. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek. Miejsca w autokarach są nienumerowane. Zbiórka 30 minut przed planowaną godziną odjazdu.

Autokar docelowy jedzie na trasie Wrocław-Hiszpania-Wrocław.

Miejscowość

Miejsce zbiórki

Godzina odjazdu

Orientacyjna godzina powrotu

Dopłata

Warszawa

Dworzec Zachodni PKS st. 11

09:30

18:00

0 PLN

Łódź

Dworzec Północny ul.Smugowa 26

12:00

16:00

0 PLN

Wrocław

Parking wzdłuż ul. Ślężnej (róg ul. Kamiennej przy Wzgórzu Andersa)

17:00

12:00

0 PLN

Gdańsk

Wyjazd realizowany w turnusach:

07.07-17.07.2022
21.07-31.07.2022
04.08-14.08.2022

Zorganizowany transport do autokaru
docelowego (realizowany w wybranych
turnusach, różnymi środkami transportu –
PKS, PKP, bus – zawsze pod opieką
konwojenta)

Miejsce zbiórki, godzina odjazdu i środek
transportu podane zostaną na tydzień
przed wyjazdem na stronie internetowej

Uwaga: W przypadku transportu PKP
należy zabrać ważną legitymację szkolną.

200 PLN

Lublin

100 PLN

Poznań

Wyjazd realizowany w turnusach:

07.07-17.07.2022
21.07-31.07.2022

100 PLN

Kraków

Wyjazd realizowany w turnusach:

30.06-10.07.2022
14.07-24.07.2022
11.08-21.08.2022

100 PLN

Katowice

100 PLN

Uwaga: Komunikat wyjazdowy zamieszczony zostanie na stronie www.atas.pl około 7 dni przed planowanym wyjazdem.