Właśnie wystartowaliśmy z ofertą na wakacje 2019.
Wszystkie najważniejsze informacje na temat obozów znajdziesz właśnie w tym artykule.
Zaczniemy od najważniejszego.

Od teraz do 10 stycznia każdy obóz rezerwujcie z rabatem 200 zł!

Naprawdę warto się pośpieszyć, bo taniej w już nigdy nie będzie!

Zobacz regulamin promocji >>

Gdzie warto pojechać na obóz młodzieżowy?

W nowym sezonie znowu będą u nas dostępne sprawdzone i najbardziej lubiane przez Was kierunki. Na obozy językowe zapraszamy Was przede wszystkim do Anglii i na Maltę. Jeśli myślicie o wyjeździe do Londynu mamy do wyboru 5 programów:

 

Obóz językowy Londyn (JA1) to najpopularniejszy program, gdzie odwiedzamy najbardziej znane miejsca w stolicy Wielkiej Brytanii. Jest oczywiście London Eye, Muzeum Figur Woskowych. Muzeum Brytyjskie i Muzeum Historii Naturalnej ze szkieletami ogromnych dinozaurów. Ten obóz to najlepszy sposób na przełamanie bariery mówienia po angielsku poprzez ćwiczenia w naturalnych, codziennych sytuacjach.

 

Londyn i miasta Anglii (JA2) to propozycja dla tych, którzy chcą zobaczyć także inne miejsca w Anglii, (Brighton, Oxford, Longleat Safari Park) oraz słynne studio Warner Bross, gdzie możecie podziwiać wszystko, co związane z filmami o Harrym Potterze.

 

 

Londyn i miasta uniwersyteckie (JA3) to okazja do poznania Oksfordu i Cambridge. To na tym programie będziecie spacerować po terenie uniwersystetu razem z anglojęzycznym przewodnikiem płynąć łodzią i oglądać bibliotekę Bodleian, która była pierwowzorem biblioteki w Hogwarcie. W programie jest także zamek w Windsorze oraz Portsmouth.

 

Londyn z native speakerami (JA4) to wyjątkowy wyjazd na którym jako kadra pracują osoby z innych krajów, a ich obecność to dodatkowa okazja do rozmów po angielsku. W trakcie obozu czekają Was warsztaty modowe, wspólne reżyserowanie filmu, warsztaty dziennikarskie i fotograficzne oraz spacery śladami londyńskich celebrytów.

 

Anglia dla młodszych (JA5) to propozycja obozu dla osób już od 10 roku życia. Na tym obozie mieszkamy w hostelu a w programie jest wiele atrakcji taki jak Warnewr Bross Studio, Brighton czy Cambridge. W tym roku jako nowość wprowadziliśmy też cały dzień zabawy w najlepszym brytyjskim parku rozrywki – Chessington.

 

 

Obóz językowy Malta (JM1) – to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą jednocześniej podszolić angielski i wrócić z wakacji ze wspaniałą opalenizną. Na Maltę lecimy samolotem z Warszawy co tydzień przez całe wakacje. W minionym roku to był obóz na którym miejscu skończyły się najszybciej. Zwróćcie uwagę na program – mamy do wyboru dwa warianty. W jednym odwiedzacie Comino, Mdinę i Rabat, a w drugim wyspę Gozo oraz trzy Miasta. Którą wersję wybrać i dlaczego? Wkrótce napiszemy o tym osobny artykuł.

 

Obozy młodzieżowe 2019 – wypoczynek i turystyka

Czas na nowości!
W tym roku proponujemy Wam nowy obóz realizowany w Grecji  - "Meteory i inne gwiazdy" (OG2).
W ramach tego obozu będziecie mogli zobaczyć słynne Meteory, czyli zespół klasztorów położonych na wysokich skałach, które zapewniają niesamowite widoki.Popłyniemy także na wyspę Skiatos znaną z filmu Mamma Mia! Miłośników historii i mitologii ucieszy wycieczka na górę Olimp oraz zwiedzanie rzymskich, bizantyjskich i macedońskich budowli. Zobaczymy tu wyjątkowe obiekty jak chociażby Vergina - pierwsza macedońska stolica ze stanowiskiem archeologicznym wpisanym na listę UNESCO. Będzie też czas na relaks na plaży oraz dyskoteki. Zakwaterowanie w klimatyzowanym hotelu - 50 metrów od morza :)


Oprócz tego w ofercie znajdują się sprawdzone wyjazdy z drobnymi modyfikacjami w programach:

 

Hiszpania i Perły Europy (OH1) to obóz z bardzo bogatym programem. Oprócz wypoczynku w fantastycznym hotelu w Blanes czeka Was zwiedzanie Wenecji, Mediolanu, Barcelony i Genui, a ostatniego dnia także cały dzień zabawy w parku rozgywki Gardaland.

 

 

 

Hiszpania i parki rozrywki (OH2) to obóz, na którym oprócz Hiszpanii odwiedzamy także Francję. Jeśli ktoś marzył o zobaczeniu Paryża na własne oczy to proszę bardzo – jest u nas w programie! Oprócz spaceru po stolicy Francji, spędzimy także cały dzień w Disneylandzie!

 

Smaki Grecji (OG1), gdzie zobaczycie między innymi Ateny, niezwykłe Klasztory Meteora  i legendarne Termopile. Nazwa nie jest przypadkowa, bo czekają na Was także warsztaty kulinarne zrealizowane w prowadziweh greckiej tawernie.

 

 

Włochy Północ-Południe (OW2) – następny obóz dla niestrudzonych podróżników. Zapewniamy Wam 4 dni odpoczynku nad ciepłym morzem w rejonie Mediolanu, a poza tym poznacie najpiękniejsze włoskie miasta – Wenecję, Florencję, Rzym, Weronę. Będzie także wycieczka do Pompejów, niezwykłego miejsca, która zatrzymało się w czasie za sprawą wybuchu wulkanu.
W związku z tym, że zainteresowanie obozem było ogromne zwiększamy liczbę miejsc i to konkretnie! Zamiast 3 turnusów będziecie mieli do wyboru aż 6!

 

Teraz Polska!

Znacie nasz obóz w Jastrzębiej Górze (JPJ)? W katalogu 2019 oczywiście nie może go zabraknąć. Polskie morze, native spekerzy, nauka gry w tenisa, nauka angielskiego – to mieszanka wybuchowa, która sprawdza się od lat. Ale prawdziwa tajemnica tego obozu to niepowtarzalna atmosfera, którą zapewnia nasza zgrana kadra. Kto było ten wie o co chodzi! W Jastrzębiej Górze będziecie mieli 5 terminów do wyboru.

Ale to nie koniec! Mamy też zupełnie nowy krajowy obóz, na który zapraszamy uczestników w wieku 8-12 lat!

Letnia Szkoła Języka Angielskiego dla dzieci to propozycja wyjazdu, który nie tylko pomoże w nauce angielskiego, ale również pomoże w kształtyowaniu umiejętności miękkich. Na specjalnych zajęciach będziemy rozwijać kreatywność, twórcze projektowanie i rozwiązywanie problemów.

Bedą także wycieczki - odwiedzimy zamek w Malborku, minizoo, latarnię morską, a nawet przejedziemy się kolejką wąskotorową. To będzie 12 dni pełne przygód. Start 2 lipca lub 13 lipca.

 

W grupie siła!

Jeśli intersują Was informacje praktyczne o konkretnych obozach lub opinie osób, które już były dołączcie do odpowiedniej grupy na Facebooku.

Anglia – obozy językowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatasanglia

Grecja – obozy młodzieżowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatasgrecja

Hiszpania – obozy młodzieżowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatashiszpania

Malta – obozy językowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatasmalta

Włochy – obozy młodzieżowe
https://www.facebook.com/groups/obozyataswlochy

Polska – obozy i kolonie
https://www.facebook.com/groups/obozyataspolska

 

Maciej Partyka

obozy młodzieżowe, obozy językowe, Malta, Włochy, Grecja, Hiszpania, Anglia, Wielka Brytania, Londyn, obozy młodzieżowe 2019