Londyn z native speakerami

 • 9 dni
 • 13-18 lat
4,9/5

Zrealizuj swoje marzenia! Sprawdź najnowsze trendy w modzie. Zagraj w filmie. Weź udział w warsztatach dziennikarskich. Stwórz fotostory. Naucz się grać w krykieta. Zobacz, gdzie i jak mieszkają celebryci. Wszystko pod opieką międzynarodowej kadry native speakerów. Nie w klasach - wszędzie tam, gdzie toczy się londyńskie życie! Do dyspozycji grupy na miejscu pozostaje nasz autokar.


PROGRAM JĘZYKOWY
Uczestnikom w Londynie towarzyszą native speakerzy, którzy prowadzą warsztaty i praktyczne ćwiczenia językowe w formie gier i zabaw w terenie.
Uliczne wywiady, kręcenie filmu w stylu Jamesa Bonda, rozmowy z rodziną goszczącą czy osobami zatrudnionymi w muzeach rozwijają umiejętności komunikacyjne uczestników i gwarantują wspaniałą zabawę.
Wymagania językowe wobec uczestników: znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.
rezerwuj

Zakwaterowanie

Rodziny brytyjskie
Zakwaterowanie u rodzin stwarza okazję do poznania zwyczajów panujących w Wielkiej Brytanii. Rodziny są sprawdzone i starannie dobrane przez naszego partnera z Anglii. Uczestnicy są zakwaterowani na obrzeżach Londynu, u rodzin z klasy średniej, zróżnicowanych kulturowo i etnicznie. Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 2-4 osobowych, możliwe łóżka piętrowe.

UWAGA! W przypadku wyjazdu uczestnika z osobą towarzyszącą (kolega lub koleżanka tej samej płci, brat lub siostra) i chęci wspólnego zakwaterowania prosimy o wpisanie takiej prośby w Uwagi do zamówienia lub przesłanie jej na adres btm@atas.pl.

W miejscu zakwaterowania uczestnicy otrzymują następujące posiłki:
 • śniadania: płatki na mleku, tosty z dżemem, sok, herbata
 • lunch: 2 kanapki, owoc, batonik, chipsy, napój (lunch wydawany jest w formie suchego prowiantu)
 • obiadokolacje: jednodaniowy ciepły posiłek, herbata.

Ważne informacje

 • dokumentem uprawniającym do przekroczenia granicy jest ważny paszport
 • zalecamy posiadanie ważnej karty EKUZ
 • dozwolone jest zabranie 1 sztuki bagażu głównego o max, wymiarach 65 x 40 x 25 cm oraz 1 sztuki bagażu podręcznego - przekroczenie limitu rozmiaru bagażu może wiązać się z koniecznością dopłaty w Londynie 10 GBP za dodatkowy transport do rodziny
 • radzimy zabrać suchy prowiant oraz ok. 50 PLN na posiłki
 • telefon do kierownika obozu dostępny będzie na stronie www.atas.pl na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu
UBEZPIECZENIE:
Uczestnicy będą ubezpieczeni w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW Polska – 5000 PLN, NNW Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 2000 EUR, NNW Pozostałe Państwa Świata – 4000 EUR), kosztów leczenia (KL Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego - 10000 EUR, KL Pozostałe Państwa Świata - 30000 EUR) oraz bagażu podróżnego (BP Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego – 200 EUR, BP Pozostałe Państwa Świata – 400 EUR ). Dodatkowo uczestnik może indywidualnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży.

REZYGNACJA Z IMPREZY:
Uczestnik może odstąpić od umowy w każdym czasie przed jej rozpoczęciem. W takim przypadku organizator obciąża uczestnika opłatą za odstąpienie od umowy, której wysokość jest uzależnione od terminu odstąpienia przed datą rozpoczęcia imprezy oraz spodziewanych oszczędności kosztów i spodziewanego dochodu z tytułu alternatywnego wykorzystania danych usług turystycznych.
Opłata wynosi odpowiednio:
- do 41 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 200zł,
- od 40 do 21 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 20% ceny imprezy,
- od 20 do 7 dnia przed rozpoczęciem imprezy - 60% ceny imprezy,
- od 6 dnia przed rozpoczęciem imprezy – 80% ceny imprezy.

UWAGA:
Impreza odbędzie się pod warunkiem, gdy zgłosi się na nią minimum 35 osób. W przypadku braku minimalnej liczby osób, impreza może zostać przez organizatora odwołana bez ponoszenia dodatkowych kosztów z tytułu odszkodowania lub zadośćuczynienia. Organizator powiadamia o tym fakcie nie później niż 20 dni przed datą wyjazdu.

PAMIĘTAJ ABY ZABRAĆ ZE SOBĄ
 • paszport (ważny co najmniej 1 tydzień od daty powrotu)
 • kieszonkowe (sugerujemy ok. 10 GBP na dzień)
 • zapas medykamentów, szczególnie jeśli stale bierzesz lekarstwa
 • mały podręczny plecak
 • wygodne buty
 • ciepły sweter, kurtkę przeciwdeszczową, parasolkę
 • nakrycie głowy
 • ręcznik i kosmetyki
 • adaptor do kontaktów
 • napoje i kanapki na drogę (plus. ok. 50 PLN na obiad przed granicą polsko – niemiecką oraz śniadanie w drodze powrotnej)
 • małą poduszkę
Więcej informacji praktycznych i dotyczących pakowania się na wyjazd znajdą Państwo we wpisie WIELKA BRYTANIA - WYJAZDOWY NIEZBĘDNIK

 

Dołącz do naszej grupy na Facebooku!

https://www.facebook.com/groups/obozyatasanglia

Organizator ATAS sp. z o.o.

1 DZIEŃ Zbiórka, wyjazd wg. rozkładu, przejazd nocny przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.

2 DZIEŃ Przeprawa promowa. Ćwiczenia językowe z native speakerami podczas zwiedzania, Hello London – przejście obok Tower of London, Tower Bridge, doki Św. Katarzyny, Borough Market, City of London, przejazd komunikacją miejską do dzielnicy zakwaterowania.

3 DZIEŃ Ćwiczenia językowe z native speakerami podczas zwiedzania, Fashion day – spacer po najmodniejszych dzielnicach Londynu: Soho i Covent Garden, warsztaty modowe – what & how to wear, Camden Town - what is hot and what is not in fashion, zakupy na Oxford Street.

4 DZIEŃ Ćwiczenia językowe z native speakerami podczas zwiedzania, Movie day – zwiedzanie Teatru Shakespeare`a (The Globe), warsztaty aktorskie, James Bond & Sherlock Holmes walk – spacer po miejscach związanych z kultowymi seriami agenta 007 i słynnego detektywa. Kręcenie filmu w stylu James`a Bonda

5 DZIEŃ Ćwiczenia językowe z native speakerami podczas zwiedzania, Fame day – Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud`s, celebrity walk - śladami sławnych londyńczyków, spacer po miejscach związanych z Harrym Potterem, wyjście na MUSICAL.

6 DZIEŃ Ćwiczenia językowe z native speakerami podczas zwiedzania, Sport & Relax day – spacer po dzielnicy South Kensington, Albert Memorial, Royal Albert Hall, ogrody pałacowe Kensington Gardens, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Victorii i Alberta, Hyde Park, nauka gry w krykieta – najbardziej popularnej brytyjskiej gry.
7 DZIEŃ Ćwiczenia językowe z native speakerami podczas zwiedzania, Paparazzi day – spacer obok Gmachów Parlamentu, Big Ben`a, Parliament Square, Victoria Tower Gardens, Westminster Abbey, park Św. Jakuba, Pałacu Buckingham, warsztaty dziennikarskie i fotograficzne.

8 DZIEŃ Ćwiczenia językowe z native speakerami podczas zwiedzania, przejazd do Londynu komunikacją miejską, Goodbye London – London Eye, rejs statkiem po Tamizie, przejazd kolejką linową Emirates Air Line. Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Przeprawa promowa.

9 DZIEŃ Przyjazd do Polski.

Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.
Obowiązkowy odbiór młodzieży do lat 18 przez rodziców lub osoby upoważnione.
Program zwiedzania prowadzony jest w języku polskim.
Oferowane usługi nie będą dostępne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.Terminy

Turnus Cena

06.07.2019
2290 PLN
brak miejsc

03.08.2019
2290 PLN
brak miejsc

* Informujemy, że pobierana jest przedpłata w wyskości 600.00 PLN

Cena nie zawiera

DODATKOWE OPŁATY

- koszt wstępów i realizacji programu (płatne na miejscu w Londynie; wiek liczony jest wg roczników):
125 GBP dla osób, które urodziły się po roku 2003
140 GBP dla osób, które urodziły się w roku 2003 i wcześniej
120 PLN – dopłata za specjalną dietę uczestnika (wegańską, bezglutenową, bezlaktozową)
50 PLN / 100 PLN  - dopłata za wyjazd z poszczególnych miast Polski – informacje znajdują się w rozkładzie jazdy

DOBROWOLNE UBEZPIECZENIA:
KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji  -  może być zawarte w terminie najpóźniej 5 dni od daty zawarcia umowy i wpłaty całości lub zaliczki uwzględniającej opłatę za ubezpieczenie – 70 PLN
KR ubezpieczenie od kosztów rezygnacji dla osób przewlekle chorych -  może być zawarte w terminie najpóźniej 5 dni od daty zawarcia umowy i wpłaty całości lub zaliczki uwzględniającej opłatę za ubezpieczenie – 210 PLN
CP ubezpieczenie dla osób chorych przewlekle – 115 PLN

Cena zawiera

 • przejazd autokarem i przeprawa promowa
 • zakwaterowanie: 6 noclegów w Londynie

 • wyżywienie: 3 × dziennie (6 śniadań, 6 packed lunch, 6 obiadokolacji) – świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją 2 dnia (niedziela), kończą się ciepłym lunchem przed wyjazdem z Londynu 8 dnia (sobota)

 • ćwiczenia i konwersacje w języku angielskim z native speakerami w postaci gier i zabaw w terenie prowadzone przez native speakerów

 • opieka i prowadzenie programu przez kierownika-pilota, wychowawców

 • ubezpieczenie NNW, KL, bagaż – AXA

 • bogaty program zwiedzania

 • materiały dydaktyczne – zeszyt ćwiczeń w języku angielskim

Cena obowiązuje przy kursie nie wyższym niż 1GBP=5,2 PLN

ROZKŁAD JAZDY LATO 2019 Obóz Językowy Londyn JA4
Jeździmy komfortowymi autokarami wyposażonymi w uchylne fotele, WC, klimatyzację, DVD.
Miejsca w autokarach są nienumerowane. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek oraz ewentualne przesiadki pasażerów.Sugerujemy zabranie ok. 5 EUR (bilon) na toalety w Niemczech.
Dozwolone jest zabranie 1 sztuki bagażu głównego o max, wymiarach 65 x 40 x 25 cm oraz 1 sztuki bagażu podręcznego. Przekroczenie limitu rozmiaru bagażu może wiązać się z koniecznością dopłaty w Londynie 10 GBP za dodatkowy transport do rodziny.

 

 

Miejscowość

Miejsce zbiórki

Uwaga: Zbiórka 30 min. przed planowaną godziną odjazdu

Godzina odjazdu

Orientacyjna godzina powrotu

Dopłata do wyjazdu z danego miasta

TRASA PÓŁNOCNA
Wyjazd realizowany w terminach 06.07, 03.08 przy minimum 5 osobach na trasie – informacja na 5 dni przed wyjazdem. Istnieje możliwość dowozu uczestników busem do głównego autokaru.

 

Gdańsk

Parking przy ulicy Długie Ogrody od strony Bramy Żuławskiej

11:00

18:15

50 PLN

Grudziądz-okolice

Stacja Circle K, Stare Marzy koło Grudziądza przy drodze nr 91

12:30

16:15

50 PLN

Toruń

Stacja Orlen, ulica Łódzka 83

13:30

15:15

50 PLN

Bydgoszcz

Parking przy hali “Łuczniczka”, ul. Toruńska 59

14:30

14:15

50 PLN

Gniezno

Stacja Lotos, ul. Żwirki i Wigury 32

16:00

12:45

50 PLN

TRASA CENTRALNA
Wyjazd realizowany przy minimum 5 osobach – informacja na 5 dni przed wyjazdem. Istnieje możliwość dowozu uczestników busem do głównego autokaru.

 

Warszawa

Dworzec Zachodni PKS, st. 11

12:00

16:30

-

Łódź

Dworzec Autobusowy Północny, ul. Smugowa 30/32

14:00

14:30

-

Konin-okolice

Parking przy McDonald's, ul. Ogrodowa 31, Stare Miasto koło Konina

15:45

12:45

-

Poznań

Dworzec Autobusowy przy CH Avenida ul. S. Matyi 2

17:15

11:30

-

Torzym

Zajazd „Złota Grota”, ul. Saperska 10

21:00

09:30

-

TRASA CENTRALNA* - dodatkowy wyjazd z Lublina realizowany przy minimum 5 osobach – informacja na 5 dni przed wyjazdem. Istnieje możliwość dowozu uczestników busem do głównego autokaru.

Lublin

Parking przy Motelu PZM-ot, ul. B. Prusa 8

08:30

19:30

100 PLN

TRASA POŁUDNIOWA
Wyjazd realizowany we wszystkich terminach przy minimum 5 osobach – informacja na 5 dni przed wyjazdem. Istnieje możliwość dowozu uczestników busem do głównego autokaru.

 

Kraków

Parking przy stadionie “Wisły”, ul. Reymonta 22

11:00

18:00

-

Katowice

Dworzec PKS, ul. Piotra Skargi 1

12:30

16:30

-

Opole - okolice

Stacja Lotos, Posiłek 1A, 47-300 Rogów Opolski (zjazd z autostrady A4 na drogę krajową nr 45)

14:15

14:45

-

Wrocław

Parking przy ul. Ślężnej (róg ul. Kamiennej przy Wzgórzu Andersa)

15:45

13:15

-

Lubin

Stacje Orlen przy drodze nr 36, zgodnie z kierunkiem podróży

17:15

11:45

-

Zielona Góra

Stacja Orlen, ul. Sulechowska

18:30

10:30

-