Mamy już dla Was propozycje obozów młodzieżowych na lato 2018. Chociaż główne kierunki w naszym katalogu się nie zmieniły, to jest jednak kilka niespodzianek, które z pewnością będą godne uwagi. Warto przeczytać ten tekst niezależnie od tego czy w 2018 roku planujecie pojechać z nami na wakacje pierwszy raz, czy będzie to już kolejny wyjazd.

 

Obozy młodzieżowe 2018 – wczesna rezerwacja

 

Chociaż do lata zostało jeszcze bardzo dużo czasu, to powinniście wiedzieć, że naprawdę opłaca się rezerwować wakacje właśnie teraz.

Dla tych, którzy wybierą obóz przed 10 stycznia 2018 mamy następujące korzyści:

  • zniżka 200 zł
  • zaliczka obniżona do 20% ceny wyjazdu

Od 11 stycznia do 15 marca obowiązuje natomiast zniżka 100 zł na wszystkie obozy z wyjątkiem Malty (JM1)

Szczegóły w Regulaminie -  Regulamin Promocji FIRST MINUTE

Gdzie warto wybrać się na wakacje w tym roku?

Zobaczcie przegląd wszystkich dostępnych kierunków z podziałem na kategorie!

Obozy turystyczno-wypoczynkowe 2018

Grecja

W tym roku znów zabieramy Was do Loutraki, gdzie będziecie poznawać Smaki Grecji. W programie znajdziecie między innymi wycieczkę do Aten, zwiedzanie Argolidy, Salonik, a także warsztaty kulinarne w prawdziwej greckiej tawernie! Odwiedzimy także niesamowite Klasztory Meteora, gdzie czekają na Was takie widoki!

Hiszpania

Na 2018 zaplanowaliśmy dwa alternatywne programy obozów. Jeden przeznaczony jest dla tych, którzy wolą zwiedzać, drugi dla tych, którzy bardziej cenią wypoczynek. Oba trwają 11 dni, ale różnią się intensywnością i liczbą zwiedzanych miejsc.

 

Hiszpania i Perły Europy to obóz, który pozwoli Wam odwiedzić Wenecję, Mediolan, Avignon, Barcelonę, Mediolan, Gironę, a na koniec jeszcze włoską Genuę – miejsce narodzin Krzysztofa Kolumba oraz wspaniały Park Rozrywki Gardaland. Na plażowanie mamy przeznaczone 5 dni.

 

Hiszpania Costa Brava to obóz na którym najważniejszy będzie pobyt na Costa Brava trwający 7 dni z licznymi animacjami i zabawami na plaży. W drodze do Hiszpanii odwiedzimy także francuski Avignon, a wracając Blanes, Monte Carlo i Gardaland. W programie nie mogło też zabraknąć Barcelony z efektownym oceanarium i efektowanymi budowlami Gaudiego.

Włochy

Znów znajdziecie w naszym katalogu sprawdzony obóz, który cieszy się wielką popularnością! Zaczynamy od zwiedzania Wenecji, Florencji i Rzymu. Potem czeka na Was 4-dniowy odpoczynek w pobliżu Neapolu, gdzie będzie można popływać w ciepłym morzu pod okiem ratownika i nabrać trochę opalenizny. Będą także wycieczki – rejs na Capri oraz Pompeje. W drodze powrotnej odwiedzimy Park Rozrywki Gardaland oraz Weronę – miasto zakochanych, gdzie zrobicie sobie selfie na balkonie Julii – tak, tej słynnej Julii od Romea!

Obozy językowe 2018

Anglia

Jak co roku największy wybór programów będziemy mieli w Wielkiej Brytanii. Obóz językowy w Londynie to najlesza okazja, żeby poznać najwazniejsze zabytki stolicy oraz zasmakować przez tydzień życia Brytyjczyka mieszkając w rodzinie goszczącej.

 

Londyn i miasta Anglii to program, który pozwoli Wam poznać też inne atrakcje położone poza Londynem – przede wszystkim HARRY POTTER STUDIO! Poza tym zobaczycie także nadmorskie Brighton, historyczny Oxford, a także prawdziwy park safari!

 

Kolejny program to Londyn i miasta uniwersyteckie. Ten obóz językowy to okazja do zwiedzenia Oxfordu, Cambridge a także Canterbury. W programie jest także wyjście do teatru!

 

Obóz Londyn z native speakerami to wyjątkowy obóz, gdzie w rolę wychowawców wcielają się osoby na co dzień mieszkające za granicą. Dzięki temu będziecie mieli dodatkową okazję do rozmowy po angielsku i poznania tych fantastycznych ludzi pochodzących z różnych stron świata. W Londynie oprócz zwiedzania muzeów czekają Was takie atrakcje jak nauka gry w krykieta, kręcenie filmu oraz warsztaty dziennikarskie i fotograficzne!

 

Jest także propozycja dla młodszych uczestników z zakwaterowaniem w hostelu. W tym programie oprócz atrakcji w samym Londynie czeka Was także wizyta w HARRY POTTER STUDIO, a także możliwość zobaczenia z bliska największych atrakcji Brighton, Cambridge oraz parku safari! Anglia dla młodszych to najlepsza propozycja dla osób w wieku 10-14 lat!

 

Mamy także kuszącą propozycję dla tych, którzy w te wakacje chcą spędzić w Londynie aż 2-tygodnie. Kurs językowy JAL polecamy przede wszystkim maturzystom oraz gimnazjalistom, których czekają pod koniec roku egzaminy z języka angielskiego. Na tym wyjeździe w wyjątkowy sposób łączymy naukę w klasach w szkole językowej z aktywnymi ćwiczeniami językowymi realizowanymi w terenie podczas zwiedzania. W programie znajdziecie między innymi: przejadżdżkę London Eye, wyjście na musical, rejs po Tamizie, zwiedzanie Oxfordu i Brighton, HARRY POTTER STUDIO TOUR.

 

Największa nowość w tym roku to Obóz Tenisowo-Językowy. To propozycja dla osób, które chcą połączyć naukę języka angielskiego z lekcjami tenisa i poznawaniem niezwykłej atmosfery Wimbledonu. W ciągu tygodnia odwiedzimy korty i muzeum Wimbledonu, największe atrakcje w Londynie jak Muzeum Historii Naturalnej, stadion Chelsea, Muzeum Figur Woskowych i London Eye, a także Cambridge gdzie czeka na spacer po uniwersytecie oraz rejs słynnymi łódkami!

Hiszpania

Nowość w naszej ofercie! Zapraszamy na obóz językowy na Costa del Sol. Malaga i okolice to nadmorskie kurorty i olśniewające zabytki,a także możliwość nauki na kursie językowym zarówno hiszpańskiego, jak i angielskiego. W programie zajęcia językowe w klasach i gry terenowe oraz bogaty program zwiedzania: Most Rzymski, Alkazar Królów Chrześcijańskich i Wielki Meczet w Kordobie, mauretańska twierdza Alcazaba, spacer śladami Picassa w Maladze.

Malta

To obóz na który już w maju brakuje miejsc! Tylko tutaj wspaniale można połączyć naukę w szkole językowej z plażowaniem i zwiedzaniem wyspy pełnej zabytków i ekscytujących miejsc. Do wyboru macie dwa alternatywne programy. W programie A popłyniecie na cudowną wyspę Comino, a w programie B czekają na Was TRZY MIASTA: Vittoriosa, Cospicua i Senglea zwiedzane z języku angielskim z lokalnym przewodnikiem oraz ćwiczenia językowe na wyspie Gozo. Każdy uczestnik otrzyma na koniec certyfikat ukończenia kursu językowego od maltańskiej szkoły. Zapraszamy na obóz językowy na Malcie!

Szkocja

Byliście już w HARRY POTTER STUDIO? Możecie zobaczyć także inne miejsca znane z filmów o małym czarodzieju. To właśnie w Szkocji, mieszkając w Edynburgu J.K Rowling zaczęła pisać pierwszą powieść o Harrym! Jadąc z nami na obóz Zaczarowana Szkocja zobaczycie na przykład zamek Alnwick, w którym kręcono sceny filmu "Harry Potter Kamień Filozoficzny, ale również inne historyczne atrakcje - przede wszystkim szkockie zamki w Edynburgu, Stirling i Doune. Po droidze odwiedzimy także Amsterdam, gdzie czeka nas spacer obejmują Plac Rembrandta, targ kwiatowy, Plac Dam, mosty i kanały.

 Polska

Niezmiennie zapraszamy Was do Jastrzębiej Góry, gdzie z powodzeniem łączymy naukę angielskiego w towarzystwie native speakerów, z zabawami na plaży, sportem i wieloma innymi aktywnościami. To obóz wyjątkowy pod każdym względem, co potwierdzą z pewnością uczestnicy z ubiegłego roku :)

Na koniec jeszcze jedna niespodzianka :)
W tym roku dla każdego kierunku przygotowaliśmy dedykowaną grupę dyskusyjną na Facebooku!

Angliaobozy językowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatasanglia

Grecja – obozy młodzieżowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatasgrecja

Hiszpania – obozy młodzieżowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatashiszpania

Malta – obozy językowe
https://www.facebook.com/groups/obozyatasmalta

Włochy – obozy młodzieżowe
https://www.facebook.com/groups/obozyataswlochy

Polska – obozy i kolonie
https://www.facebook.com/groups/obozyataspolska

Maciej Partyka

obozy młodzieżowe, obozy językowe, Malta, Włochy, Grecja, Hiszpania, anglia, Wielka Brytania, Londyn, obozy młodzieżowe 2018