Bułgaria - obóz wypoczynkowy

  • 13 dni
  • 12-18 lat

Złote Piaski miejscowość położona jest ok. 15 km od Warny. Złote Piaski to najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii słynący z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie. Z pewnością młodych ludzi przyciągają tutaj panująca atmosfera, niezapomniane zabawy w klubach, sklepiki i kramy z bułgarskimi różnościami, mnóstwo słońca oraz ciepłe morze.

rezerwuj

Zakwaterowanie

Hotel Serdika***

Położony blisko centrum Złotych Piasków, ok. 550 m od plaży i ok. 400 m оd Aquapolis. Wszystkie pokoje są przestronne, odnowione i urządzone w stylu skandynawskim. Hotel ma całodobową ochronę. Do dyspozycji uczstników: duży odkryty basen z  mini  aquaparkiem i wydzieloną częścią dla dzieci, bezpłatne parasole i leżaki przy basenie (ilość ograniczona), restauracja z tarasem, barbeque, lobby bar z karaoke, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu, punkt wymiany waluty, tenis stołowy, bilard, gabinet lekarski, Wi-Fi – bezpłatne w holu koło recepcji,, salka z grami, wypożyczalnia rowerów, sklep. Przy hotelu wielofunkcyjne boisko sportowe. Codzienny program animacyjny prowadzony przez hotel.

Pokoje: 3, 4, 5 i 6 osobowych z klimatyzacją i balkonem, TV-kablową, lodówką, łazienką z suszarką. Wi-fi w pokoju dodatkowo płatne.


Wyżywienie:

All inclusive 

  • śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu
  • drugie śniadanie – piknikowe, późny obiad ok. 17
  • wieczorna zupa (21:30 – 22:00)
  • herbata i woda przez cały dzień

Tematyczne kolacje śródziemnomorska, włoska, bułgarska, turecka.

Wyżywienie w hotelach tranzytowych:

W Budapeszcie śniadanie i obiadokolacja, w Bukareszcie dodatkowy obiad. Suchy prowiant na drogę powrotną.

Ważne informacje

  •  uczestnik zobowiązany jest do posiadania ważnego paszportu lub dowodu osobistego
  •  wskazane zabranie jest kremu UV, nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne, maści na oparzenia, nieprzewiewnego okrycia, wygodnych butów
  •  sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników: ok 100 EUR
  •  do autokaru można wziąć 1 bagaż główny i bagaż podręczny. Bagaż główny nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.)
 
UBEZPIECZENIE:
Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 2000 EUR, kosztów leczenia KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10 000 EUR oraz bagażu podróżnego BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 200 EUR. Dodatkowo uczestnik może indywidualnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży z przyczyn losowych.
 

REZYGNACJA Z IMPREZY:
Uczestnik może odstąpić od umowy w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. W takim przypadku organizator obciąża uczestnika opłatą za odstąpienie od umowy, której wysokość jest uzależnione od terminu odstąpienia przed datą rozpoczęcia imprezy oraz spodziewanych oszczędności kosztów i spodziewanego dochodu z tytułu alternatywnego wykorzystania danych usług turystycznych.
Opłata wynosi odpowiednio:
- do 41 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 200zł,
- od 40 do 21 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 20% ceny imprezy,
- od 20 do 7 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 60% ceny imprezy,
- od 6 dnia przed rozpoczęciem imprezy – 80% ceny imprezy.
 
 
UWAGA
Impreza odbędzie się pod warunkiem, gdy zgłosi się na nią minimum 30 osób. W przypadku braku minimalnej liczby osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 10 dni przed datą wyjazdu.
 
 
 
Organizator: BT Czerwiński Travel S.C.
 

PROGRAM

1  DZIEŃ Wyjazd autokaru według rozkładu. Przejazd przez Polskę.

2 DZIEŃ Dojazd do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Wieczorny spacer po Budapeszcie na górę Gellarta – skąd można podziwiać piękną panoramę Budapesztu. Nocleg.

3 DZIEŃ Śniadanie. Wykwaterowanie. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Bazylika św. Stefana, Plac Wolności, Parlament, Most Łańcuchowy, Wzgórze Zamkowe – Baszta Rybacka, Kościół Macieja (zwiedzanie obiektów z zewnątrz). Możliwość zakupienia ciepłego posiłku (płatne dodatkowo). Wyjazd w dalszą drogę do Bułgarii.

4 DZIEŃ Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, pierwsze świadczenie w Bułgarii – obiad.

5-10 DZIEŃ Pobyt w Bułgarii. Realizacja programu:
- integracyjne zabawy, wrzuć na Luz! – plażowanie i kąpiele
morskie, animacje przy basenie
- Party Time – wyjścia na dyskoteki: Papaya, Pr. Club, Bonkers, Arrogance (za dodatkową opłatą, wejście dla osób 16+)
- wycieczka do Warny – stolicy bułgarskiego wybrzeża
- wycieczka do Klasztoru Skalnego Aładża – Monastyr Aładża to średniowieczny klasztor wykuty w skale
- w pożegnalny wieczór rozświetlimy niebo lampionami.

11 DZIEŃ  Śniadanie w godzinach porannych i wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. Przejazd do Bukaresztu w godzinach ok. południowych. Zwiedzanie miasta (m.in. Parlament, plac Unirii, bukaresztańskie Pola Elizejskie, cerkiew pod wezwaniem św. Mikołaja czy ruiny dworu książąt wołoskich, zbudowanego na rozkaz słynnego Vlada Palownika – Drakuli). Obiad. Przejazd do bukaresztańskich term (obowiązkowo do term należy zabrać: strój kąpielowy, klapki, ręcznik!). Termy w Bukareszcie – jedne z największych źródeł termalnych w Europie!!! Spektakularna Strefa „Galaxy” z niesamowitymi zjeżdżalniami – to raj, z którego będziemy korzystać! Wyjazd w stronę Polski w godzinach bardzo późno wieczornych/nocnych.

12 DZIEŃ Przejazd przez Rumunię.

13 DZIEŃ Przyjazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy. Zakończenie obozu.

Terminy

Turnus Cena

24.06.2019
1759 PLN
brak miejsc

01.07.2019
1759 PLN
brak miejsc

08.07.2019
1759 PLN
brak miejsc

15.07.2019
1759 PLN
brak miejsc

22.07.2019
1759 PLN
brak miejsc

29.07.2019
1759 PLN
brak miejsc

31.07.2019
1759 PLN
brak miejsc

05.08.2019
1759 PLN
brak miejsc

* Informujemy, że pobierana jest przedpłata w wyskości 600.00 PLN

Cena nie zawiera

DODATKOWE OPŁATY

  •  opłata za dojazd w zależności od miejsc wsiadania
  •  kaucja zwrotna płatna: 20 euro/os.
  •  taksa klimatyczna: 10 euro
  •  obowiązkowa opłata za: wstępy, przejazdy komunikacją miejską,  usługi przewodnickie w Budapeszcie  i Bukareszcie oraz wstęp do Term w Bukareszcie: ok. 25 euro

 
FAKULTATYWNIE – PŁATNE NA MIEJSCU

Wycieczki realizowane przy min. 20 uczestnikach.

  • Wycieczka do Nesebyr + Aqua Park - odwiedzimy jedno z najstarszych miast europejskich. Miasto – muzeum. Położone jest u wybrzeża Morza Czarnego, często nazywane Dubrownikiem Bułgarii. Dodatkowo czeka nas zabawa w Aquaparku na Bałkanach: ok 45 EUR
  • Wycieczka do Wioski Bułgarskiej - przejażdżka łódką po rzece Kamczija, Pobitite Kamuni czyli Kamienny Las, na miejscu obiad tradycyjne dania bułgarskie, napoje: ok 30 EUR
  • Tureckie Historie - Stambuł - wycieczka autokarowa po historycznej części Istambułu ze zwiedzaniem: hipodromu, egipskiego obelisku, kolumny wężowej i kolumny Konstantyna, fontanny Wilhelma II i Błękitnego Meczetu. Następnie przejazd panoramicznym autokarem przez mosty nad Złotym Rogiem i nad Bosforem na punkt widokowy w azjatyckiej część miasta przejazd przez do azjatyckiej części miasta. Krótka przerwa w nadbrzeżnej kawiarni na podziwianie przepięknych widoków. W drodze powrotnej zwiedzanie fabryki skóry z możliwością zakupu  wyrobów skórzanych: ok. 102 EUR
  • Wycieczka do Bałczik i Przylądka Kaliakra - zwiedzimy letnią rezydencję rumuńskiej królowej Marii z 1924 roku, ogród botaniczny z mnóstwem kaktusów i sukulentów. Następnie przylądek Kaliakra, obiad podczas wycieczki: ok 40 EUR
  • Wycieczka Jeep Safari - wyprawa wojennymi jeepami  po Parku Narodowym Złote Piaski oraz innych miejscowościach. W programie przewidziane są również gry i zajęcia sportowe a także obiad w bułgarskim, wiejskim domostwie: ok 40 EUR 
  • dyskoteki: 10 EUR/wejście

 

DOBROWOLNE UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji musi być zgłoszone do 5 dni od daty zawarcia umowy

  •  KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji:  3% ceny całkowitej
  •  CP ubezpieczenie dla osób chorych przewlekle: 120 PLN

Cena zawiera

  • zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelu w Złotych Piaskach
  •  1 nocleg tranzytowy w Budapeszcie
  •  wyżywienie: All inclusive: 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolacja, suchy prowiant na drogę powrotną
  •  rezydent na miejscu w Bułgarii
  •  program obozu
  •  opieka: kadry pedagogicznej, ratownika, miejscowej opieki medycznej
  •  ubezpieczenie AXA: KL 10 000 EUR, NNW 2000 EUR i bagaż 200 EUR
  •  Krajowy Fundusz Turystyczny, podatek VAT

AUTOKAR

Dojazd autokarem:  o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek.   Możliwość wyjazdu z miast antenowych przy minimum 6 osobach. Terminy imprezy dotyczą wyjazdu z Gdańska, wyjazd z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.

MIASTO DOPŁATA
Transport realizowany przy min. 6 uczestnikach
Gdańsk 180 PLN
Tczew 180 PLN
Malbork 180 PLN
Toruń 160 PLN
Bydgoszcz 160 PLN
Lublin 120 PLN
Rzeszów 120 PLN
Warszawa 100 PLN
Łódź 100 PLN
Tarnów 100 PLN
Częstochowa 100 PLN
Piotrków Trybunalski 100 PLN
Radom 80 PLN
Kielce 80 PLN
Katowice 50 PLN
Kraków 50 PLN
Lębork* 220 PLN

*antenka realizowana z Lęborka do Gdańska samochodem osobowym, busem lub pociągiem przy min. 3 uczestnikach.

 Komunikat wyjazdowy będzie dostępny na około 3 dni przed wyjazdem na stronie internetowej www.atas.pl/komunikaty-wyjazdowe