Hiszpania i Parki Rozrywki

11 dni 12-18 lat
Brak miejsc

Szukasz wakacji pełnych niezapomnianych wrażeń? Pojedź z nami na obóz po którym będzie co wspominać. Przybijesz piątkę z bohaterami z dzieciństwa w Disneylandzie, zobaczysz panoramę Paryża ze szczytu wieży Eiffla, pospacerujesz wąskimi uliczkami starego miasta w Barcelonie, rzucisz się w wir kolejek górskich w parku rozrywki Gardaland. Dla zmęczonych przewidzieliśmy też czas na relaks na malowniczej plaży.
Obóz zaczyna się zabawą w parku rozrywki,a potem będzie tylko lepiej. Plaża, lazur morza, słońce, przygoda.

rezerwuj

Zakwaterowanie

Hotel SAMBA 3* w Lloret de Mar. Hotel położony ok. 500 m od popularnej plaży Fenals i ok. 1 km od centrum miasta. Przy hotelu znajduje się teren rekreacyjny z siłownią plenerową, boisko do siatkówki oraz basen i bezpłatne leżaki do dyspozycji gości. Hotel oferuje również możliwość grania w bilard lub tenis stołowy (za dodatkową opłatą). Wieczorami w hotelu organizowane są animacje, muzyka na żywo, pokazy tańca flamenco itp. Darmowe wi-fi w hotelowym lobby, wi-fi w pokojach za dopłatą.

Pokoje: głównie 3-osobowe z TV, ręcznikami i suszarkami do włosów.
Każdy pokój z balkonem (widok na basen, ulicę lub wzgórza).

Wyżywienie:

 • śniadanie
 • obiad
 • kolacja

Posiłki podawane są w formie stołu szwedzkiego. Woda do obiadu i kolacji.

Hotele tranzytowe: hotele 2*/3*, pokoje głównie 3-osobowe z łazienkami. W miejscu zakwaterowania wydawane są śniadania kontynentalne.

Ważne informacje

 • dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport lub dowód osobisty
 • każdy uczestnik powinien posiadać ważną kartę EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego >>>)
 • osoby korzystające ze zorganizowanego transportu PKP są zobowiązane do zabrania ważnej legitymacji szkolnej
 • podczas długich przejazdów autokarem postoje odbywają się co 3-4 godziny
 • radzimy zabrać suchy prowiant oraz ok. 80 PLN na posiłki przy granicy w Polsce
 • sugerujemy kieszonkowe na poziomie ok. 250 EUR (w tym koszt posiłków kupowanych we własnym zakresie ok. 110-120 EUR)
 • prosimy o zabranie jednego, średniej wielkości bagażu głównego (zalecany rozmiar 65 x 40 x 25 cm) oraz jednej sztuki bagażu podręcznego

 • Ważne: uczestników obozu obowiązują zasady wjazdu do krajów tranzytowych i do Hiszpanii publikowane na https://www.gov.pl/web/dyplomacja/hiszpania

UWAGA: W przypadku braku minimalnej liczby osób wynoszącej 35, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

PAMIĘTAJ ABY ZABRAĆ ZE SOBĄ:

 • dokumenty: ważny paszport lub dowód osobisty oraz legitymację szkolną
 • zapas lekarstw, szczególnie jeśli bierzesz je stale
 • mały podręczny plecak
 • ręczniki i kosmetyki
 • nakrycie głowy
 • napoje i kanapki na drogę (plus ok. 80 PLN na obiad przed granicą oraz na śniadanie w drodze powrotnej)
 • wygodne buty i strój sportowy
 • sweter i kurtkę przeciwdeszczową – w lecie mogą również zdarzyć się chłodniejsze dni
 • małą poduszkę na podróż autokarem
 • krem przeciwsłoneczny z filtrem

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski, przejazd przez Niemcy w kierunku Francji. Postój na obiadokolację przed granicą (płatna we własnym zakresie).

2 DZIEŃ
Całodzienna zabawa w Disneyland Park oraz Walt Disney Studios. Przejazd do hotelu na nocleg. Wyżywienie we własnym zakresie.

3 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do PARYŻA, wjazd na Wieżę Eiffla, spacer po mieście: Ogrody Tuileries, Luwr (z zewnątrz), Katedra Notre Dame. Rejs statkiem po Sekwanie. Obiadokolacja przed wyjazdem w kierunku Hiszpanii. Nocny przejazd przez Francję.

4 DZIEŃ
Podczas przejazdu do Lloret de Mar postój na zwiedzanie GIRONY: Czas wolny na śniadanie we własnym zakresie. Spacer po jednej z najlepiej zachowanych starówek w Hiszpanii. Podziwianie słynnych pastelowych domów nad rzeką Onyar oraz murów miejskich sięgających I wieku p.n.e. Przyjazd do hotelu we wczesnych godzinach popołudniowych, obiad, zakwaterowanie.
Spacer zapoznawczy po okolicy, kolacja.

5 DZIEŃ
Program rekreacyjny, animacje w hotelu, gry i zabawy na plaży. Pełne wyżywienie - 3 posiłki.

6 DZIEŃ
Wycieczka do BARCELONY: spacer po Barri Gòtic i La Rambla, największe dzieła Gaudiego oglądane z zewnątrz: Sagrada Família, Casa Milà i Casa Batlló, zwiedzanie Parku Güell. Pełne wyżywienie - 3 posiłki.

7 DZIEŃ
Wycieczka do BLANES – spacer po mieście, zwiedzanie Ogrodów Mar i Murtra. Pełne wyżywienie - 3 posiłki.

8 DZIEŃ
Program rekreacyjny, animacje w hotelu, gry i zabawy na plaży. Pełne wyżywienie - 3 posiłki.

9 DZIEŃ
Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd. Całodzienny przejazd na nocleg do hotelu we Włoszech. Po drodze postój na obiadokolację.

10 DZIEŃ
Śniadanie, pozostałe posiłki we własnym zakresie. Przejazd do Parku Rozrywki Gardaland – całodzienna zabawa. Wyjazd w kierunku Polski.

11 DZIEŃ
Powrót do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.


*Z uwagi na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu podczas turnusu OH2-5 (08.08-18.08.2024) program zostanie zrealizowany w zmienionej kolejności. Program alternatywny:

1 DZIEŃ Wyjazd z Polski.
2 DZIEŃ Przejazd do Parku Rozrywki Gardaland – całodzienna zabawa. Wyżywienie we własnym zakresie. Przejazd do hotelu.
3 DZIEŃ Po śniadaniu wykwaterowanie i wyjazd. Całodzienny przejazd na nocleg do hotelu w Hiszpanii. Po drodze postój na obiadokolację.
4 DZIEŃ Program rekreacyjny, animacje w hotelu, gry i zabawy na plaży. Pełne wyżywienie.
5 DZIEŃ Wycieczka do BLANES – spacer po mieście, zwiedzanie Ogrodów Mar i Murtra. Pełne wyżywienie.
6 DZIEŃ Wycieczka do BARCELONY: spacer po Barri Gòtic i La Rambla, największe dzieła Gaudiego oglądane z zewnątrz: Sagrada Família, Casa Milà i Casa Batlló, zwiedzanie Parku Güell. Pełne wyżywienie.
7 DZIEŃ Program rekreacyjny, animacje w hotelu, gry i zabawy na plaży. Pełne wyżywienie.
8 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Obiad przed wyruszeniem w drogę. Podczas przejazdu przez Hiszpanię postój na zwiedzanie GIRONY: Spacer po jednej z najlepiej zachowanych starówek w Hiszpanii. Podziwianie słynnych pastelowych domów nad rzeką Onyar oraz murów miejskich sięgających I wieku p.n.e. Nocny przejazd przez Francję.
9 DZIEŃ Przyjazd do PARYŻA, czas wolny na śniadanie we własnym zakresie, wjazd na Wieżę Eiffla, spacer po mieście: Ogrody Tuileries, Luwr (z zewnątrz), Katedra Notre Dame. Rejs statkiem po Sekwanie. Obiadokolacja, przejazd do hotelu na nocleg.
10 DZIEŃ Śniadanie, pozostałe posiłki we własnym zakresie. Całodzienna zabawa w Disneyland Park oraz Walt Disney Studios. Wyjazd w kierunku Polski.
11 DZIEŃ Powrót do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Zwróć uwagę! Pogrubione punkty programu oznaczają, że korzystamy z danej atrakcji (np. zwiedzamy dany obiekt).

Uwaga:
Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18
przez rodziców lub osoby upoważnione.
Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.

Płatne w autokarze:

 • 200 EUR - koszt realizacji programu (m.in. bilety wstępu, opłaty parkingowe, taksa klimatyczna)


Co czeka na nas w PARKACH ROZRYWKI?

DISNEYLAND PARK
Olbrzymi park rozrywki usytuowany w podparyskiej miejscowości. Przekraczając jego bramę przenosimy się do magicznego świata, gdzie stylizowanymi uliczkami przechadzają się ulubione bajkowe postacie oraz odbywają się światowej klasy parady. Czeka tu na nas masa atrakcji, m.in. przepłyniemy łodzią przez tropikalne bagna, wsiądziemy do pędzącego wagoniku Indiana Jones’a bądź “zgubimy się” w tajemniczym labiryncie Alicji. Kolejki górskie, karuzele to również nieodzowny element tego miejsca.

WALT DISNEY STUDIOS PARK
Walt Disney Studios jest dopełnieniem Disneyland Parku. Przedstawiane są tu dzieje animacji, filmu i telewizji wraz z kulisami ich produkcji. Jest to miejsce pełne humoru, ale i również z lekkim dreszczykiem grozy. Czeka tu na nas świat pełen efektów specjalnych oraz kaskaderskich popisów.

GARDALAND
Uznawany za jeden z najlepszych parków rozrywki na świecie. Położony nad brzegiem lazurowego, włoskiego jeziora - Garda. Słynie z podnoszących adrenalinę licznych rollercoasterów. Zachęca również do zabawy w wodnym miasteczku, gdzie m.in. czekają na nas łódki pływające po wzburzonej rzece. Chwilę relaksu przyniosą nam również liczne pokazy, rewie muzyczne czy sportowe pokazy na wrotkach. Na koniec możemy poszybować “latającym spodkiem”, z którego rozpościera się niesamowity widok na pobliskie góry.

Terminy

Turnus Cena

27.06.2024
3790 PLN
brak miejsc

04.07.2024
3790 PLN
brak miejsc

11.07.2024
3790 PLN
brak miejsc

18.07.2024
3790 PLN
brak miejsc

08.08.2024
3790 PLN
brak miejsc

15.08.2024
3790 PLN rezerwuj

* Informujemy, że do 3 dni od dokonania rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w wysokości 800.00 PLN.
Do 30 dni przed wyjazdem prosimy o wpłatę pozostałej kwoty za wyjazd.

Cena nie zawiera

DODATKOWE OPŁATY OBOWIĄZKOWE

 • 20 PLN - obowiązkowa dopłata na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 PLN) i TFP (Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 PLN)
 • 0-280 PLN - dopłata za wyjazd z poszczególnych miast Polski (patrz rozkład jazdy)
 • 200 EUR (płatne w autokarze), kwota EUR nie podlega rozliczeniu - koszt realizacji programu (m.in. bilety wstępu, opłaty parkingowe, taksa klimatyczna)

OPŁATY FAKULTATYWNE

 • 150 PLN – ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
  *Sprawdź warunki ubezpieczenia KR > POBIERZ
 • 180 PLN - rozszerzenie ubezpieczenia dla osób przewlekle chorych
 • 80 PLN - gwarancja najniższej ceny*
 • 80 PLN - gwarancja niezmienności ceny**

Płatne na miejscu:

 • 30 EUR - rejs statkiem do Tossa de Mar (dla chętnych)

*Gwarancja najniższej ceny - daje prawo zwrotu różnicy w cenie wykupionego wyjazdu, gdy ta zostanie obniżona po dacie Twojej rezerwacji. W czasie trwania obniżki, zgłoś do nas prośbę o zmniejszenie ceny zgodnie z obowiązującą ofertą, a przygotujemy dokument potwierdzający nową kwotę (usługa dostępna do 7 dni od dnia wpłaty zaliczki na wyjazd). REGULAMIN >>

**Gwarancja niezmienności ceny
- daje gwarancję stałej ceny wyjazdu, niezależnie od zmiany kursów walut, kosztów paliwa, podatku od usług turystycznych czy opłat lotniskowych. Organizator turystyki w uzasadnionych sytuacjach ma prawo podnieść cenę, a ta usługa chroni Cię przed nieplanowaną podwyżką (usługa dostępna do 7 dni od dnia wpłaty zaliczki na wyjazd). REGULAMIN >>

Cena zawiera

 • przejazd autokarem
 • 5 noclegów na Costa Brava z wyżywieniem 3 razy dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)
  Podczas wycieczki do Barcelony obiad w formie pakowanego lunchu.
 • 2 noclegi tranzytowe ze śniadaniami i obiadokolacjami
 • wyżywienie: świadczenia rozpoczynają się śniadaniem trzeciego dnia imprezy, a kończą śniadaniem dziesiątego dnia imprezy
 • opieka kierownika - pilota i wychowawców
 • ubezpieczenia Wiener: NNW – 1250 EUR, KL – 20000 EUR, bagaż – 200 EUR

ROZKŁAD JAZDY AUTOKARU
Jeździmy autokarami wyposażonymi w uchylne fotele, WC, klimatyzację oraz DVD. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek. Miejsca w autokarach są nienumerowane i nie podlegają rezerwacji. Zbiórka 30 minut przed planowaną godziną odjazdu.
Uwaga:
Możliwość powrotu jedynie do tego samego miasta, w którym wsiadał uczestnik obozu.

Autokar docelowy jedzie na trasie Wrocław-Hiszpania-Wrocław.

Miejscowość

Miejsce zbiórki

Godzina odjazdu

Orientacyjna godzina powrotu

Dopłata

Warszawa

Dworzec Zachodni PKS st. 11

09:30

18:00

0 PLN

Łódź

Dworzec Północny ul.Smugowa

12:00

16:00

0 PLN

Wrocław

Parking wzdłuż ul. Ślężnej (róg ul. Kamiennej przy Wzgórzu Andersa)

17:00

12:00

0 PLN

Gdańsk

Wyjazd realizowany
w turnusach:
04.07-14.07.2023
18.07-28.07.2023
08.08-18.08.2023

Zorganizowany transport do autokaru
docelowego (realizowany w wybranych
turnusach, różnymi środkami transportu –
PKS, PKP, bus – zawsze pod opieką
konwojenta).

Miejsce zbiórki, godzina odjazdu i środek
transportu podane zostaną na tydzień
przed wyjazdem na stronie internetowej.

Uwaga! W przypadku transportu PKP
należy zabrać ważną legitymację szkolną.

280 PLN

Poznań

Wyjazd realizowany
w turnusach:
04.07-14.07.2024

150 PLN

Kraków

Wyjazd realizowany w turnusach:
27.06-07.07.2024
11.07-21.07.2024
15.08-25.08.2024

150 PLN

Katowice

150 PLN

Uwaga: Komunikat wyjazdowy zamieszczony zostanie na stronie www.atas.pl około 7 dni przed planowanym wyjazdem.