Łeba Moc Atrakcji

 • 12 / 11 dni
 • 8-13 lat

Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu w Łebie. Czekać na Was będzie mnóstwo atrakcji i niespodzianek, ciekawa rywalizacja i duużo dobrej zabawy. Większość zajęć odbywać się będzie na świeżym powietrzu, we wspaniałej scenerii morza, jeziora i lasu.

 

 

ZNIŻKA:

 • Karta Dużej Rodziny - 5 % ceny podstawowej (bez transportu, fakultetów)

Aby skorzystać ze zniżki, proszę o kontakt z biurem ATAS.

rezerwuj

Zakwaterowanie

Ośrodek Wczasowy "FREGATA"

Ośrodek o bardzo dobrym standardzie, położony ok. 7 min. drogi od plaży. Do naszej dyspozycji: stołówka i świetlica z TV SAT, sale do zajęć, sala dyskotekowa, kawiarenka, sklepik, salka bilardowa, cymbergaje, tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów, boiska do koszykówki, siatkówki, mini piłki nożnej i plac zabaw.

Pokoje: 3, 4- osobowe z łazienkami.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie, deser. Śniadania w formie bufetu. Pierwszy posiłek – ciepła kolacja (w wypadku przyjazdu po 19.00 posiłek cateringowy typu fast-food), ostatni – śniadanie i suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Ważne informacje

 • uczestnik zobawiązany jest do posiadania legitymacji szkolnej
 • prosimy o zabranie do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca odmówić zabranie bagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem
 • zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 PLN
 • prosimy zabrać: strój i obuwie do zajęć sportowych, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, nakrycie głowy
 • proponowane kieszonkowe ok 130 PLN
 • obowiązkowy odbiór dzieci do lat 18 przez Rodziców lub osoby upoważnione

 

 

UBEZPIECZENIE:
Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków NNW Polska – 5 000 PLN. Dodatkowo uczestnik może indywidualnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży.

 

REZYGNACJA Z IMPREZY:
Uczestnik może odstąpić od umowy w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. W takim przypadku organizator obciąża uczestnika opłatą za odstąpienie od umowy, której wysokość jest uzależnione od terminu odstąpienia przed datą rozpoczęcia imprezy oraz spodziewanych oszczędności kosztów i spodziewanego dochodu z tytułu alternatywnego wykorzystania danych usług turystycznych.
Opłata wynosi odpowiednio:
- do 41 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 200zł,
- od 40 do 21 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 20% ceny imprezy,
- od 20 do 7 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 60% ceny imprezy,
- od 6 dnia przed rozpoczęciem imprezy – 80% ceny imprezy.

 

UWAGA:

Impreza odbędzie się pod warunkiem, gdy zgłosi się na nią minimum 15 osób. W przypadku braku minimalnej liczby osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

 

 

Organizator: Centrum Kolonii i Obozów "COGITO"

 

12 dni / 11 dni turnus 1

1 DZIEŃ Wyjazd wg rozkładu jazdy. Przyjazd do ośrodka w godzinach wieczornych, po 19:00, zakwaterowanie, ciepła kolacja, nocleg.

2-11 DZIEŃ Realizacja programu:

 • plażowanie i kąpiele w morzu, gry i konkursy plażowe
 • uczestnictwo w otwartych imprezach rozrywkowych na terenie Łeby (koncerty, plenery, regaty żeglarskie, itp.)
 • power Park Łeba – niezapomniana przygoda, a zarazem doskonała forma aktywnego spędzania czasu na przeszkodach parku linowego. Na początku pokonacie trasę szkoleniową – z systemem asekuracji (tuż nad ziemią), a następnie nieco trudniejszą trasę zieloną. Mierząc się z przeszkodami, na całej trasie będziecie przypięci do liny asekuracyjnej. Wszystkie urządzenia oraz sprzęt asekuracyjny używany w Power Park Łeba posiadają wszelkie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa wymagane przez Polski Związek Alpinizmu. Dodatkowo Power Park Łeba legitymuje się Certyfikatem Bezpieczny Park Linowy, który jest odnawiany każdego roku
 • gokarty – ABC jazdy gokartowej (szkolenie, trening, jazda) – profesjonalnie przygotowany tor z profilowanymi zakrętami i zabezpieczającymi bandami, wyposażony jest w system świateł sygnalizacyjnych. Jazda po nim przypomina rywalizację formuł wyścigowych. Gokarty posiadają regulowane fotele, co pozwala na korzystanie z nich zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Zajęcia dzielą się na dwie części. Podczas części teoretycznej zapoznacie się z budową gokartów, specyfiką toru, techniką jazdy oraz zasadami bezpieczeństwa. Część praktyczna to trening i zabawa w formie wyścigu (2 jazdy). Zapewniamy: kombinezony, certyfikowane kaski, kołnierze asekuracyjne
 • gokart serwis/ pit stop serwis – pod okiem instruktora poznamy budowę i możliwości gokarta, a także nauczymy się podstawowych czynności serwisowych (wymiana kół, indywidualne ustawienia fotela, pedałów, kierownicy, układu napędowego itp.). A na zakończenie – wymiana kół i spoilerów na czas w mini zespołach!
 • wspinaczka – dwustronna, pochyła ścianka wspinaczkowa posiada z każdej strony dwie drogi wspinaczkowe, o zróżnicowanym stopniu trudności. Dla każdego, przy odrobinie wysiłku i precyzji, szczyt będzie osiągalny!
 • Dinopark Łeba – to jeden z największych Parków Dinozaurów w kraju! Będziecie mogli oglądać fascynujące olbrzymy z bliska! Piękne położenie wśród lasów, stawów, trzęsawisk i naturalnej przyrody sprzyja dobrej zabawie i regeneracji sił. Spacerując ścieżkami, mostami i kładkami zobaczycie ok. 100 gadów, a wśród nich dwa kolosy: Seismosaurusa mającego 45 m długości i jedynego w Polsce Brachiosaurusa, wysokiego na 13 m! Fani motoryzacji poznają przodka samochodów – napędzane pedałami pojazdy Flinstone'ów. Na specjalnej trasie będą mogli zmierzyć się z czasem. Choć całość jest tylko wierną kopią tamtych czasów, pobyt w Parku dostarczy nam niezapomnianych emocji!
 • Łeba Park – to place zabaw dla dzieci utrzymane w charakterze ery dinozaurów. Najmłodsi archeolodzy, metodą odkrywkową, odnajdą szkielety dinozaurów. Miłośnicy przepraw i wspinaczek chętnie będą zdobywać linaria i mini ścianki. Drugi plac zabaw to jeden wielki tor przeszkód, wymagający od najmłodszych największej sprawności (wspinaczki, ruchome pomosty, przeprawy po palach i wiele innych).
  • MINI ZOO – dzieci mogą poznać i karmić kozy, owce, daniele, jelenie i wiele innych zwierząt. Są tu także kucyki! Warto z bliska zobaczyć sympatycznych mieszkańców ZOO i poznać ich zwyczaje
 • WYCIECZKA DO SŁOWIŃSKIEGO PARKU NARODOWEGO –  czekać na Was będzie przejazd kolejką bajkową, rejs statkiem po największym w Polsce słonym jeziorze Łebsko, a także wędrówka po ruchomych wydmach, gdzie poczujecie się jak na prawdziwej pustyni.
 • mini zoo – dzieci mogą poznać i karmić kozy, owce, daniele, jelenie i wiele innych zwierząt. Są tu także kucyki! Warto z bliska zobaczyć sympatycznych mieszkańców ZOO i poznać ich zwyczaje. 
 • piesze wędrówki – odkrywanie nieznanych zakątków miasta, spacer do portu rybackiego, wzdłuż wybrzeża
 • wodne ABC – bezpieczeństwo w wodzie, gry i konkursy
 • gry plażowe, zamki z piasku. Gry i zabawy sportowo-integracyjne, rozgrywki między kolonijne
 • dyskoteki, podchody, quizy, turnieje, konkurs karaoke

12 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu. Wyjazd, powrót do poszczególnych miast wg rozkładu jazdy.

 

UWAGA - TURNUS 1 - 11 dniowy

11 DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu. Wyjazd, powrót do poszczególnych miast wg rozkładu jazdy. Zakończenie obozu.

Terminy

Turnus Cena

24.06.2019
1779 PLN
brak miejsc

05.07.2019
1829 PLN
brak miejsc

17.07.2019
1829 PLN
brak miejsc

29.07.2019
1829 PLN
brak miejsc

* Informujemy, że pobierana jest przedpłata w wyskości 500.00 PLN

Cena nie zawiera

 • dopłata za dojazd w zależności od miejsca wsiadania
 • za specjalną dietę uczestnika (bezglutenowa, wegetariańska): 150 PLN

 

FAKULTATYWNIE – PŁATNE W BIURZE

Realizowany przy min. 15 osobach

 

Ze względów czasowych warsztatów plastycznych i tanecznych nie można łączyć.

 • warsztaty plastyczne – w ciągu 12 godzin zajęć warsztatowych dzieci poznają różne techniki malarskie, poeksperymentują z nietypowymi materiałami plastycznymi, które można znaleźć pod ręką (piasek, muszelki, bursztyn, kamyki, mąka...), poznają papieroplastykę, origami oraz nauczą się pracy z plasteliną i ciastoliną. Najmłodsi artyści będą mieli możliwość zaprezentowania po raz pierwszy swoich dzieł na kolonijnej wystawie: 70 PLN
 • warsztaty taneczne - podczas 7 spotkań  po ok. 1,5 godziny, nauczycie się podstawowych kroków tańców latynoskich: samby, zumby i amerykańskiego jive`a oraz videoclip dance – „tańca teledyskowego”, kompilacji wielu stylów tanecznych (hip-hop, r&b, salsa, jazz, funky), charakteryzującej się dynamiką i bazującej na prostych krokach. Z pewnością wasze nowe umiejętności wzbudzą podziw wśród kolegów i koleżanek podczas najbliższych dyskotek: 120 PLN
 • wycieczka do Sea Parku w Sarbsku - jest największym na Pomorzu parkiem rozrywki. Związany jest tematycznie z fauną i florą mórz i oceanów, a także kulturą i historią regionu. Atrakcjami SEA PARKU są: fokarium prezentujące karmienie fok i ich trening medyczny, prehistoryczne oceanarium 3D z kinem 5D, w którym możemy stanąć "oko w oko" ze stworami zamieszkującymi wody naszej planety miliony lat temu, Muzeum Marynistyczne, park makiet zwierząt morskich, park miniatur latarni morskich, galeon i park zręcznościowy: 65 PLN
 • rejs statkiem - niesamowity rejs po morzu Bałtyckim statkiem z licznymi atrakcjami. Wypłyniemy z portu w Łebie i dotrzemy do latarni morskiej lub w okolice wydm ruchomych: 35 PLN
 • aquapark Reda – To niezwykły kompleks, połączenie ogromnego parku wodnego i oceanarium, gdzie będziecie mogli oglądać prawdziwe ryby i rekiny. Znajdziecie tu basen urządzony na kształt zamku, okręt piracki z armatkami wodnymi i zjeżdżalniami, Volcano Jacuzzi, liczącą 315 m ścieżkę wodną oraz wzburzoną wodę z falami sięgającymi do 1,5 m. Możecie tu zjeżdżać z całej masy zjeżdżalni, np. Shark Slide, z której wpłyniecie wprost do paszczy rekina, 60 m emocjonującego zjazdu poprowadzi Was przez rajskie akwarium, w którym pływają prawdziwe rekiny z odległej Sri Lanki. Multi Adventure to szeroka zjeżdżalnia idealna na podwójne pontony i wspólne zjazdy, Ultra Speed, na której nabierzecie prędkości i pokonacie liczne zakręty, Family Slide – pofalowana, szeroka na 3 m i długa na 48 m zjeżdżalnia sprawi, że każdy zjazd będzie inny. Wszystkie te atrakcje czekają na Was w jednym miejscu!!!: 150 PLN

 

DOBROWOLNE UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji należy zgłosić przy zawieraniu umowy

 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy AXA, na wszystkie programy: 75 PLN

Cena zawiera

 • zakwaterowanie: 11/ 10 turnus 1 noclegów w pokojach z łazienkami
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie, deser i suchy prowiant na drogę powrotną
 • program rekreacyjno-sportowy wg opisu
 • opieka: wychowawcza, ratownicza i medyczna
 • ubezpieczenie TUiR AXA: NNW do 5000 PLN
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 0 PLN

 TRANSPORT

Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.

Dojazd własny: przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:00. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu.

Dojazd autokarem lub pociągiem pod opieką kadry. Zbiórka 20 min. przed wyjazdem. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu w wypadku małej liczby uczestników z danego miasta.

MIASTO

MIEJSCE ZBIÓRKI

WYJAZD

POWRÓT

DOPŁATA

WYJAZD Z PONIŻSZYCH MIAST JEST POTWIERDZONY

Bydgoszcz

Parking TESCO, Toruńska 101

UWAGA: tylko II, III i IV turnus

13:00

15:00

120 PLN

Gdańsk

WYJAZD: Stacja Paliw ul. Słowackiego 134, wjazd od DW 472

POWRÓT: Stacja Lotos, Odyseusza 18

15:00

13:00

120 PLN

Częstochowa

WYJAZD: McDonalds, ul. Drogowców 1

POWRÓT: Mc Donald's, ul. Wojska Polskiego 263

UWAGA: tylko II, III i IV turnus

07:30

19:30

180 PLN

Elbląg

Parking przed PWSZ, ul. Grunwaldzka 137

UWAGA: tylko II, III i IV turnus

14:00

14:00

120 PLN

Katowice

WYJAZD: Mc Donald's ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków)

POWRÓT: Mc Doland's, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (w kierunku Wrocławia).

06:30

20:30

180 PLN

Kielce

Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Praktikerem a Auchan

UWAGA: tylko II, III i IV turnus

05:00

22:30

180 PLN

Koszalin

Miejsce i godzina zbiórki do potwierdzenia 3 dni przed wyjazdem

UWAGA: tylko II, III i IV turnus

-

-

120 PLN

Kraków

Dworzec Kraków Główny, obok kasy nr 1. Wyjazd PKP

UWAGA: tylko II, III i IV turnus

-

-

220 PLN

Leszno

WYJAZD: Mc Donald's, Al. Konstytucji 3 Maja 3A (kierunek na Poznań)

POWRÓT: Galeria Leszno (wejście), Al. Konstytucji 3 Maja 12 (kierunek na Wrocław)

10:00

16:00

160 PLN

Lublin

Al. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSiR

04:30

23:00

180 PLN

Łódź

Hipermarket E. Leclerc, ul. Inflancka 45, przy stacji paliw Leclerc.

10:15

18:00

160 PLN

Mława

Stacja Paliw Lotos, ul. Polna 39

UWAGA: tylko II, III i IV turnus

10:30

17:30

160 PLN

Opole

WYJAZD: A4 parking Prószków

POWRÓT: A4 parking Przysiecz

UWAGA: tylko II, III i IV turnus

06:30

19:30

180 PLN

 

Piła

Stacja Paliw Total, ul. Przemysłowa 23

14:30

11:30

120 PLN

Piotrków Trybunalski

McDonald's przy A1 (Kargał Las)

UWAGA: tylko II, III i IV turnus

08:45

18:45

160 PLN

Poznań

Auchan ul. Głogowska 432, przy skrzyżowaniu A2 i drogi nr 5, przy McDonalds.

11:30

14:30

160 PLN

Radom

WYJAZD: McDonald przy LUKOIL ul. Wernera

POWRÓT: Circle K, u;. Czarnieckiego

06:00

21:30

160 PLN

Szczecin

Miejsce i godzina zbiórki do potwierdzenia 3 dni przed wyjazdem

UWAGA: tylko II, III i IV turnus

-

-

120 PLN

Toruń

WYJAZD: MOP „Nowa Wieś”, 3 km przed węzłem Toruń/ Lubicz, tuż za bramkami opłat (kierunek na Gdańsk)

POWRÓT: MOP „Nowa Wieś”, 3 km przed węzłem Toruń/ Lubicz, tuż przed bramkami opłat (kierunek na Łódź)

13:00

15:00

120 PLN

Warszawa

WYJAZD: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej.

POWRÓT: Pl. Bankowy

07:00

20:00

160 PLN

Wrocław

McDonald przy stacji BP, Al. Karkonoska 63

08:00

18:00

180 PLN

TRANSPORT REALIZOWANY PRZY MIN. 5 UCZESTNIKACH

Ostróda

WYJAZD: Stacja Paliw przy Karczmie Mazurskiej, droga nr 7

POWRÓT: McDonald, ul. Przemysłowa

13:00

15:00

120 PLN

   Komunikat wyjazdowy będzie dostępny na około 3 dni przed wyjazdem na stronie internetowej https://www.atas.pl/komunikaty-wyjazdowe