Jeśli zastanawiasz się nad wyjazdem na kurs językowy za granicę proponujemy udział w naszym bezpłatnym spotkaniu, podczas którego dostarczymy cennych wskazówek oraz zaprezentujemy ogrom praktycznej wiedzy pomocnej przy wyborze właściwego kursu. Ponadto zapraszamy na pokazową lekcję prowadzoną przez native speakera, prezentację o szkole średniej w USA i indywidualne rozmowu z przedstawicielami szkół, którzy specjalnie w tym celu przyjechali do Polski! Forum odbędzie się  7 marca 2020 we Wrocławiu i 8 marca w Warszawie. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli dotrzeć na miejsce mamy bezpłatną transmisję online!

Forum Wyjazdów Językowych to najlepsza okazja do tego, aby bliżej poznać kursy językowe za granicą i przekonać się o wszystkich zaletach edukacji w grupach międzynarodowych. Na wydarzenie zapraszamy zarówno młode osoby zainteresowane wakacyjnym wyjazdem jak również rodziców. Zachęcamy do zadawania szczegółowych pytań, w końcu będziemy tam po to, żeby Wam pomóc!

Oprócz pracowników ATAS będziecie mogli porozmawiać z przedstawicielami 7 zagranicznych szkół językowych.

Kiedy i gdzie?

We Wrocławiu impreza odbędzie się 7 marca w hotelu SCANDIC WROCLAW, ul. Piłsudskiego 49-57 (sala Oslo)
Start o godzinie 13:00

W Warszawie zapraszamy 8 marca do Novotelu Centrum ul. Marszałkowska 94/98 (sala Promenada)
Rozpoczęcie o 10:00.

Transmisja online będzie dostępna na stronie internetowej wydarzenia.

Szczegółowy program i zapisy: FORUM.ATAS.PL

Ponadto na uczestników wydarzenia czeka przygotowana przez nas niespodzianka!

 

Izabela Drożdż

wyjazdy językowe, kursy językowe, anglia, Wielka Brytania, angielski, Warszawa, online, Wrocław, zagraniczne szkoły językowe