Hiszpania i Parki Rozrywki

 • 11 dni
 • 12-18 lat

 

Obóz dla osób, które lubią kolekcjonować wrażenia. Proponujemy wakacje po których będzie co wspominać. Możliwość rzucenia okiem na europejskie metropolie jakimi bez wątpienia są zarówno Barcelona jak i Paryż. Obóz rozpoczyna się i kończy wizytą w dwóch z listy 10 najpopularniejszych parków rozrywki w Europie – bajkowy Disneyland i pełen górskich kolejek Gardaland. W międzyczasie okazja do złapania oddechu i zrelaksowania się na malowniczej plaży.
rezerwuj

Zakwaterowanie

Hotel ESPLENDID 3* w Blanes. Hotel położony ok. 300 m od szerokiej, piaszczystej plaży i ok. 1 km od centrum miasta. Przy hotelu znajduje się 1 duży basen i 2 małe. Hotel ma zaplecze sportowe: korty tenisowe (koszt wynajmu 1 kortu to ok. 7 euro za godzinę), kryty basen klimatyzowany, fitness club. Przez cały sezon w hotelu organizowane są animacje. W godzinach porannych jest to np. aerobik przy basenie lub aqua gym. Wieczorem np. pokaz tańca flamenco, karaoke lub wspólny taniec przy muzyce disco. Zakwaterowanie w pokojach 3 i 4-os z klimatyzacją, TV i ręcznikami w cenie. Suszarki można wypożyczyć w recepcji za kaucją zwrotną. Każdy pokój z balkonem (widok na basen lub na ulice). Posiłki w hotelu (śniadanie, obiad, kolacja) podawane są w formie stołu szwedzkiego. Woda do obiadu i kolacji.

Hotele tranzytowe – hotele turystyczne, pokoje 3-4-osobowe z łazienkami. W miejscu zakwaterowania wydawane są śniadania kontynentalne.

Ważne informacje

 •  dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty
 •  należy zabrać ważną legitymację szkolną
 •  zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ
 •  radzimy zabrać suchy prowiant oraz ok. 50 PLN na posiłki

UBEZPIECZENIE:
Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW Polska – 5000 PLN, NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 2000 EUR, NNW Pozostałe Państwa Świata – 4000 EUR), kosztów leczenia (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR, KL Pozostałe Państwa Świata - 30000 EUR) oraz bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 200 EUR, BP Pozostałe Państwa Świata – 400 EUR). Dodatkowo uczestnik może indywidualnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży.


UWAGA:

Impreza odbędzie się pod warunkiem, gdy zgłosi się na nią minimum 35 osób. W przypadku braku minimalnej liczby osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

 

 
PAMIĘTAJ ABY ZABRAĆ ZE SOBĄ
 •  dokumenty: ważny paszport lub dowód osobisty oraz legitymację szkolną
 •  zapas lekarstw, szczególnie jeśli bierzesz je stale,
 •  kieszonkowe – sugerowane około 10 EUR na dzień,
 •  mały podręczny plecak,
 •  ręczniki i kosmetyki,
 •  nakrycie głowy,
 •  napoje i kanapki na drogę (plus ok. 50 PLN na obiad przed granicą oraz na śniadanie w drodze powrotnej),
 •  wygodne buty i strój sportowy,
 •  sweter i kurtkę przeciwdeszczową – w lecie mogą również zdarzyć się chłodniejsze dni,
 •  małą poduszkę na podróż autokarem,
 •  notes i długopis,
 •  krem przeciwsłoneczny z filtrem.


organizator ATAS Sp. z o.o.

PROGRAM
1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski, przejazd przez Niemcy w kierunku Francji zgodnie z rozkładem jazdy.
2 DZIEŃ
W godzinach porannych przyjazd do Parku Disneyland. Całodzienna zabawa w Disneyland Park oraz Walt Disney Studios. Możliwość skorzystania z posiłku W Disneyland (koszt 10-15 EUR). Przejazd do hotelu.
3.DZIEŃ
Przejazd do PARYŻA. Rejs statkiem po Sekwanie: widok na katedrę Notre-Dame, Luwr, wieżę Eiffla. Przejazd na nocleg w Awinion.
4 DZIEŃ
Przejazd do GIRONY: Spacer po jednej z najlepiej zachowanych starówek w Hiszpanii. Podziwianie słynnych pastelowych domów nad rzeką Onyar oraz murów miejskich sięgających I wieku p.n.e. Przejazd do hotelu na Costa Brava w porze kolacji.
4-9 DZIEŃ
Pobyt na Costa Brava. W czasie pobytu program rekreacyjny, animacje w hotelu, gry i zabawy na plaży, kąpiele w morzu pod opieką miejscowego ratownika. Wycieczka do BARCELONY: spacer po Barri Gòtic i La Rambla, największe dzieła Gaudiego oglądane z zewnątrz: Sagrada Família, Casa Milà oraz Casa Batlló, zwiedzanie Parku Güell. Spacer po BLANES – zwiedzanie Ogrodów Mar i Murtra
9 DZIEŃ
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd. Całodzienny przejazd do hotelu we Włoszech. Po drodze krótki spacer po promenadzie w CANNES oraz postój na obiadokolację.
10 DZIEŃ
Przejazd do Parku Rozrywki Gardaland – całodzienna zabawa. Wyjazd w kierunku Polski.
11 DZIEŃ
Powrót do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.
 
Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.
Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.

DODATKOWE OPŁATY
płatne w autokarze
 •  130 EUR - koszt realizacji programu (m.in. bilety wstępu, komunikacja miejska, parkingi, woda do posiłków, obiadokolacje w trakcie przejazdów tranzytowych)
 •  10 EUR - kaucja zwrotna za hotel


Terminy

Turnus Cena

01.07.2019
2340 PLN
brak miejsc

06.07.2019
2340 PLN
brak miejsc

11.07.2019
2390 PLN
brak miejsc

16.07.2019
2390 PLN
brak miejsc

21.07.2019
2390 PLN
brak miejsc

* Informujemy, że pobierana jest przedpłata w wyskości 600.00 PLN

Cena nie zawiera

DODATKOWE OPŁATY
EUR płatne w autokarze
 •  130 EUR - koszt realizacji programu (m.in. bilety wstępu, komunikacja miejska, parkingi, woda do posiłków, obiadokolacje w trakcie przejazdów tranzytowych)
 •  10 EUR - kaucja zwrotna za hotel
 •  50-180 PLN - dopłata za wyjazd z poszczególnych miast Polski: – patrz rozkład jazdy
 
DOBROWOLNE UBEZPIECZNIA
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji może być zgłoszone do 5 dni od daty zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie turystycznej i wpłaty całości lub zaliczki wraz z kosztami ubezpieczenia. W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy jest mniej niż 30 dni – umowę ubezpieczenia można zawrzeć jedynie w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie turystycznej
- KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 75 PLN
- KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji dla osób przewlekle chorych 215 PLN
- CP ubezpieczenie dla osób chorych przewlekle – 165 PLN

Cena zawiera

 • przejazd autokarem
 • zakwaterowanie: 5 noclegów na Costa Brava z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja) oraz 3 noclegi tranzytowe ze śniadaniami
 • wyżywienie: świadczenia rozpoczynają się śniadaniem trzeciego dnia imprezy, a kończą śniadaniem dziesiątego dnia imprezy
 • opieka pilota i wychowawców
 • ubezpieczenie NNW, KL, bagaż - AXA
 • bogaty program zwiedzania
TRANSPORT
Jeździmy komfortowymi autokarami wyposażonymi w uchylne fotele, WC, klimatyzację, barek oraz DVD. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek. Miejsca w autokarach są nienumerowane. Zbiórka 30 minut przed planowaną godziną odjazdu.
Prosimy o zabranie jednego, średniej wielkości  bagażu głównego (zalecany rozmiar bagażu 65 x 40 x 25 cm) oraz jednej sztuki bagażu podręcznego.
Autokar docelowy jedzie na trasie Wrocław-Costa Brava-Wrocław.

 

Miejscowość

Miejsce zbiórki

Godzina odjazdu

Orientacyjna godzina powrotu

Dopłata

Warszawa

Dw. Zachodni PKS st. 11

11:15

16:45

50 PLN

Łódź

Dworzec Łódź Widzew

13:30

14:30

50 PLN

Wrocław

Parking wzdłuż ul. Ślężnej (róg ul. Kamiennej przy Wzgórzu Andersa)

17:00

11:00

0 PLN

Kraków*
*Zorganizowany transport do autokaru docelowego (realizowane przy zgłoszeniu się min. 5 osób, różnymi środkami transportu – PKS, PKP, bus – zawsze pod opieką konwojenta)

Miejsce zbiórki, godzina odjazdu i środek transportu podane zostaną na 1 tydz przed wyjazdem na stronie internetowej.

 

Uwaga: należy zabrać ważną legitymację szkolną

 

 

 

80 PLN

Gdańsk*

180 PLN

Bydgoszcz*

100 PLN

Lublin*

100 PLN

Poznań*

100 PLN

Katowice*

50 PLN